Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתאם usb וחיבור פלאפון למרצדס w211 2002

HHaimz
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מדובר במרצדס w211 e220 שנת 2002

אני מחפש לצור אפשרות לחיבור usb למערכת המקורית שקיימת, מעדיף פתרון שלא יהיה יקר כל כך.

אין לי צורך בדיסקים / Bluetooth / Aux.

האם יש פתרון לא יקר לזה?

ראיתי שיש אפשרות לחבר כבל AUX אז אולי אפשר לשים מתאם aux to usb אך אני בספק שהמערכת תדע לקרוא אותו.

שאלה נוספת, אני חושב שניתן להכניס סים של פלאפון למערכת, איפה ניתן לשים אותו?

תודה רבה לעוזרים! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החלטתי לרכוש דאבל דין, איך אני יכול לדעת האם יש לי חיבור אופטי (במערכות HK ו BOSE) או לא?

אני מזמין מאיביי, האם יש משהו שאני צריך לבדוק לפני? כמה מכס אשלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

אני אמור לקבל דאבל דין שהזמנתי לרכב (בקרוב אני מקווה..) אבל מצאתי פתרון זמני למי שזה יעניין אותו בעתיד:

המערכת שהייתה לי ברכב היא AUDIO 50 APS,

פירקתי את המערכת מהרכב ולקחתי אותה הביתה, שם פתחתי אותה, הוצאתי את החלק של הדיסקטים אשר התחבר באמצעות פס נתונים ללוח.

לפס נתונים שלו הלחמתי כבל AUX נקבה (אות ימין, מינוס, אות שמאל), ופירקתי רכיב שהיה מולחם ללוח.

עובד מעולה חוץ מהמסך שכנראה פגעתי במשהו (הוא במילא לא הועיל כיוון שלא הציג volume או אפילו שם של שיר בדיסק...)

נעזרתי באתר רוסי: https://www.drive2.ru/l/9182016/

לכבל הAUX חיברתי מתאם BT וזה פתרון מעולה כפתרון זמני,

מי שירצה הסבר קצת יותר מפורט, אשמח לעזור.

עריכה אחרונה על ידי HHaimz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים תודה על המידע ותתחדש - אוהב את הDIY שלך - אתה מהסוג שלא פוחד ולא נרתע מתקלות.

לגבי יציאות אופטיות - JVC סדרות 8

אלפיין גם כן ניתן למצוא הרבה יחידות ראש עם יציאה אופטית

פיוניר - יציאה אופטית עם פרוטוקול עצמאי שלהם - לא מתאים בד"כ

אבל היום יש הרבה מאוד יחידות ראש אנדרואיד - כדאי לבדוק מול היצרן אם יציאות הUSB שלהן גם תומכות USB AUDIO ואז אתה פשוט יכול לחבר USB AUDIO CONVERTER נוסח HIFIMEDIY ולסגור עניין.

או ללכת בכלל לכוון של מקלט BT לאופטי. (שזה מה שאני עושה היום ישירות מהטלפון שלי)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזין את המערכת באופן אופטי יהיה לי יקר, בכל זאת אני חייל קצת קשה לי לכן אעקוף את המערכת ואבנה מערכת חדשה בהדרגתיות.

בכל אופן תודה על העזרה :) מאמין שאסתדר וכמובן שאשתף :)

עריכה אחרונה על ידי HHaimz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...