Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות בלימה בלאון FR 2017

iliahrom
שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^כן הPOWERDISC נראות אחלה אופציה רק שאין להשיג אותן בארץ לצערי :\ הצימרמן מחורר, אני מכיר את יתרונות של צלחת מחוררת אבל מכיר גם בחסרונות, היום האופציה הממשית שלי זה ברמבו תחלופי למקורי שעולה סביבות ה400 לבין צימרמן שעולה פי 2 בערך. השאלה אם צימרמן עמיד יותר לשחיקה מאשר הברמבו, כי ברמבו לא אכפת לי להחליף פעם בשנה, צימרמן פעם בשנה זה מוגזם לדעתי.הATE POWERDISC לפי ביקורות מחזיקות מעולה עם הרפידות הקרמיות(אם מישהו יודע מי בארץ מחזיק אותן אשמח לדעת, כרגע המחיר באיביי לזוג היינו 650 שקל כולל משלוח,החבילה ענקית, 15ק"ג שזה אומר 1000% נתקע במכס, שיחרור שלהם יעלה לי לפחות 200\300 שקל ויתכן שאצתרך אישורים, למרות ההצלחות עם תקינה אירופאית,אין לי כוח לתירתור של חוקי הפח של המדינה לגבי יבוא חלקי בטיחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש צימרמן מחוררות בקופרה 290, ואין תלונות שהן.

לי יש ברמבו מחוררים ולא נתקלתי בשום בעיה שהיא, לבטח לא סדקים שהם.

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה רמות השחיקה שלהם, דיסק OEM\תחלופי למקור נשחק מהר, השאלה אם הצימרמן יחזיק לי שנתיים או שישחק לי תוך שנה וקצת, קי המחיר בין תחלופי לOEM לבין מחורר הוא פי 2 בערך,אני לא בן אדם של מסלולים ואני לא מחפש פוזה, המטרה שלי למצוא צלחת שבולמת טוב ונשחקת פחות מהר מהמקורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכנות? לא יודע לומר לך. האבארת' הקודמת והנוכחית הגיעו במקור עם מחוררות.

באוטו הקודם הדיסקים הקידמיים הם עוד המקוריים - ועברו מעל 30K, עם הרבה מאוד טיולים.

בנוכחי אני על כמעט 15K, הם נבדקו ויש עוד הרבה "בשר", גם לרפידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

POWER DISK מאיביי שמתאימות לי המחיר כולל משלוח עומד על 700 שקל מה האופציות שעומדות בפניי?

לבקש שישלח כל צלחת בניפרד? כדי להוריד את המחיר לריצפה וכדי שמכס ינקנק אותי פחות?!

או לשלוח בחבילה אחת ולשלם 1050?(בגדול אין בעיה של תקן כי זאת צלחת מאושרת כתחלופית עם תקן אירופאי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צימרמן מחרר והשאר רגילות אם אני זוכר נכון.

גם הרצתי בדיקות וניראה כי צלחות מחורצות/מחוררות רפידה קרמית אוכלת הרבה יותר מהר אפילו מהTRW המקורי שיש לי עכשיו.

אני בערך חודש עם הרפידות והן כבר אכלו לי מדרגה של מ"מ בערך(אבל עוצמת הבלימה גדלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי את זה כבר בתחילת השרשור. הרפידות הקרמיות הללו נוטות לכרסם דיסקים מהר מהרגיל.

תעבור לרפידות "נושכות" ומלכלכות יותר - בשילוב לדיסק מחורץ / מחורר. תקבל שיפור ניכר בבלימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכלכות יותר לא תודה, מחלה שלי לראות ג'אנט מטונף, עם המקוריות הייתי משתגע, אחרי שטיפה נסיעה של עשר דקות ויש כבר שיכבה שרואים דיי ברור, עם הרפידות האלה נסעתי שלושה שבועות אחרי שטיפה הג'אנט היה נראה כמו יומיים עם רפידה רגילה(כמעט אין אבק שחור) גם האבק שיש יורד ביתר קלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה מוכר, בכל אופן לפי המצב שלי עכשיו הרפידות הקרמיות אוכלות את הדיסק עם תיאבון טוב(כמובן בולמות מעולה)

אגב כמה אמורים לעלות צינורות שזורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...