Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יודעים שצריך להחליף קלאצ׳ בגיר רובוטי (סיוויק 2006)

UrK
שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לא מזמן קניתי סיוויק 2006 האטצ׳ עם גיר רובוטי.

מכיוון שאני חיפאי יש מלא עליות ולא מעט פקקים בנסיעות שלי. הרכב מתנהג מצוין בנסיעה רגילה, אבל בפקקים (במיוחד בעליות) תחילת הנסיעה לא רכה. הרכב מקפץ ומקרטע. זה מרגיש כאילו הקלאצ׳ לא מתפקד בצורה טובה.

זה קורה, דרך אגב, גם ברוורס. לוקח לו זמן להכניס את הההילוך האחורי והוא מפריד אותו מהר מאוד.

אז איך יודעים מתי צריך להחליף מצמד ברכב כזה?

האם זה מצב נורמלי של תיבה רובוטית ישנה?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מריעדות, אם יש קושי בתחילת נסיעה וצריך ללחוץ הרבה גז אז הקלאץ׳ כבר ידע ימים יפים יותר.

איך העברת ההילוכים מרגישה באופן כללי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב שלך אני לא מכיר,

אבל בקורולה רובוטית כשהנסיעה לא חלקה (מעבר לרגיל) אפשר לבצע לימוד מחדש למחשב גיר במוסך.

בקורולה שלי החליפו ב105K אגב, לאחר שהרכב נתקע וסירב לזוז כי הקלאצ התחמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאני צריך פשוט ללמוד לנהוג על גיר רובוטי. יש לי מצבי נסיעה, בהם האוטו לא רועד.

אני עדיין מנסה להבין מה קורה.

כאשר הבאתי את האוטו למוסך לבדיקה, כמובן שהנסיעה היתה חלקה.

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...