Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטודיפו -האומן 14 ירושלים-מתיימרים להיות בעלי מקצוע

asas676
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח ראיתם כבר שהנחתי שהמקום הוא מרכז שירות, או אחד שמתיימר להיות כזה.

עיקר מתן השירות של המקום הוא: התקנות, פנצ'ריה, החלפות מצברים ועוד כמה דברים

בכניסתי למרכז השירות הופנתי לאחד המבצעים שלהם (התקנת שלטים לרכב), במחיר באמת שווה לכל כיס.

בעל מקצוע בכיר שעובד במקום אמר לי שהרכב מתאים לאותו קיט התקנה, והכל התנהל באופן יחסית נורמלי.

מדגיש את המילה יחסית!!!!

לא יודע מה איתכם, אבל להתקין מוח שלטים ושלטים זה עניין של מקסימום שעת עבודה, שאותה קבעו לי בהפרש זמן של שבוע וחצי ממועד הרכישה - בהסבר של: "המתקין שלנו עבר תאונה"

טוב הגיע יום ההתקנה רכבי מסוג פולקסווגאן גולף (2002) 2.0 דגם ג'נריישן

ובעל מקצוע (לא אותו אחד שקבע שהקיט מתאים) שב אליי עם בשורה מרה שבה הרכב איננו מתאים לאותו קיט שלטים לרכב

מהסיבה הבאה:

"לרכבך יש מערכת נעילה מרכזית מסוג וואקום ואין הקיט יכול להתאים לרכבך"

הנני בחור שנראה צעיר ואולי קצת ילדותי לפעמים (מודה באשמה), אבל יש לי טיפ טיפה ניסיון .

ואני יודע שלרכב שלי אין נעילה מרכזית מסוג וואקום, אבל זה עניין של פרשנות מה זה נעילת וואקום

ומה זה נעילה חשמלית, אמרתי לעצמי טוב.... כנראה שניסיוני לא מתאים לבעלי המקצוע באוטודיפו אז בוא נילך ליבואן הרכב (צ'מפיון מוטורס) .

ונישאל אותם ונבקש את תשובתם בכתב, ומה שנאמר לי זה מה שחשבתי מלחתחילה (כנראה שאני קצת מבין בהתקנות, ממש קצת), בינתיים חסכתי לעצמי בזמן (משהו שבאוטודיפו לא מכירים) והלכתי כבר למתקין אחר, שלקח סכום קצת יותר יקר מהמבצע שהוצע לי שם באוטודיפו. - ביצע את העבודה ב-15 דקות -במקצועיות רבה!!.

וכשפניתי לשירות לקוחות אוטודיפו, ולאחר שיחות שנערכו במשך 4 ימים, סוף סוף לאיש הטכני של החברה.

וגיליתי למה בעלי המקצוע שם מתנהגים כמו שהם מתנהגים !!!!!!

-האיש הטכני ששמו אייל הגיע אליי בתענה מופרכת שהגעתי עם פלסטיקים שבורים - לא היה ולא נברא.

-עמד על שלו שלרכב יש מערכבת נעילה מסוג וואקום למרות שהאנשים הטכניים ביבואן הרכב הוציאו לי מכתב שאין בדבר הזה רבע דבר נכון - לא לפני המערכת ולא אחרי המערכת (הדבר נבדק היטב לפי VIN הרכב).

-השרות לקוחות שם לא עונה בטלפון ורק אם אתה משאיר הודעה בפייסבוק שאתה ממתין לתשובה

רק אז תקבל טלפון בחזרה -ואם לא ענית, בעיה שלך!

לסיכום:

לא קבלתי לא חצי פיצוי ולא רבע פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לי (שבוע וחצי המתנה, בזבוז יום עבודה, הפרש כספי מבין מה שהחלפתי במרכז התקנות אחר) .

אוטודיפו

לא הייתי מתקן פנצ'אר או מחליף צמיג במקום שבעלי המקצוע שלו לא יודעים להתקין קיט שלטים לרכב

-----------לא מתבייש להגיד גם שזאת סכנת חיים ורולטה רוסית לכל דבר ועניין -----------:2gunfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוץ מהעניין שהמתקין של אוטודיפו לא מספיק מקצועי ומכיר גולף, על מה התלונה בדיוק?

שילמת על הקיט שבוע לפני ההתקנה ולא החזירו את הכסף למרות שהתברר שזה לא מתאים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חוסר מקצועיות מוחלט

2. חוסר הבנה בשירות לקוחות

3. יחס מזלזל בלקוחות

לא יודע מה איתך, אבל בסיטואציה שנוצרה ובוודאי שאתה חברה כל כך גדולה

אני לא מסתפק נטו בזיכוי הקיט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל בסיטואציה שנוצרה ובוודאי שאתה חברה כל כך גדולה

אני לא מסתפק נטו בזיכוי הקיט

על איזה פיצוי חשבת?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה פיצוי חשבת?
כרטיס מועדון ב-פוסיקט, זה אם שאלת בציניות ;) אבל אם שאלת ברצינות אז הייתי מצפה לפחות שיספגו את ההפרש בין המבצע שלהם לבין מה ששלמתי בחוץ והצעתי להם את ה-פשרה, אך בכל זאת הם בחרו להתעלם ולזלזל . עריכה אחרונה על ידי asas676
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו לא קונים כלום גם לא עץ ריח

מבחינתי אוטודיפו הוא למקרה חירום כשהכל סגור

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קניתי מים לווישרים באוטודיפו כי הייתי ממש צריך, וגם זה כי במקרה הייתי סופר שממש ליד הסניף שלהם,

עם תלושים של העבודה, וגם אז קיבלו רק 50% והייתי צריך להוסיף 7 שקל מהכיס.

אוטודיפו זה מקום שאתה קונה בו דברים רק לרכב הראשון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
השבוע קניתי מים לווישרים באוטודיפו כי הייתי ממש צריך, וגם זה כי במקרה הייתי סופר שממש ליד הסניף שלהם,

עם תלושים של העבודה, וגם אז קיבלו רק 50% והייתי צריך להוסיף 7 שקל מהכיס.

אוטודיפו זה מקום שאתה קונה בו דברים רק לרכב הראשון שלך.

הם אלופים ב-"אותיות קטנות" ובלהוציא את הלקוח קטן אחי מים לווישר עולה גלון 10 ש"ח איך לא היית להם את החוצפה

לבקש ממך עוד כסף כאילו וקנית באמת מוצר מדף כי בתכלס מים לווישר מזמן לא מוצר מדף לא של המוסכים הגדולים

וגם לא של מוסכי "מדרכה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...