Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפוננט במקום morel hybrid

Piero
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, המערכת ברכב שלי: (סקודה יטי 2013).

Pioneer avh 2050bt

מגבר alpine MrV f 300

קומפוננט mw6 morel hybrid 6

סאב סרווין וגה.

חשוב לציין, אני לא מחפש עוצמה כמו שאני מחפש דיוק ואיכות, אני איש סאונד אולפני במקצועי וביליתי שעות ר ב ו ת בכיוון המערכת.

העניין עם המורל הוא שלא משנה איך אני מכוון אותם הטוויטר שלהם קשה ואגרסיבי ועד שאני מכוון את המערכת לשביעות רצוני מגיע שיר אחר והכל שוב צורח.

מבקש המלצה על קומפוננט איכותי אחר באותו סדר גודל תקציבי של המורל שלא יהיה צווחני.

עוד דבר שחשוב לציין הוא שהטויטרים הונחתו בכל דרך אפשרית ועדיין הם אגרסיביים מאוד.

בינתיים שמעתי על:

Hertz milk 165

Focal 165 kf

בעבר הייתה לי הונדה סיוויק ובה היו מורל פולס שדווקא נשמעו מעולים ומאוזנים.

לגבי הסאב: הוא לא מדוייק ומאוד מרוח ומתפזר, אני מחפש משהו איכותי ופאנצי בתקציב של כ 1000₪.

נ.ב כל השירים שאני שומע הם דרך אייפון 6 אפל מיוזיק.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי Piero
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנסיון אישי עם הייבריד (דור ישן יותר), להגיד שהטוויטר שלהם צורח זה רחוק מהמציאות.

לדעתי החוליה החלשה שלך הוא המגבר, אבל לא בהכרח. יתכנו סיבות אחרות (כיוון לקוי, התקנה לקויה וכיוצב').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מתחיל להחליף ציוד;

- כיצד בוצעה ההתקנה של המידבאסים בדלת?

טבעות מקוריות/טבעות מ-MDF/אחר? האם בוצע בידוד/איטום?

- היכן מותקנים הטוויטרים ובאיזו זווית ביחס אליך הם מותקנים?

- אנחנו מדברים על המכשיר הזה?

אם כן, הייתי מנסה, לפחות באופן זמני לבצע חיבור אקטיבי של הסט קומפוננט (יאלץ ניתוק של הסאב בינתיים), באמצעות תצורת Network/3Way במכשיר, מה שיאפשר לך הרבה יותר יכולות שליטה על כל אלמנט בנפרד.

אפשרות נוספת, להגביר את הסט בגישור, כך שאולי הכוח הנוסף למידבאסים יתן מענה בתחום חסר כרגע ויעזור להרגיע קצת את הטוויטרים. אבל זה צריך להיות ענין משולב עם האיטום/בידוד הנ"ל.

- יש לך אפשרות להעלות תמונות של הכיוונים שביצעת, במגבר ובמולטימדיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום טום.

זו אכן המערכת שלי.

ההתקנה של הרמקולים והמערכת נעשתה במקום בו רכשתי את הציוד (כלל רכב בדרום תל אביב).

בוצע בידוד אך ללא חומרים אקוסטים של ממש בדלתות אלא מן ריבוע קטן שהונח מאחורי הרמקולים (לפי מה שראיתי).

הטוויטרים נמצאים בדלתות שם ישנו מקום המיועד להם לכן הם מצדדי בערך בגובהה הצוואר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במערכות הביתיות שלהם הטוויטרים צווחים ונשמעים פשוט זוועות עולם. שמעתי אותם בכל מיני וורסיות

בית/רכב והם פשוט חרא. אין לי מילה אחרת לתאר אותם.

וכל זה מבלי להרים ווליום. ובלי משחקים עם הסאונד. הצליל הטבעי

שהם מפיקים לא נעים לאוזן, צורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לעבוד אקטיבית אז תוריד להם גיין ולחתוך אותם באזור ה5K ככה שתיצור שוויון בין המידים לטוויטרים.

הhertz mlk זאת כבר רמה אחרת, נסה למצוא מישהו עם הסט ולשמוע אותו.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש מצב שהסט הזה הוא לא לטעמך

מה שגם ההגברה ממש לא מתאימה לסט כזה ,אבל זה כבר עניין אחר.

בוצעה הנחתה לטוויטר דרך הקרוס הפסיבי.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שתתחיל קודם בהחלפת המגבר . מגבר מסוג ניפון זה מגבר מוצר מדבקה סיני המגבר רוקפורד P400-4 יביא לך את תוצאה טובה יותר בהרבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני החלפת כל ציוד שהוא,

הייתי בודק שנית את טיב הכיוונים וטיב ההתקנה, וכאמור גם בודק אפשרויות חיבור אחרות עם המגבר הקיים.

המגבר הנוכחי פשוט חלש מדי לסט כזה, לדעתי.

גם בהספקו, וגם ביכולת השליטה שלו על הרמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני מותש ומבועס.

הרכב היה שם כבר 15 שעות במצטבר זה עולה לי בזמן,וכסף (אני אדם עסוק ואני מוותר על עבודה בגלל כל הנושא הזה) וזה מתסכל.

כולל המערכת והמובילאיי שרכשתי שם השארתי במקום 12000₪ ועד היום לא שמעתי כמו שצריך פעם אחת.

אני לא מתכוון חלילה לעשות שיימינג, הם מנסים לפתור את זה... סתם חולק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...