Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Stage 1 ללאון חדשה - 1.4 גרסת 150 כ״ס

Henry123321
שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור שהיה לך בלאי מואץ של כל הרכיבים מ גומיות צמיגים עד קלאץ ומנוע אבל אם אתה אוהב להשקיע על הרכב כמו החלפת שמנים כל 7k ושימוש בשמנים יקרים ואולי גם תוספי שמנים (למרות שיש עליהם חילוקי דעות לדעתי עדיף) תידלוק באוקטן גבוה 98 אז לך על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק מניח את זה כאן..

http://www.pitstop.co.il/product/14tsi-gen-3-hh

שוחררה הגרסה עבור המנוע הנ"ל. קרוב לוודאי שהרכב ירגיש דומה ל-1.8 TSI במצב סטוק.

הבעיה היחידה היא כיצד יעמוד ה-DSG7, במומנט שמגיע לאיזור 33 קג"מ לעומת 25 קג"מ בתוכנה המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית שלי ידנית אז אין בעיה, אבל כשאפנה לעצמי 3K פנויים בעו״ש אני רץ לפיטסטופ..

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי החשש של מרביתכם מבלאי מואץ למנוע הוא מוגזם. המנועים הללו מסוגלים לעמוד בעומסים הללו ללא בעיה מיוחדת. חוצמזה שלא באמת מנצלים את מקסימום הכוח והמומנט כל הזמן, אלא סביר להניח שרק בחלק קטן יחסית של הזמן. אני עם רכב סטייג 1 כבר מייד לאחר ההרצה. אומנם אני עם סדרת המנועים הבעייתית ולכן הרכב עבר אוברול בסביבות ה 80 אלף קילומטר אך מאז אין שום אכילת שמן ואני לא נדרש להוסיף כלל שמן בין הטיפולים. הרכב כעת עם 165 אלף קילומטר ונוסע נהדר. אני גם די מאמין שמרביתכם בכלל לא יחזיקו ברכב לאורך כל כך הרבה שנים שאם בכלל תהיה בעיה של אמינות שהיא תהיה שלכם, אלא קרוב לוודאי של הבעלים המאוחרים יותר של הרכב. בקיצור שים תוכנה ותיהנה, זה עולם אחר !!!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מניח את זה כאן..

http://www.pitstop.co.il/product/14tsi-gen-3-hh

שוחררה הגרסה עבור המנוע הנ"ל. קרוב לוודאי שהרכב ירגיש דומה ל-1.8 TSI במצב סטוק.

הבעיה היחידה היא כיצד יעמוד ה-DSG7, במומנט שמגיע לאיזור 33 קג"מ לעומת 25 קג"מ בתוכנה המקורית.

להבנתי, יוצרים הגבלות בהילוכים מסויימים או בסל"ד מסויים בכדי למנוע הרס התיבה.

בדרך כלל ראיתי שרשום בלא מעט מקומות בנוגע להגבלת המומנט בין הילוך 1-2 או אפילו בין 1-3 וכו' ועד סל"ד מסויים וכן הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^האוטו במצב סטוק בכביש חדש מפרפר בראשון שני בלחיצה בריאה(אני גם בעל לאון 1.4 חדשה ידנית, מצב סטוק חלקי, הפילטר הוחלף לK&N שלדעתי לא מוסיף כמעט כלום) בעליות גם בשלישי עם כביש מעט משובש הוא מפרפר(נועל בריג'סטון פרוטנזה S001). לפי דעתי יהיה זורך ההגבלת מומנט אם לא שמים אנטיליפט וצמיג דביק יותר.

זאת בעצם הסיבה שאני רוצה לשים אנטי רולים ואנטיליפט לפני שידרוג תוכנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^האוטו במצב סטוק בכביש חדש מפרפר בראשון שני בלחיצה בריאה(אני גם בעל לאון 1.4 חדשה ידנית, מצב סטוק חלקי, הפילטר הוחלף לK&N שלדעתי לא מוסיף כמעט כלום) בעליות גם בשלישי עם כביש מעט משובש הוא מפרפר(נועל בריג'סטון פרוטנזה S001). לפי דעתי יהיה זורך ההגבלת מומנט אם לא שמים אנטיליפט וצמיג דביק יותר.

זאת בעצם הסיבה שאני רוצה לשים אנטי רולים ואנטיליפט לפני שידרוג תוכנה

תלמדו לתת גז במידה המתאימה כדי לא לפרפר. ברגע שצמיג מאבד אחיזה קל מאוד להמשיך לפרפר. לא צריך אוטו חזק במיוחד בשביל זה. החוכמה להוריד את הכוח לכביש. צמיג אוחז ישפר את המצב אבל לא יעלים אוטו. אני עם אנטיליפט ועדיין אם אני רוצה לפרפר זה יהיה קל מאוד אבל אני לא לוחץ על דוושת הגזע במכה אחת כדי להישאר בתחום בו הצמיג אוחז ומעביר את כל הכוח לכביש. זה גם בריא יותר לצמיגים ולכל המכלולים. בסה"כ זו לא תחרות דראג רייסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי החשש של מרביתכם מבלאי מואץ למנוע הוא מוגזם. המנועים הללו מסוגלים לעמוד בעומסים הללו ללא בעיה מיוחדת. חוצמזה שלא באמת מנצלים את מקסימום הכוח והמומנט כל הזמן, אלא סביר להניח שרק בחלק קטן יחסית של הזמן. אני עם רכב סטייג 1 כבר מייד לאחר ההרצה. אומנם אני עם סדרת המנועים הבעייתית ולכן הרכב עבר אוברול בסביבות ה 80 אלף קילומטר אך מאז אין שום אכילת שמן ואני לא נדרש להוסיף כלל שמן בין הטיפולים. הרכב כעת עם 165 אלף קילומטר ונוסע נהדר. אני גם די מאמין שמרביתכם בכלל לא יחזיקו ברכב לאורך כל כך הרבה שנים שאם בכלל תהיה בעיה של אמינות שהיא תהיה שלכם, אלא קרוב לוודאי של הבעלים המאוחרים יותר של הרכב. בקיצור שים תוכנה ותיהנה, זה עולם אחר !!!

לדעתי לא עניין של הגזמה. כלומר לפעמים כן אבל זה משהו שצריך לבדוק לפני. לרכבים שונים עם מנוע בהספק שונה (כן גם אצל אותו יצרן) לעתים יש הבדל מהותי בתוך המנוע.

ישנם מקרים בהם ההבדל הוא רק בטורבו ולעתים יש הבדל רציני באיכות החומרים של המנוע. מנוע שמפיק במקור 120 סוסים ואותו נפח עם 150 לא אומר שזה אותו מנוע בגלל הנפח הזהה ומספר הסדרה הממש דומה. לפעמים יש הבדל פנימי ואת זה כן צריך לבדוק קודם ולקחת בחשבון זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...