Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופסט שלילי, שהגלגל בולט מעט מ"מ ספורים החוצה, יכול לגרום לרעשי רוח?

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי ג'אנטים וצמיגים חדשים לפני כחודש +

לא התייעצתי ובדקתי, מה שלא אופייני לי בכלל, אבל הפעם הלכתי כמו עגל

על הספונטניות, וקניתי סט עם אופסט מוגזם, קפצתי מידות מ175 ל205..

בקיצור, הלקח נלמד גם בכיס וגם בחוויית נהיגה , כבדה, חסרת זריזות וכיו"ב.

החלפתי את הסט הקיים עם סט אחר,(עם מישהו מיד 2)במידות המקוריות של החתך והרוחב הג'אנט, אבל עם אופסט שלילי.

המצב הוא כזה כרגע. יש לי את הגלגלים המקוריים בבית, כולל הצמיגים. אופסט אפס, ואין רעשים בנסיעה איתם.

הגלגלים החדשים שהחלפתי,הייתי מגדיר הכי קרוב להם זה נשמע כמו רעשי לאגרים פגומים.

הג'אנטים עצמם יפים ומתאימים למראה הכללי של הרכב, אבל אין מצב שאפשר לסבול את הרעש הזה

במהירות נסיעה של 50 -60 וצפונה כמובן.

יש מצב שזה רק הצמיגים או שילוב של צמיגים גרועים (למרות שהם במצב טוב) ואופסט שלילי?

הייתי מנסה לשים את הצמיגים של הגלגלים המקוריים על הג'אנטים הללו אבל ההשתעשעות הזאת

כרוכה בעוד 300 ש"ח, ואם זה לא יעזור, אז שוב פעם 300.. וגם ככה מבעס כל העניין.

יש טעם להחליף בין הצמיגים או שחבל על כל הניסיונות הללו, ולחזור למקוריים..?

עריכה אחרונה על ידי nimo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי מידות מ175 ל205..

עליה כזו במידה עשויה לגרום לעליה ברף הרעש.

הגלגלים החדשים שהחלפתי,הייתי מגדיר הכי קרוב להם זה נשמע כמו רעשי לאגרים פגומים.

אאל"ט, אופסט שלילי/שימוש בספייסרים מגביר עומס על ושחיקה של המסבים, אולי זה גם כיוון.

יש מצב שזה רק הצמיגים או שילוב של צמיגים גרועים (למרות שהם במצב טוב) ואופסט שלילי?

מה זה צמיגים גרועים?

בכחול.

בנוסף, ישנה בהחלט אפשרות לדעתי לרעשי רוח נוספים, שכן הבליטה של הצמיג החוצה מוציאה אותו גם לתוך זרם האוויר החופשי והוא לא מחופה ע"י הכנף.

כמה אחוזים תורמת כל נקודה כזו, איני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למשיבים. מאחר ואיני מעוניין בשחיקה מוגברת של המיסבים/רעשי רוח שכנראה גם נגרמים בעיקר בגלל שהגלגלים בולטים.. אין לי עניין ואחזיר את הגלגלים המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...