Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיאטור חימום נוזל, ניסאן טידה 2008

orel40401
שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים. רכב ראשון שלי (גריזלדה בשמה), גרמה לי להתעסק וללמוד על מכלולי הרכב, הבנת אופי פעולתם וכו.

כמו שכתבתי הרדיאטור חימום מטפטף לי בתוך האוטו [ניסאן טידה 2008 ]בדקתי במורשה עלות חלק חלופי והוא 1200 וצפונה עם עבודה, בעיקרון זה לא משכנתא אבל אני לפני חתונה וזה מעיק.

אזור הטפטוףzoywuznegmwt.jpg

ראיתי סרטון איך לפרק ולהגיע אליו ואני מעוניין להחליף את החלק בעצמי. אני מתכנן לרשום על דף כל חלק שיוסר בשביל שאוכל להרכיב בחזרה מבלי להתבלבל בסדר, וברגים להכניס לשקיות בנפרד בשביל לזהות לאן הם שייכים.

אני מבקש עצות בכללים מנחים על הפירוק (בטידה בשביל להגיע לחלק צריך לפרק דאשבורד לגמרי) ולמה לשים לב בפירוק.

והכי חשוב עזרה במציאת מקט החלק על מנת להזמין בזול יותר. (אין לי שמץ של מושג איך למצוא מקט).

מודה לכל עזרה אפשרית.

אוראל

עריכה אחרונה על ידי orel40401
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר טידה שניה בשנתון זהה ששמעתי על רדיאטור פנימי נוזל. תתכונן לפירוק דשבורד שלם מדובר בעבודה לא פשוטה שמצריכה המון סבלנות ופיקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה בסדר וסמוך על עצמך. כבר פירקתי עד היום לא מעט דשבורדים להחלפות שכאלה ואם תעבוד בסבלנות אתה תראה שהעבודה שלך תצא טובה יותר מכל אחד אחר שהיה עושה את זה במיוחד שההבדל פה שמדובר ברכב האישי שלך והיחס אליו ממך הוא פי כמה יהיה מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לעבוד לבד, נסה לקבוע עם חבר המבין קצת במכניקה..

גם לפרק ולהתקין את הדשבורד צריך עוד אדם לעזרה בהרמה וכיוון.

בדוק אולי יש חברה מכנופיית הטיפולים בסביבה והם יעזרו.

העבודה לוקחת זמן.. והתקנה נכונה .

הרכבה או פירוק לא טוב, ותעלות האוויר לא יעבדו טוב, ואולי יהיו שוב נזילות מחיבורי הרדיאטור.

.. נוזל הקירור של המנוע מגיע לרדיאטור הנ"ל, ועם נזילה אפשר למחסור נוזל למנוע ובעיה.

ושוב יהיה צריך לפרק.. חבל.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בטיחות - לפרק מצבר מספר דקות לפני תחילת העבודה (בגלל כרית אוויר)

2. לבדוק היטב את הצינורות שמתחברים לרדיאטור. אצלי אחד הצינורות היה נראה טוב ולאחר ההרכבה התברר שהוא דולף.

3. אולי נשמע מובן מאליו, תמלא מים לפני שאתה סוגר את הדאשבורד כדי שתוכל לגלות אם יש דליפה.

4. אין לך ספרות מקצועית כך שאתה לא יודע איזה כלים/בוקסות תצטרך. לכן תכין סט כלים כמה שיותר רחב, אתה לא יודע באיזה בורג תתקל. מומלץ להצטייד גם בסט לפירוק רדיו וחלקי פלסטיק כמו זה:

https://www.aliexpress.com/item/New-12-Pcs-Plastic-Car-Radio-Door-Clip-Panel-Trim-Dash-Audio-Removal-Pry-Tool-Repairing/32384981414.html

בהצלחה!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור אני גם חושב שהעבודה תהיה יותר יסודית ואכפתית מאיזה מוסכניק שלוחצים עליו להרביץ עבודה. תודה :mm_yeah:

אייל אני כנראה לא אעשה את זה לבד במיוחד בשביל לא להתייאש מדברים קטנים ומעצבנים בזמן הפירוק וההרכבה. אני בדרך כלל יסודי ופדאנט ב"פרוייקטים" מסוג אלה.

abcd12 תודה על העצות אני אממש את כולם. מבחינת כלים אני מסודר, יש לי שריטה לכלים (קונה הכל גם אם ישכב בארון)

aviady אני בטוח שזה לא יהיה קל אבל כמה כבר קשה זה יהיה ? אני אשמח להעלות תיעוד של העניין, לא יודע כמה יהיה שימושי לאחר אבל לך תדע.

נתקלתי בשרשור הזה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?617810-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%90%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%97%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9D-(%D7%A4%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7-%D7%93%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93)-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-%D7%98%D7%99%D7%93%D7%94-2008

בתגובות יש משתמש בשם eliSit שטען שהבעיה אצלו היתה בשסתום המכניס מים מקיר האש לקבינה. אני חושד שאצלי מדובר באותו סיפור. נשאל אותו לפרטים על התקלה נקווה שיענה.

בעצתו של אייל. אם יש חבר מכנופיית הטיפולים מאזור אשקלון שמוכן לעזור אני אעריך את זה מאוד (הייתי נוסע לכל מקום בארץ בשביל עזרה אבל לא רוצה להסתכן בלחזור לבית באוטובוס)

עריכה אחרונה על ידי orel40401
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...