Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אספנות ראשון

ido135
שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

ראיתי שני רכבים למכירה לפני כשבועיים אבל יש דילמות אם להיכנס לתחום האספנות או לא

הרכבים שראיתי

וולוו 244 מודל 1984 שנמצאת בעיר בה אני גר הלכתי לראות את הרכב והוא עומד בצד עם פנצ'ר בגלגלים (כנראה שלא נסע תקופה אבל הרכב מכוסה)

הרכב יד ראשונה עם ק"מ נמוך ונראה שמור

הרכב השני הוא סאאב 99 מודל 1973 שעברה שיפוץ לא מזמן ונראית במצב מעולה לפני התמונות

עד כמה יהיה מסובך למצוא חלקים לרכבים ?

יש מוסכים שמטפלים ברכבים כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני הייתי מתמקד ברכב שמדבר אליי יותר.

לא קונים אספנות רק כי זה אספנות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתמקד ברכב שמדבר אליי יותר.

לא קונים אספנות רק כי זה אספנות.

אני מתחבר להרבה רכבי אספנות ואוהב רכבים מפעם

את הוולוו 244 אהבתי כי הרכב נראה שהוא יכול לדבר אליי

ראשית, בהצלחה.

לא ברור לי מה המטרה ? מה אתה מחפש? מה התקציב?

כל אלו ישפיעו על סוג רכב ועם בכלל

שבוע טוב

אני מחפש רכב בתקציב עד 20,000

המטרה להיכנס לתחביב ואולי גם להגיע למפגשים

מחפש רכב שהשגת החלקים שלו לא תהיה קשה אבל אני מניח שכמעט כל הרכבי אספנות יהיה מאוד קשה למצוא חלקי חילוף

יש לי רישיון רק על אוטומט וראיתי שהרבה מהרכבים של פעם הם ידניים אבל יש גם רכבים עם גיר אוטומטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להגיע למפגשי אספני רכב, למצוא שם מישהו עם רכב כמו שאתה רוצה לקנות ולדבר איתו. תקבל הרבה מידע שקשה להשיג בדרך אחרת.

זה כמובן בנוסף לשאלות פה בפורום שגם יוסיפו לך מידע.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להגיע למפגשי אספני רכב, למצוא שם מישהו עם רכב כמו שאתה רוצה לקנות ולדבר איתו. תקבל הרבה מידע שקשה להשיג בדרך אחרת.

זה כמובן בנוסף לשאלות פה בפורום שגם יוסיפו לך מידע.

הייתי בכמה מפגשים ועדיין אני הולך לפעמים למפגשים של אזור השפלה

יש למישהו אחד שם וולוו 244 שחורה כמו זו שראיתי למכירה אבל לא שאלתי על הרכב

חפש לך סובארו מכל שנה . חלקים עדין יש ואמינות יפנית

סובארו אני פחות מעדיף חשבתי לקנות סובארו DL אבל יש עדיפות לרכב שפחות רואים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה רוצה סובארו, תקרא את זה. יש פה מידע מעניין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה סובארו, תקרא את זה. יש פה מידע מעניין.

אחרי שקראתי את התגובות בשרשור על הסובארו החלטתי לוותר על הרכב

למרות שרשמו שם שהרכב עלול להיתקע באמצע הדרך לא ראיתי סובארו DL שנתקעה באמצע הדרך

מישהו שם דיבר גם על וולוו אבל דגם אחר משנות התשעים לא אותו דגם שראיתי למכירה

אם זה הוולוו מול הסובארו הוולוו לדעתי עדיפה מהסובארו (חלקי חילוף באיכות ירודה לא מהווים יתרון לסובארו כי זה כמו שאין חלקים)

להחזיק רכב אספנות נראה לי סיפור כי צריך להשיג חלקים וזה לא דבר פשוט בגלל שגם הזמנת חלקים מחו"ל זה עוד תוספת של מכס/מע"מ

מניח שאם הייתי רוצה לקנות רכב אספנות מסוים בחו"ל שם כנראה היה יותר פשוט להשיג לו חלקים או להזמין כי כנראה לא היו דורשים תשלום נוסף על מכס ככה הבנתי שראיתי מספר אנשים שפרסמו בפורום אספנות בפייסבוק שנדרש מהם לשלם מכס על חלק לרכב שהוזמן מחו"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עשית סלט בהודעה שלך.

קודם כל, מע"מ ומכס על חלפים מתחיל ממחיר מסויים.

הרכבים שאתה מתעניין בהם לא נדירים ומיוחדים שסיפור להשיג להם חלפים פה בארץ, במיוחד אם זה רכב אספנות שלא נוסע כל יום ואין בעיה להעמיד אותו עד שמגיע החלק.

מבחינת להיתקע בדרך, זה תלוי רק בך. אם תתחזק את הרכב ברמה גבוהה ולא תחסוך, הסיכוי שתיתקע נמוך מאד. בטח עם הרכבים שאתה מתעניין בהם.

כנראה שזה לא תחביב שמתאים לך אם איך לך רצון להתעסק בכל ההשלכות של זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סלט בהודעה שלך.

קודם כל, מע"מ ומכס על חלפים מתחיל ממחיר מסויים.

הרכבים שאתה מתעניין בהם לא נדירים ומיוחדים שסיפור להשיג להם חלפים פה בארץ, במיוחד אם זה רכב אספנות שלא נוסע כל יום ואין בעיה להעמיד אותו עד שמגיע החלק.

מבחינת להיתקע בדרך, זה תלוי רק בך. אם תתחזק את הרכב ברמה גבוהה ולא תחסוך, הסיכוי שתיתקע נמוך מאד. בטח עם הרכבים שאתה מתעניין בהם.

כנראה שזה לא תחביב שמתאים לך אם איך לך רצון להתעסק בכל ההשלכות של זה.

הרכב לא ישמש לנסיעה יומיומית (אולי רק לעיתים רחוקות אבל לא בשעות שאסור לנוע בין 7 ל9 בבוקר)

התחזוקה עלולה להיות מסובכת?

מה הכוונה התעסקות עם כל ההשלכות של זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שאתה לא כל כך רוצה רכב אספנות

רכב אספנות קונים מה שאוהבים ולא חושבים יותר מידי. רכב אספנות לא כלכלי בשום צורה גם שהרכב עומד בחניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...