Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומיות של הבולמים קרועות

liorrrrrr
שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שהפנצר מאכר הרים את הרכב בשביל לעשות איזון גלגלים ראיתי שהגומיות של הבולמים הקדמיים קרועות , קיימת לי בעיה של רעידות ברכב בנסיעה שעדיין לא מצאתי מהי , זה יכול להיות קשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגומיות של הבולמים אצלי ברכב קרועות לגמרי כבר כמה שנים טובות ואני יכול להגיד לך שזה לא קשור.

לגבי הרעידות תיגש למכון פרונט, אולי צריך כיון פרונט או איזון גלגלים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגומיות של הבולמים אצלי ברכב קרועות לגמרי כבר כמה שנים טובות ואני יכול להגיד לך שזה לא קשור.

לגבי הרעידות תיגש למכון פרונט, אולי צריך כיון פרונט או איזון גלגלים.

עשו איזון גלגלים אתמול וכיוון פרונט עשיתי לפני 9 חודשים שהחלפתי צמיגים ועדיין לא עוזר, הבעיה קיימת כבר כמה חודשים , הייתי אצל כמה בעלי מקצוע שאף אחד מהם לא הצליח לאבחן בדיוק ממה זה נובע, חשבתי גם על החלפת שמן גיר כי הרכב עומד על 125 אלף ואני לא יודע אם החליפו לו שמן גיר אבל אני גם לא יודע אם זה קשור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המהירות שבה מופיעות רעידות? איזה רכב? כמה ק"מ?

מהירות 22-30 ולפעמים גם יותר רק בנסיעה עדינה ברגל קלה-בינונית על הגז , בקיק אין רעידות גם בעמידה ובהגה אין , הרכב הונדה סיוויק סדאן 11 קילומטר 125

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על רעידות בהגה או רעידות ברכב?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על רעידות בהגה או רעידות ברכב?

ברכב

להערכתי מה שנשאר זה רק ציריה..

את השאר מה שיכול לגרום לכך כבר עשית.

זה הדבר הראשון שבדקתי ונאמר שתקין

יכול להיות גם שמדובר בתושבת גיר/מנוע עייפה.

גם בדקתי ותקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדקו תקינות צירייה?

ברגע שהרעידות מופיעות, נסה להוריד את כרגל מדוושת התאוצה.

אם נעלמות אז צירייה לא תקינה. אם לא נעלמות, ואיזון גלגלים לא עוזר, גש למכון פרונט מקצועי שיאבחן לך את התקלה.

הכי חשוב, איזה צמיגים הרכבת?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מלטבשי. שים לב אם הרעידות קורות רק בגז. במידה והרעידות נעלמות כאשר אתה מוריד את הרגל מהגז אז הבעיה היא חופש בקרדן הציריה. ואיך בדקו את הציריה בדיוק? ראית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מצב הצמיגים?

מורכבים זהים מקדימה?

צמיגים בסדר גמור, שניים קדמיים זהים 2 אחוריים לא ,אחד מהאחוריים שחוק יותר מהצמיג השני שעל אותו הסרן.

האם הרעידות מלוות גם בתזוזה של מחוג הסל'' ד?

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

לא

איך בדקו תקינות צירייה?

ברגע שהרעידות מופיעות, נסה להוריד את כרגל מדוושת התאוצה.

אם נעלמות אז צירייה לא תקינה. אם לא נעלמות, ואיזון גלגלים לא עוזר, גש למכון פרונט מקצועי שיאבחן לך את התקלה.

הכי חשוב, איזה צמיגים הרכבת?

אלעד

צמיגים סינים אבל סיני טוב ,אני ינסה ויעדכן

מחזק את מלטבשי. שים לב אם הרעידות קורות רק בגז. במידה והרעידות נעלמות כאשר אתה מוריד את הרגל מהגז אז הבעיה היא חופש בקרדן הציריה. ואיך בדקו את הציריה בדיוק? ראית?

הרימו על ליפט והסתכלו מנסיעת מבחן המוסכניק חשב גם שזה ציריות בדק אמר שאין משהו מכני שכנראה הרעידות נובעות מצמיגים\גנטים והאמת הוא בדק די חפיף ,מוסך השלושה בחדרה. אז הלכתי לפנצריה עשה לי כיוון ואמר שהכול בסדר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעידות התחילו אחרי החלפת הצמיגים?

קרו מקרים שאנשים הרכיבו צמיגים סיניים ולא הצליחו לאזן או שבמכונה רואים שמאוזן אבל בפועל יש רעידות.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...