Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג + 1 , מתכננים משפחה גדולה בעתיד, עד 25K

elikoko
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה.

אנחנו זוג + 1, רוצים משפחה גדולה, זה יקח כמה שנים בכל אופן, אבל אנחנו רוצים רכב חזק שיחזיק הרבה שנים ויהיה לו מקום וכוח לסחוב כמה אנשים בתוכו.

אני גר בשומרון, הבנתי שזה נתון חשוב (מבחינת איכות הכבישים, עליות וכו' )

לא מתכננים המון נסיעות עם הרכב, לא חושב שיותר מ60 קילומטר ליום.

כמובן מחפשים רכב אמין, חזק, עם בגאז' גדול, וחסכוני בדלק עד כמה שניתן.

עקרונית אין לי בעיה עם רכב ידני - אם יהיה הבדל בחסכון הדלק

התקציב שלנו הוא עד 25000 שח .

הציעו לי חברים I30 או קורולה.. מומלץ?

אשמח לעזרה, זה רכב ראשון שלי כך שאני די בור בנושא הזה,

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בונה יותר מדי על רכב להרבה שנים, שהיום עולה עד 25 אלף שקלים.

קורולה בתקציב הזה תהיה מ 2008 ועם גיר רובוטי או ידני ( ידני די נדיר ). ניתן לקנות בכסף הזה גם מיצובישי לנסר הדור החדש מודל 2009- 2008 או קיה פורטה - שני הרכבים האלה נותנים תמורה טובה למחיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יונדאי I30 או קיה סיד ( כמעט זהים ) בהחלט רכבים טובים. צריך רק למצוא מכונית שמורה, מטופלת וללא תאונות קשות.

התקציב שהגדרת לעצמך מגביל מאוד בחיפוש אחרי רכב שמור. ובגלל שלנסר או פורטה נמכרים במחירים קצת יותר נמוכים, יש יותר סיכויים למצוא מכונית במצב טוב.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציבך מעיד על רגישות גדולה למחיר הרכב - וגם תחזוקתו.

לכן הייתי פונה בכיוון אחר: סופרמיני ידנית. הסיבה - הקטגוריה יותר זולה מקטגוריית המשפחתחיות, ולכן תוכל לרכוש מכונית יותר צעירה, בתקווה שרכב פחות שחוק יחסוך לך בהוצאות המוסך. נדמה לי שבקטגוריה זו יש כם סיכוי יותר גבוה למצוא רכב ידני.

את הכסף שתחסוך שמור לשלב בו אשתך תעסוק באפיית הילד השלישי, ואתה בחיפוש רכב מתאים למשפחה המתרחבת.

איני יכול לייעץ לך לגבי דגם ספציפי, אבל בכל זאת שים לב לגודל תא המטען. יש דגמים, למשל הסויפט, שמאחור יש להם תא כפפות שני. זה לא יספיק לך. לעומתם יש דגמים עם תא מטען בן 300-350 ליטר (חלקם במבנה הצ'בק, חלקם עם זנב קצר), אלה דגמים שיתאימו לצרכיך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמה הטובה לסופר מיני שיכולה להוות תחליף לרכב משפחתי זה הונדה ג'אז. הצורה הישנה (עד 2008 ) רכב עם אמינות גבוהה וצריכת דלק נמוכה.

השנתון הראשון של צורה חדשה יותר (2009) הגיע עם גיר רובוטי לא מוצלח במיוחד.

אם תמצאו ג'אז 2008 במצב שמור, זה יהיה יופי של פתרון. החסרון - מחיר קניה דומה לרכב משפחתי מאותו השנתון ( מהזולים ), אבל צריכת דלק טובה יותר ב 40-50% בהשוואה למשפחתית סטנדרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אפשרות להגדיל את התקציב לאיזור 30-32 אלף ש"ח, הייתי ממליץ על קיה ריו 1.2 מודל 2012, היא מספיק מרווחת, לא ישנה מידי, סופר מיני אבל די גדולה. חסכונית מאוד. אני מדבר על הדגם הידני שיחסית נמכרו ממנו לא מעט בארץ.

רובן אגב פרטיות כי כמעט אף אחד לא לוקח ידני בליסינג.

אוטו בסיסי ופשוט עם אחזקה לא יקרה. מנוע 1.2 עם גיר ידני מספיק בהחלט, דומה ברמת ביצועים ללא מעט מכוניות 1.6 אוטמטיות מהעשור הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ריו ידנית זה כוון טוב בהחלט ולדעתי מתאים יותר מהונדה ג'אז למשפחה צעירה במגמת גידול .

לא שההונדה לא מתאימה אבל מחירה גבוה והשמורות האוטומטיות עפות מהר - מנסיון אישי.

אם כבר ג'אז - ידנית תקפיץ אותך בכמה שנים קדימה בגלל חולשת השוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא רכב עם ק"מ נמוך ובמצב טוב עד 25K מהרשימה שהוזכרה כאן עד עכשיו. מה הפתרון? ללכת על רכבים שהדביקו להם סטיגמה. דוגמא: רנו סניק וגראנד סניק דור שני. אפשר עדיין למצוא רכב כזה במצב טוב ומטופל בכלום כסף. שילוב של מרווח פנים, תא מטען גדול ובטיחות במחיר של אופנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לשלם עוד קצת ולקחת קורולה רובוטית, זה מה שאנחנו עשינו כשנולדה בת ואח״כ עוד אחת, רכב בטוח, חסכוני, מרווח מאוד, בגאז ענק לשתי עגלות, ושקט בתנאי שמבצעים טיפול בזמן כל 15,000. שלי גם למכירה אבל קצת מעל התקציב שלך. ממליץ לך לחפש gli כי אלו רכבים שהיו יקרים קצת יותר ומשום מה נדמה לי שהבעלים שלהם שמרו עליהם טוב יותר

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. יש אולי רכב משפחתי באיזור ה30K ? אני צריך רכב חזק, בטיחותי, עם תא מטען גדול יחסית, אמין, וחסכוני בדלק - ידני זה טוב! מה הכי מומלץ אם אני מעלה את הסכום למחיר הזה? אפילו טיפה יותר, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן טידה יכולה להיות אפשרות סבירה. לא חסכונית באופן יוצא דופן, אבל סבירה בסה"כ.

יונדאי i30 יש גם בידני (גם הסטיישן), אבל על הכי זולה ביד2 מבקשים כרגע 40. ולמרות זאת, זה לא רכב עם ביקוש גבוה, אז אולי תוכל להתכנס למשהו סביר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...