Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור התנהגות סיאט לאון

--Guy--
שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשים קניתי סיאט לאון 1.8dsg 2012, עד עכשיו השקעתי בעיקר בוויזואליות, על הרכב יש תוכנה stage1 וג׳נטים 18.

רציתי לשפר קצת את עניין ההיגוי/ יציבות של הרכב. חשבתי להתקין אנטירול קדמי/אחורי או סט קפיצי הנמכה.

הרכב כרגע נוח לי מבחינת נהיגה, רק חסר לי קצת יציבות והיגוי נעים יותר.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר?

כשאתה פונה, יש כוח שמופעל על מערכת המתלים. על צד אחד תמיד יהיה יותר משקל כי מן הסתם מופעל עליו יותר כוח. מה שאנטירול בא לעשות זה לגרום לשוויון בין הצדדים, מה שגורם לשיפור התנהגות\אחיזה\יותר "אחידות" בפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אז בקפיצי הנמכה אין יתרון מלבד קוסמטיקה?

ומה לגבי אנטירול קדמי? הרי הרכב עם הנעה קדמית, זה לא עוזר לקבל היגוי מדוייק יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטירול אחורי.
נראה לי שאתה מבולבל. ברכב שלי מותקן אנטירול קדמי ולפי מיטב הבנתי זה מה שתמיד מתקינים ולא אנטירול אחורי שהשפעתו תהיה הרבה פחות משמעותית.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאחרת הרכב לא היה מאוזן כמו שצריך

://www.google.co.il/search?q=seat+leon+1p+antiroll+kw&client=ms-android-om-lge&hl=iw-IL&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjE9Z3f_JzXAhVI1xoKHSJmDHwQ_AUIEigB&biw=360&bih=574#imgrc=X9yetpDrs5HjEM

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנחל קצת על השירשור(תסלחו לי :angel:), אני עם לאון FR 2017 אומנם רוצה להשקיע קצת על התנהגות ואחרי זה כבר על כוח וצילצולים.

מה תהיה העדפה מבחינת שיפורי התנהגות בלי יותר מידי פגיע בנוחות?

נראה שאנטירול מוסיף קשיחות בפניות,כלומר הרכב ירחן פחות וירגיש הרבה יותר סוליד בפניה ויציאה ממנה,כמה בערך עלות לקידמי+אחורי בארץ הקודש?

מה לגבי קפיצים? החשש שלי(גם בעקבות אזור המגורים שלי שמפוצץ במפרים בשלל צורות וגדלים ובורות וכבישים פח) שקפיצים ממה יפגעו לי בנוחות היומיומית,כלומר אם הרכב כבר הגיע נוקשה מהיצרן זה יקשיח אותו עוד יותר וגם יעלה את הסבירות שאני אתגרד בבמפרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...