Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות בלימה בלאון FR 2017

iliahrom
שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, לאחרונה הותקן סט רפידות קרמיות קדמיות על צלחות מקוריות.

עוד בעקרון לפני ההחלפה של הרפידות לקרמיות הייתה מדרגה קטנה, כפי שאני מנחש הצלחות הולכות לסיים את החייהם לפני בשימוש יום יומי ברפידות אלו, אז רציתי לברר אם יש אלטרנטיבות למקורי, משהו יותר עמיד?

אם אני זוכר נכון(הייתי רוצה לאמת את זה גם) הצלחות מקדימה הן בגודל של 312מ"מ.

מחיר למקורי שלחתי הודעה לאבי חלפים כמו כן אצלו באתר סט של ברמבו בגודל 312 עולה 600.

אשמח לרעיונות ופתרונות(כמובן העדפה לקנות צלחות בארץ כי ליביא יהיה משלוח ידר ויתקע במכס) :) המשך יום מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על שילוב מעניין - צלחות dba ורפידות פרודות פרימיר/פרודו ds שיותר ספורטיביות ויקרות יותר, הצלחות מחורצות ,

הבלימה כמה רמות יותר אגרסיבית מהמקורי , מומלץ בחום(זה לא הסט הראשון שלי)

גם נוהג על סיאט לאון fr 1.8.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצתו של מנשה - הקבוצה הזו מספקת מחירים מדהימים על שלל מוצרים, מתואמי מקור ועד משודרגים למהדרין. ללא ספק צעד מבורך שהוא לקח על עצמו ועושה בצורה ראויית הערכה!

ה-ATE הקרמיות מאוד אגרסיביות ויש להן נטייה לחסל מהר מהצפוי דיסקים מקוריים. רצוי להשתמש בהן יחד עם סט ATE.

היתרון היחיד של ה-ATE הקרמיות על פני מקוריות "רגילות" - משאירות מעט מאוד לכלוך אבקת בלימה. בכל השאר הן לא מספקות שום יתרון שהוא על פני רפידות "רגילות" ולבטח רחוקות מלהיות רפידות ספורטיביות או משודרגות.

רוצה לשפר את הבלימה? קח לך רפידות כמו ברמבו HP 100, פרודו DS, טארוקס סטדרה (או קורסה).

רק קח בחשבון שתחזור לימי אבק בלימה בכמויות גדולות יותר ממה שיש לך כרגע (מניסיון עם HP100 הן יחסית פחות מטנפות) - אין מה לעשות. צריך לחיות עם החסרון הזה.

לטעמי - כל העוד הלאון סטוק (ובטח ובטח אם היא 1.4) - הסט המקורי מוצלח בהחלט.

יש לנו באטקה שילוב דומה (312 מ"מ קדימה) ועם עוד כמה ק"ג יותר מאשר הלאון, ועוד לא נתקלתי בדעיכה היסטרית או חריגה שהיא... תחת שימוש אגרסיבי. הלוואי ובאבארת' היה סט עם נשיכה כזו עקבית והחלטית בכל מהלך הדוושה.

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על שילוב מעניין - צלחות dba ורפידות פרודות פרימיר/פרודו ds שיותר ספורטיביות ויקרות יותר, הצלחות מחורצות ,

הבלימה כמה רמות יותר אגרסיבית מהמקורי , מומלץ בחום(זה לא הסט הראשון שלי)

גם נוהג על סיאט לאון fr 1.8.

אני כבר כרגע מקבל בלימה יותר אגרסיבית מהמקור על צלחת מקורית, רק הפחד שנוצר וRS מאמת אותו זה שהרפידה תוכאל לי את הצלחת פי כמה וכמה מהר יותר, למרות שאחת לשנה לשים סביבות ה700 על סט זה לא כזה מפחיד.

מצטרף להמלצתו של מנשה - הקבוצה הזו מספקת מחירים מדהימים על שלל מוצרים, מתואמי מקור ועד משודרגים למהדרין. ללא ספק צעד מבורך שהוא לקח על עצמו ועושה בצורה ראויית הערכה!

ה-ATE הקרמיות מאוד אגרסיביות ויש להן נטייה לחסל מהר מהצפוי דיסקים מקוריים. רצוי להשתמש בהן יחד עם סט ATE.

היתרון היחיד של ה-ATE הקרמיות על פני מקוריות "רגילות" - משאירות מעט מאוד לכלוך אבקת בלימה. בכל השאר הן לא מספקות שום יתרון שהוא על פני רפידות "רגילות" ולבטח רחוקות מלהיות רפידות ספורטיביות או משודרגות.

רוצה לשפר את הבלימה? קח לך רפידות כמו ברמבו HP 100, פרודו DS, טארוקס סטדרה (או קורסה).

רק קח בחשבון שתחזור לימי אבק בלימה בכמויות גדולות יותר ממה שיש לך כרגע (מניסיון עם HP100 הן יחסית פחות מטנפות) - אין מה לעשות. צריך לחיות עם החסרון הזה.

לטעמי - כל העוד הלאון סטוק (ובטח ובטח אם היא 1.4) - הסט המקורי מוצלח בהחלט.

יש לנו באטקה שילוב דומה (312 מ"מ קדימה) ועם עוד כמה ק"ג יותר מאשר הלאון, ועוד לא נתקלתי בדעיכה היסטרית או חריגה שהיא... תחת שימוש אגרסיבי. הלוואי ובאבארת' היה סט עם נשיכה כזו עקבית והחלטית בכל מהלך הדוושה.

אבד בלמים ומעט תוספת ביצועי בלימה זאת הסיבה שהזמנתי אותם מחול(והסתבחתי עם כל הכאב ראש שדואר ישראל ומכס עשו לי)

אני אדבר עם מנשה נראה מה אפשר להוסיף פו כדי עדיין להשאר עם מעט אבק בלמים וצלחת יותר עמידה מהמקור :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנשה משיג דילים נהדרים על צלחות צימרמן מגרמניה - רגילות או מחוררות. שווה בדיקה!

אני מוכן לספוג קצת יותר אבק בלימה על החישוקים ולקבל בלימה עדיפה.

אם אבק הבלימה כה מטריד אותך, תעשה ציפוי נאנו לחישוקים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כל האוטו מצופה כבר, עדיין מעצבן אותי האבק בלמים אחרי שנסעתי מאה מטר וישר רואים שיכבה על החישוק(כן שריטה)

בכל אופן המידע שקיבלתי באינטרנט היה מוטעה(היה רשום צלחת 312, בזמן שעכשיו מול צ'מפיון ועם הסרגל הישן והטוב יוצא 288 ) מה שכן ניתן לשדרג ככל הנראה ל312, אך זה ידרוש החלפת קליפר לשל איביזה קופרה/פולו GTI או S1 או אטקה אם כבר מישהו הצליח להשבית ככל הנראה שפה כבר לא יודע עד כמה השקעה תצא לי(יתכן שאצתרך גם החלפות נוספות)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^כל האוטו מצופה כבר, עדיין מעצבן אותי האבק בלמים אחרי שנסעתי מאה מטר וישר רואים שיכבה על החישוק(כן שריטה)

בכל אופן המידע שקיבלתי באינטרנט היה מוטעה(היה רשום צלחת 312, בזמן שעכשיו מול צ'מפיון ועם הסרגל הישן והטוב יוצא 288 ) מה שכן ניתן לשדרג ככל הנראה ל312, אך זה ידרוש החלפת קליפר לשל איביזה קופרה/פולו GTI או S1 או אטקה אם כבר מישהו הצליח להשבית ככל הנראה שפה כבר לא יודע עד כמה השקעה תצא לי(יתכן שאצתרך גם החלפות נוספות)

מה נפח המנוע בלאון שלך?

אני נוהג על לאון 2014 1.8 fr ועל פי המקט של הדיסקים שהרכבתי , הם 312 ממ , לא מדדתי אך גם הם נראו לי ככאלה, היה לי ברכבים קודמים 312ממ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחליף צלחות,רפידות בלימה לספורטיביות ממליץ לך גם כן להחליף נוזל בלימה לrbf 600 ובנוסף לשלב עם זה צינורות בלימה שזורים ואז תרגיש הבדל עצום בבלימה.הברקסים יעייפו פחות והנשיכה תיהיה חזקה יותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים, לאחרונה הותקן סט רפידות קרמיות קדמיות על צלחות מקוריות.

עוד בעקרון לפני ההחלפה של הרפידות לקרמיות הייתה מדרגה קטנה, כפי שאני מנחש הצלחות הולכות לסיים את החייהם לפני בשימוש יום יומי ברפידות אלו, אז רציתי לברר אם יש אלטרנטיבות למקורי, משהו יותר עמיד?

אם אני זוכר נכון(הייתי רוצה לאמת את זה גם) הצלחות מקדימה הן בגודל של 312מ"מ.

מחיר למקורי שלחתי הודעה לאבי חלפים כמו כן אצלו באתר סט של ברמבו בגודל 312 עולה 600.

אשמח לרעיונות ופתרונות(כמובן העדפה לקנות צלחות בארץ כי ליביא יהיה משלוח ידר ויתקע במכס) :) המשך יום מעולה

אני מת להבין מה אתה עושה לרכב, אני כבר 50,000 ק"מ עם צלחות ורפידות מקוריות, אחרי סשנים בנס הרים ונסיעות הרריות קבועות :p

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן אגב, אם תמצא דיל מעניין, שלח וואצפ. 50 אלף ק"מ או לא, נצטרך להחליפם מתישהו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת להבין מה אתה עושה לרכב, אני כבר 50,000 ק"מ עם צלחות ורפידות מקוריות, אחרי סשנים בנס הרים ונסיעות הרריות קבועות :p

אני נוסע, ונוסע הרבה...אבל הרפידות הקדמיות והצלחות תקינות,ברגע ההחלפה הרפידות איבדו חצי ס"מ בערך והצלחות קיבלו מדרגה של חצי מ"מ בערך.

כמובן אגב, אם תמצא דיל מעניין, שלח וואצפ. 50 אלף ק"מ או לא, נצטרך להחליפם מתישהו.

אני בעצמי מחפש דיל ל288 מ"מ,צלחת מקורים עולה בערך 800 אחרי מאמצים, של ברמבו 440, משופרות לא ראיתי ולא בדקתי בסדנאות, דיי רוצה להביא את הצלחות המחורצות של ATE שמגיעות בסט עם הרפידות הקרמיות(תסביך להביא אותן מגרמניה בלי לקבל אונס מהמכס)

אני החלפתי קדמיים ב52 אלף, הרפידות עשו את שלהן, לעומת זאת האחוריות- כמעט חדשות.

האחוריות תמיד בקושי נאכלות,כל עוד לא עושים דריפטים או נוסעים איכשהו עם בלם יד מורם.

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...