Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שילוב בין נוחות בהחזר החודשי לבין כדאיות מימון לרכב

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התשובה ברורה:

אל תקנה רכב ב 60K שאתה רוצה, יש לך 20K לרכב שני? קנה רכב ב 20K.

ואז את התשלום החודשי על תיקונים?

יופי של דיל

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי לגבי 308 הציפיה שלך מוגזמת. C4 נמכרה בכמויות מאוד קטנות וכמעט אין כאלה שמפורסמות למכירה.

בהמשך אני מניח שהתכונת לפיג'ו 208 ולא 206, המחיר הנדרש באמת לא ריאלי אבל קשה לי להאמין שתצליח לגלח 23 אלף שקלים ממחיר מכירה של רכב משומש בעזרת מיקוח ולא משנה מה תסביר לבעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של דיל

זו הסיבה שאני מעדיף טיפה להשקיע ולקנות משהו טוב, במיוחד עכשיו שאני רואה מה קורה לרכב שלי שמתיישן (מאז שהוא היה אצלנו היו בעיות חשמל, נקנה עם 100000 ק"מ מחברת ליסינג).

ב"ה אני מאוד מחושב עם הכסף ועובד עם קבצי אקסל מסודרים, אז אני יודע כמה אני יכול לשלם כל חודש על הלוואה ואחזקה של רכב נוסף.

Mike808, אכן, התכוונתי ל 208 באתר הזה:

http://www.motodeal.co.il/deals/%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95_208_%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%A1

פשוט לא ניראה לי הגיוני לשלם על אחת כזו יד שנייה פרטית 73K או אפילו 65K כשאפשר לרכוש חדשה וליהנות מראש שקט לכמה שנים טובות, לכן אני חושב שאלו שירצו למכור במחיר הזה לא כ"כ יצליחו כשאפשר לקרוע את הנילונים בהפרש לא משמעותי.

היו כמה שהתקשרתי אליהם והצעתי להם סביב 50K אבל הם לא היו מוכנים לשמוע, אני מבין אותם, אבל בסופו של דבר זה שוק חפשי ותחרותי (פחות או יותר...).

בסופו של דבר, אם לא אצליח למצוא 1.2 טורבו אפילו ברמת גימור אקסס, אתפשר על הידנית עם 82 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ישן שיכנס "בול בתקציב" זה תמיד רעיון רע. יכולות לבוא לך הוצאות שאתה לא יודע מה ומאיפה, וזה עוד לפני שהשארת כסף ליישור קו.

אני הייתי מחפש משהו פרטי שיצא מטרייד אין (מגרשים כמו אוטודיל ודומיהם), משלם מקדמה בגובה חצי מהסכום (אולי טיפה יותר) שיש לך עכשיו. תשלום חודשי עפ"י הסכמת הגוף המממן והצרכים שלך, קצת יישור קו אם צריך ונוסע לשלום.

עריכה: אם כבר להביע את דעתי הכנה. להחזיר הלוואה ב200 שקלים לחודש זה מתכון להלוואה ארוכה מאוד. אני אישית משתדל להמנע מכאלה אחרי שהיו לי כבר לא מעט הלוואות כאלה ואחרות.

זה דבר שעולה לא מעט כסף (ריביות וכו') ויושב לך על העו"ש כמו עלוקה.

אם אתה יכול להמנע/להמתין, זה תמיד מומלץ. אבל אלה כבר שיקולים כלכליים שבהם כל אחד ודעתו וצרכיו

עריכה אחרונה על ידי SuperBamba

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אשתי נוסעת כל יום 70-100 ק"מ. הרכב עובד קשה וזה אומר שיהיה לו בלאי גבוה. מצאתי ביד 2 כמה 208 ידניות שנת 2015-2016 עם ק"מ ממש נמוך, יש אחת אפילו עם 8000 ק"מ שנת 2016 ורוצים עליה 52K. אני מאמין שעם קצת מיקוח ועוד טיפה מאמץ מצידי אפשר להגיע לעסקה טובה ולרכב שישרת אותי לכמה שנים הקרובות (הרכב הנ"ל עדיין באחריות יצרן לעוד שנה וחצי).

אני מאוד רוצה את המנוע 1.2 טורבו אבל כנראה שהוא לא יכנס לי בתקציב ואני לא רוצה לחרוג יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר הולך על האטמוספרי אז תסדוק גם את הקקטוס.

ראיתי ביד 2 שיש כמה שמתומחרים סביב 50K, לדעתי רכב קצת יותר מעניין מה-208, מאוד נוח וגם יותר מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי עין על הקקטוס, אבל ניראה לי ש 82 כ"ס זה כבד מדי בשבילה. אני יודע שגם ה 208 לא מטוס אבל עדיין...

אם אצליח לקנות בתקציב שלי את ה 110 כ"ס עם גיר רגיל, אני אעשה זאת.

בתאכלס, מאוד רציתי את הקקטוס הדיזל בגלל הק"מ הגבוה שאני נוסע בשנה, אבל היא הרבה מעל התקציב שלי.

עריכה: אם כבר להביע את דעתי הכנה. להחזיר הלוואה ב200 שקלים לחודש זה מתכון להלוואה ארוכה מאוד. אני אישית משתדל להמנע מכאלה אחרי שהיו לי כבר לא מעט הלוואות כאלה ואחרות.

זה דבר שעולה לא מעט כסף (ריביות וכו') ויושב לך על העו"ש כמו עלוקה.

אם אתה יכול להמנע/להמתין, זה תמיד מומלץ. אבל אלה כבר שיקולים כלכליים שבהם כל אחד ודעתו וצרכיו

רק עכשיו שמתי לב לעריכה.

תראה כעיקרון אתה צודק, אין ספק. אני גם לא אוהב הלוואות ולא אוהב תשלומים. אצלי הכל מחושב על השקל עם קבצי אקסל מסודרים.

אבל השנה הזו מבחינה פיננסית קצת לחוצה כי יש לי שני ילדים במעון, לפי התכנון בעוד שנה אני אמור להשתחרר קצת. אז השאיפה היא להתחיל עם החזר נמוך ואז לנסות לחסוך ולפרוע את ההלוואה הרה לפני שהיא תסתיים.

עשיתי כמה בדיקות גם מול קרן הפנסיה/השתלמות וגם מול הבנק, חלקם הציעו לי אפילו דחייה בתשלום של שנה וחלקם הציעו לי תשלומים גמישים, ז"א להתחיל עכשיו עם החזר נמוך ובעוד שנה להעלות את גובה ההחזר.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס קלה יותר מה-208 ב-10 קילוגרם, היא יותר מרווחת ושימושית ממנה. הביצועיםן של הקקטוס טיפה פחות טובים כנראה בגלל צמיגים רחבים יותר.

הקקטוס דווקא נראית לי אופציה מדליקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בלובינסקי טרייד. היתה להם שם קקטוס צהובה 2015 ידנית 52500 ק"מ מליסינג 82 כ"ס מחירון הם טוענים שהוא 60 אלף (לא בדקתי) הם לא מוכנים להוריד יותר מ 15 אחוז. אמרתי להם שאני מוכן לקחת אותה ב 45 אלף, הם לא הסכימו.

ביד 2 יש יותר אופציות, בינתיים אני ממשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של דיל

אתה יכול לקנות היום רכב גם ב20K וגם ב15K במצב מצויין ללא יישור קו רציני (עד 1000 שקלים) בוא לא נגזים.

לפותח, החלטת כבר שתשאיר את הסופר מיני במשפחה (אפשר להסיע איתה את כל המשפחה)ץ

ממליץ לך לרכוש מיני עד 30K (אפילו פחות) לנסיעות הארוכות שלך ולחסוך הלוואה.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, החזקתי כמה וכמה פעמים מכוניות בחיים שלי, יפאניות ואירופאיות.

המסקנה שלי היא שלא משנה מה, רכב מתיישן זה רכב מתיישן. אין מה לעשות.

צריך למצוא את נקודת האמצע בין לא להשקיע יותר מדי בקנייה ולא ליפול מדי במחיר נמוך. אני מכיר מלא אנשים שקנו רכבים ב 10k ואחרי כמה חודשים מכרו ושוב השקיעו בקנייה וחוזר חלילה. לי קרה שקניתי בסכומים האלו רכבים שמורים אבל הבלאי נתן את אותותיו ויצא שהוצאתי כל חודש על חיישנים מאות ואלפי שקלים שהצטברו לסכום לא מבוטל.

החיים לימדו אותי שבדרך כלל, ואני חוזר, בדרך כלל, זול וטוב לא הולכים ביחד.

מבחינה פיננסית אני יכול לעמוד בהלוואה של 25 אלף, אפילו קצת יותר השנה הזו אמנם לחוצה אבל שנה הבאה צפוייה להשתחרר מבחינת הוצאות ככה שהצפי הוא בעזרת השם לפרוע רת ההלוואה הרבה לפני שהיא תסתיים כי היא גם לא ממש גדולה.

מבחינת ריביות, יש לי אפשרות לקחת על חשבון קרן השתלמות בריבית 2.5% עם דחייה של שנה בתשלום ופרעון מוקדם בכל עת, עד 84 תשלומים (לא אעשה זאת אבל סתם, באופן כללי).

אני חושב שזו נקודת האיזון, של 45 אלף שקל כי אז אני קונה רכב כמעט חדש ואפילט עדיין באחריות יצרן, כמו הקקטוס למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...