Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מח גיר הלך באיביזה, כיצד לקבל מהיבואן השתתפות רצון טוב

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם וגם (2010 טווין, ו-2015 עם 125 כ"ס)

בטווין הוחלפו מצמדים פעמיים.

ב-125 (עלתה לכביש 9/2015)הכל תקין לחלוטין, 55K.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר לפסאט יש רכב זהה לשלי (טווין צ'ארג'ר). אפילו באותו הצבע...

גם וגם (2010 טווין, ו-2015 עם 125 כ"ס)

בטווין הוחלפו מצמדים פעמיים.

ב-125 (עלתה לכביש 9/2015)הכל תקין לחלוטין, 55K.

עוד יש לכם אחריות? (על הרכבים עם הטווין טורבו).

יש לי חבר עם פולו GTI שנת 2015 לדעתי שגם לו הלך מנוע ב-40K KM.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש לי כיף של אוטו.

אני מניח שאם תבקש מאישה מוכה לתאר את בעלה היא תגיד 'יש לי כיף של בעל, אוהב אותי ומפנק אותי וגם קונה לי תכשיטים במיוחד אחרי שפירק אותי ממכות'... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם תבקש מאישה מוכה לתאר את בעלה היא תגיד 'יש לי כיף של בעל, אוהב אותי ומפנק אותי וגם קונה לי תכשיטים במיוחד אחרי שפירק אותי ממכות'... ;)

אז למה הן עדיין נמכרות כחדשות ?

ולמה הן סחירות כיד שניה ?

ואז יש שתי אפשרויות - או שיש הרבה מאד פחות בעיות ממה שנדמה לכולם כאן, או שנולדים כל שנה מיליון מטומטמים חדשים שקונים וואגיות עם השילוב הזה..

ואגב, מנועי ה 125 וה 150 אמינים באופן מוחלט, כמו המכונית כולה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חן, רוב הלקוחות הם לא מטומטמים, אם כי הדיוטות. אני יודע, יש לי אחות כזו - לקוחה שבויה של צ'מפיון. גולף פלוס 2008 הוחלף בגולף דור 7.0 2014 1.4, שנמסר לבן שלה כשקנתה לעצמה Q3. הבן בחור בן 23 שנוהג ברכב עם אותן הרעידות המפורסמות ולא מודע לכך בכלל (אני "גיליתי" לו). וככה מתנהלים רוב עמישראל (האמת שאני חוטא - כי יש לי אח אוסטרי שמדווח על תופעת העדר בקנייה של פולקסוואגנים גם שם, וראה זה פלא - גם באוסטריה יש "בעיות" DSG שמצריכות רצון טוב וכד'. ההבדל הוא ששם עדיין יש דרישה לתיבות ידניות, כך שזה פחות נפוץ משהיה יכול להיות).

ואגב, הבעיה שלי עם ה-DSG היא לא האמינות, אלא השימוש שמצריך אותי להתייחס אליה כידנית, למרות שהיא פועלת במצב אוטומטי. הרי מני כבר הסביר:

גיר רובוטי עובד עקרונית כמו גיר רגיל. הכלל החשוב בשמירה עליו היא לא לזחול תוך לחיצה עדינה על דוושת הבלמים - במצב זה אתה מתקדם עם "חצי קלאץ'", כלומר התקדמות תוך כדי חיכוך בין הדיסק לפלטה ללא חיבור מלא. זה גורם לשחיקה מוגברת של המצמד וחום. כל עוד אתה נמנע ממצב זה, החיים עם ה-DSG יהיו מהנים. אחרת, צפה לבלאי מהיר יחסית של המצמד (ד"א, המצמד לא "יודע" שהוא מורכב באודי...)

ופה טמונה הבעיה. אני רוצה שבמצב אוטומטי, אני לא אצטרך להתעסק בכלום, בטח שלא לחשוב על זחילה ללא לחיצה על בלמים. להפך, אני רוצה להשתמש בתיבה בדיוק כמו שמשתמשים בתיבה פלנטארית, כי זה כל הקטע של "אוטומט" - הוא אמור לשחרר אותך מהמעורבות, במיוחד בפקקים. וזו בעיניי הבעיה של ה-DSG ודומיה. ואם אני שמודע לחלוטין לפעולה של התיבה אבל עדיין לא מוכן "לשמור" עליה, למה שהלקוחות ההדיוטות יעשו את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה הן עדיין נמכרות כחדשות ?

ולמה הן סחירות כיד שניה ?

ואז יש שתי אפשרויות - או שיש הרבה מאד פחות בעיות ממה שנדמה לכולם כאן, או שנולדים כל שנה מיליון מטומטמים חדשים שקונים וואגיות עם השילוב הזה..

ואגב, מנועי ה 125 וה 150 אמינים באופן מוחלט, כמו המכונית כולה.

מקווה בכנות שהאפשרות הראשונה היא הנכונה, למרות שהנסיבות, ולא רק כאן בארץ, מצביעות על בעייתיות מסוימת בתיבות האלו שהרי בעובדה האחריות הוארכה בחלק מהשווקים ותקלות די אופיניות מוצאות להם ביטוי גם כאן, האפשרות השניה בהחלט מטרידה, למרות שאי אפשר לפסול אותה על הסף.

בכל בחירות אגב נשאלות גם השאלות הללו, תשובה נחרצת אין.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חן, רוב הלקוחות הם לא מטומטמים, אם כי הדיוטות. אני יודע, יש לי אחות כזו - לקוחה שבויה של צ'מפיון. גולף פלוס 2008 הוחלף בגולף דור 7.0 2014 1.4, שנמסר לבן שלה כשקנתה לעצמה Q3. הבן בחור בן 23 שנוהג ברכב עם אותן הרעידות המפורסמות ולא מודע לכך בכלל (אני "גיליתי" לו). וככה מתנהלים רוב עמישראל (האמת שאני חוטא - כי יש לי אח אוסטרי שמדווח על תופעת העדר בקנייה של פולקסוואגנים גם שם, וראה זה פלא - גם באוסטריה יש "בעיות" DSG שמצריכות רצון טוב וכד'. ההבדל הוא ששם עדיין יש דרישה לתיבות ידניות, כך שזה פחות נפוץ משהיה יכול להיות).

ואגב, הבעיה שלי עם ה-DSG היא לא האמינות, אלא השימוש שמצריך אותי להתייחס אליה כידנית, למרות שהיא פועלת במצב אוטומטי. הרי מני כבר הסביר:

ופה טמונה הבעיה. אני רוצה שבמצב אוטומטי, אני לא אצטרך להתעסק בכלום, בטח שלא לחשוב על זחילה ללא לחיצה על בלמים. להפך, אני רוצה להשתמש בתיבה בדיוק כמו שמשתמשים בתיבה פלנטארית, כי זה כל הקטע של "אוטומט" - הוא אמור לשחרר אותך מהמעורבות, במיוחד בפקקים. וזו בעיניי הבעיה של ה-DSG ודומיה. ואם אני שמודע לחלוטין לפעולה של התיבה אבל עדיין לא מוכן "לשמור" עליה, למה שהלקוחות ההדיוטות יעשו את זה?

סליחה אני סוטה מהנושא, אשמח אם אפילו מישהו יגיב לי בפרטי כדי לא לנהל את הדיון הזה כאן, אבל אם אסור לזחול תוך לחיצה על הבלם, איך אמורים לתפקד בפקקים? להמתין שיווצר מרחק גדול מהרכב לפניי ולהאיץ אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת לרכב לזחול ללא לחיצה רציפה על הבלם - אלא ללחוץ רק כשצריך לעצור.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW מככבים במכירות בסין, אחד המותגים החזקים שם (במהלך השנה האחרונה ביקרתי בשנזן 5 פעמים) - לא סתם הם היצרן השני הגדול בעולם (לתקופה קצרה הם גם היו במקום הראשון).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...