Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברקסים נדבקים בפיזו 309

yonatanalman
שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מחליף גומיות על ידי יד פירוק הציריה והרכבתה מחדש?

חיובי..

המתיחה הזו אמנם מקצרת מאוד את תהליך ההחלפה, אבל לא מוסיפה בריאות לגרמושקה.. אני מעדיף להמנע מזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפחית הנל עם הגומייה מחוברת זה דבר נפוץ בלא מעט רכבים צרפתיים והם נימכרות בכל חנות חלפים והחלפתי כאלה אין ספור פעמים. לא ברור לי הטימטום של עסק להדביק גומייה חדשה לאותה פחית אבל מה שכן ברור זה המחיר שניגבה שהיה נמנע אם הפחית הייתה נקנית עם הגומייה מחוברת. אותה פחית ען גומייה עולה כ 50 שח מקסימום. פשוט חבל שעבדו בשיטה כזו. לגבי המכשיר הפנאומטי שמרחיב את הגומייה הוא עובד רק על הגומיות הנמתחות ששות שקל וחצי ואורך החיים שלהם הוא קצר מאוד והמכשיר הפנאומטי מקצר עוד יותר אל חייה. אי אפשר להשתמש עם המכשיר הנל על גומייה תואמת מקורי וזו בעיה ולכן מה שהכי כדאי הוא לפרק את הציריה מחלקה הפנימי ואז להחליף את הגומיות הנחוצות. גם אם נבחר ללכת למוסך יש לדרוש את ההחלפה בדרך הזו כי העלות שניגבית מצדיקה החלפה בדרך זו וחא על ידי שימוש במכשיר הפנאומטי. יונתן , היית מבקש ומקבל קונוס כזה ממני בחינם מתנה. גם איתו לא תוכל לשים גומייה איכותית רק את הזבל האונברסאלי שסיכוי גבוה שתילחם איתו ועד שייעבור את הקונוס במלואו ואז תגלה שהגומייה נקרעה. בזבוז זמן וכסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להאמין שבסוף 2017 ניתן לייצר גומיות ציריה איכותיות שניתנות למתיחה, אפילו קיימות גומיות שבאות פתוחות וסוגרים על ציריות ללא צורך בפירוק מהרכב כלל.

כמובן שלארץ לא מביאים דברים כאלה, קשה פה עניין החדשנות.

כאשר הגומיות ציריה יקרעו אדווח, נראה כמה זמן זה יחזיק.

עריכה אחרונה על ידי yonatanalman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

לאחר השלמת כויל ומודול לרכב, בצעתי נסיעה למשה זר כדי לממש אחריות על משהו בקרבורטור.

במהלך הנסיעה גליתי לצערי שעדיין הבלמים נוטים להתפס, זה בא והולך.

אשמח ליעוץ מה לעשות?

למען הסדר:

משאבה מרכזית- הוחלפה והוחלפה למקורית ללא שינוי בביצועים

קליפרים- שופצו על ידי מרכז הבלם

צינורות בלם גמיש-חדש

נוזל בלמים-הוחלף 3 פעמים

צינורות ווקאום הוחלפו כולם

אני לא כל כך מבין בזה אני מניח שיש קשר לדוושה הספוגית שיש לי ולתופעה הזו.

אפשר טיפים, הכוונות?

הרכב נשאר במוסך לצורך בדיקת הנעה קרה אני שוקל פשוט לתת להם להתמודד עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

הרכב חזר אליי לאחר שהיה של שבוע וחצי במוסך שסידר את הקרבורטור.

התופעה של ברקסים נדבקים השתפרה אך לא נעלמה לגמרי.

כמו כן החלפתי שוב למשאבה בלם מרכזית ללא שינוי.

יש לי הרגשה שלומרות השיפוץ הקליפרים אינם תקינים.

המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברקסים לא נדבקים באותה תדירות אז זה קצת קשה לתפוס את זה.

כמו כן יש שטח מת בטווח ההתחלתי של הדוושה ונשמע רחש של אוויר=תססססססססססס כל פעם שמפמפמים.

לדעתי באמת יש בעיה בבוסטר.

בוסטר זה דבר שנהוג לשפץ?

עריכה אחרונה על ידי yonatanalman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

הרכב היה בבדיקה במוסך שמה נקבע כי הבוסטר עובד תקין, כמו כן החלפת משאבה מרכזית חזרה לחדשה שקניתי באי ביי פתרה את בעיית הבלמים הנדבקים.

הגעתי למסקנה שהתחושת ספוג\ טווח מת שקיימת בדוושה נובעת מכיוון הפין שבבוסטר.

כלומר המוט שמניע את הבוכנה של המשאבה מרכזית נח במרחק קצת גדול ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...