Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת Alpine bt113

Eily
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...

המערכת נמכרה בזמנו (2010) ב 1100 ש"ח, אני דורש בסביבות 450 ש"ח.

המערכת מגיעה עם דיבורית של PARROT מובנית, ועם מיקרופון, כך שהשמע מושתק אוטומטית בזמן שיחה, ויש כפתור סיום שיחה על הפאנל.

לא המילה האחרונה, אבל מערכת ברמה גבוהה!

נמצא באזור המרכז עד ירושלים, ולפעמים נודד.

הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

טוב, מדובר במערכת ברמה די גבוהה, בטח ביחס לתקציב. דגם 103, ולא 113. ההבדל הוא שדגם 103 שולט על אייפוד. לי זה לא משנה.

אני קניתי את הדגם 113, והם מתאימים (לפחות מבחינת הפאנל) זה לזה, ואני שוקל להשאיר את המערכת למקרה ששלי תיגנב יום אחד, אבל מעוניין בכל זאת למכור (לא שאני עושה פה חסד עם מישהו).

המערכת נמכרת גם באיביי/אמזון במחירים דומים לפני משלוחה ומיסים. אני מאוד נהנה ממנה ברכב.

בתמונה כל מה שימסר עם המערכת: HU, פאנל, מתאם לשליטה מההגה (מתאים לקסנטיה ממנה פורקה. מי שמעוניין גם לדלת להסתיר את כל המערכת שזה תענוג אמיתי בקסנטיה, יקבל גם את הדלת עם קפיץ תקין) ומיקרופון לדיבורית BT.

היו כמה פניות, אבל לא חזרו אלי משום מה...

אפשר לפנות גם באמצעות הטלפון (בתמונה) בשיחה או בהודעה.

36995165_10155802299672956_5545024051556122624_n.jpg?_nc_cat=0&oh=51804dd866e2b84e2be9bff5aad2133d&oe=5B9F8804

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר מערכת BT קוראת USB נשלטת מההגה של חברת ALPINE ולא פנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זמין עד מוצאי שבת.

לאחר מכן זמין באזור כפר תבור, כל השבוע (לשלוח הודעה פרטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

ALPINE103.jpg

400 ש"ח.

אזור המרכז, סופ"ש נייד במרכז או בירושלים, תחילת שבוע אזור חדרה גם אפשרי.

הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...