Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה עור דביק

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים :-)

לאחרונה אני מרגיש משום מה שההגה (עור) נהיה דביק וזה ממש ממש לא נעים למגע.

ניסיתי לנקת עם מגבונים פשוטים - לא עזר.

אתם חושבים שאלכוהול מדולל ומטלית פשוטה ישיבו להגה את התחושה כפי שהיה פעם? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הייתי נזהר מספוג פלא על עור, עם כמה שהוא נראה תמים הוא אגרסיבי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי להשתמש בספוג כזה על ההגה. העדיפות היא לחומר שממסיס את כל השומן מהידיים והלכלוך שנצבר ומתייבש להיות דביק כזה. מה שכן עושים זה שימוש בחומר מתאים לעור + מברשת עדינה כדי לתת לחומר להכנס ולעבוד בתורה טובה ולאחר מכן לנגב את כל השאריות. וכן מומלץ גם לשים הגנה כלשהי על עור שתגן משומן ודברים כאלה להדבק שוב לעור(לא קונדישנר של עור כי זה לא באמת עושה שום דבר למקום שכל הזמן נוגעים בו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בספוג הפלא!!!

בשום פנים ואופן לא, אלא אם אתה רוצה לראות איך ציפוי העור נשאר לך על הספוג (בבקשה לא להציע הצעות הזויות כאלו זהו פורום דיטיילינג לא הרס עצמי של מוצרים).

לא באלכוהול - זה מייבש את העור שכן עור צריך שמן "בריא" כדי לשמור על מצבו.

בן כמה הרכב? האם ההגה מלוכלך עד כדי טינוף? יש חומרים ייעודיים לניקוי עור והגה כגון תחליבים שונים.

ניתן לרכוש את הקונדישינר של סונקס לעור הרכב, מוצר מצויין, הוא יותר שומר על העור ועדיף לנקות היטב עם חומר לניקוי עור (יש של כימיקל גייז באוטוסטור את כל המוצרים הנ"ל), ולא לשפשף את ההגה / עור אלא שיטת ריסוס וניגוב או לפי הנחיות המוצר.

לאחר מכן - למרוח סרום או קרם לעור, לייבש היטב או לתת לזה להתייבש (עדיף ליישם בערב או כשאתה לא נוגע בהגה יותר)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה אכן מסוכן ויכול לפגוע בעור

אך אני ביצעתי עם ספוג פלא בעדינות על ההגה וההגה נותר עם מראה מט ובמרקם משי בדיוק כמו שקיבלתי אותו מהסוכנות

נחשפתי לשיטה בסרטון הזה:

ניסיתי קודם בפינה נסתרת ואז על כל ההגה

השתמשתי בזה אחרי שלא הצלחתי לנקות את ההגה בשיטות אחרות, פניתי לספוג הפלא

כמות הג'יפה שהוא הוריד היא פשוט מדהימה, כמויות של מים עכורים יצאו ששטפתי אותו

עריכה אחרונה על ידי roie83
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שימוש בספוג הפלא אתה צריך לבצע צביעה מחדש וציפוי עור, גם את זה ניתן לבצע עצמאית וצריך ידיים טובות וערכה עם חומרים איכותיים. הספוג הזה עשוי מסיבי זכוכית חדים - לא סתם משתמשים איתו להוריד לכלוך מקירות וכיורים.

בן דוד שלי חשב שהוא חכם כשניסה להוריד לכלוך מהרכב, והוריד את הלכה שעכשיו מתקלפת באיזור הזה.

תהיה בטוח שהג'יפה שהוא הוריד זה יחד עם ציפוי העור שהיה על ההגה, קח בערבון מוגבל כל שימוש במוצר הנ"ל

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בספוג הפלא!!!

בשום פנים ואופן לא, אלא אם אתה רוצה לראות איך ציפוי העור נשאר לך על הספוג (בבקשה לא להציע הצעות הזויות כאלו זהו פורום דיטיילינג לא הרס עצמי של מוצרים).

בן כמה הרכב? האם ההגה מלוכלך עד כדי טינוף? יש חומרים ייעודיים לניקוי עור והגה כגון תחליבים שונים.

ניתן לרכוש את הקונדישינר של סונקס לעור הרכב, מוצר מצויין, הוא יותר שומר על העור ועדיף לנקות היטב עם חומר לניקוי עור (יש של כימיקל גייז באוטוסטור את כל המוצרים הנ"ל), ולא לשפשף את ההגה / עור אלא שיטת ריסוס וניגוב או לפי הנחיות המוצר.

לאחר מכן - למרוח סרום או קרם לעור, לייבש היטב או לתת לזה להתייבש (עדיף ליישם בערב או כשאתה לא נוגע בהגה יותר)

מעבודה נרחבת עם עור ואיך לטפל בו אני אישית יכול לאמר שמבחינת אם לשים או קונדישינר או sealant על עור אז העדיפות היא ל sealant. אני יכול לקבל את הטענה שזה עור וכמו שאתה שם קרם על הידיים וזה. אבל זה תקף לעור ישן. רכבים בתקופה של כמה השנים האחרונות לא מגיעים עם עור (לא מתחשב ב bently וברמות כאלו) אמיתי אמיתי. לכן. אין צורך לשים עליו קונדישנר. מה שגם הקונדישנר לא באמת מגן על העור הזה הוא רק מוסיף לו כימיקלים כדי לתת צבע שנראה עשיר יותר. בתכלס מה שנראה טוב ואשכרה עושה את העבודה זה לשים sealant איכותי על עור. זה לא יעשה צבע אחר, זה כן יגן עליו מלכלוך כמו שמדובר כאן אבל כן לתקופה מסויימת כי זה מקום עם הרבה חיכוך וגם זה יתן את אותה התחושה "חלקה" וגם "חדשה" שהגה עור אמור להיות.

אתה יכול להמשיך לשים קונדישינר על עור חדש לא יודע כמה זה יעזור לך אני לא באמת אומר לך מה לעשות :D זה רק ה 2 cents שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בספוג הפלא!!!

הרכב אמנם בין 10, אבל ההגה במצב מצוין (!), למען האמת, אני לא רוצה מחפש לחדש אותו אור להחיות אותו,

את זה כבר עשיתי לא מזמן בעזרת התכשיר הנ"ל:

https://www.sonax.com/Product-Search/(location)/12867-291141-SONAX-Leather-care-lotion

פשוט לאחרונה ההגה התחיל להיות דביק ולא נעים למגע ותהיתי איך ניתן להעלים את הדביקות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שימוש בספוג הפלא אתה צריך לבצע צביעה מחדש וציפוי עור, גם את זה ניתן לבצע עצמאית וצריך ידיים טובות וערכה עם חומרים איכותיים. הספוג הזה עשוי מסיבי זכוכית חדים - לא סתם משתמשים איתו להוריד לכלוך מקירות וכיורים.

בן דוד שלי חשב שהוא חכם כשניסה להוריד לכלוך מהרכב, והוריד את הלכה שעכשיו מתקלפת באיזור הזה.

תהיה בטוח שהג'יפה שהוא הוריד זה יחד עם ציפוי העור שהיה על ההגה, קח בערבון מוגבל כל שימוש במוצר הנ"ל

תודה, למדתי משהו :)

אצלי אמנם זה לא קרה ועברו כמה חודשים טובים מאז הניקוי

אגב- מוצר טוב נוסף בו אני משתמש לתחזוקה שוטפת של מוצרי עור זה של "מגוויר"

חומר ניקוי מעולה, דווקא הקונדישנר שלהם מותיר הרגשה מעט מבריקה/שמנונית שהופכת להיות דביקה עם הזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוג הפלא בשימוש עדין ללא לחץ ועם עזרה של דגריזר או APC, די בטוח לרכב. זה לא נייר זכוכית, צריך בעדינות רבה ביותר לעבור איתו על חלקי פלסטיקה שיש עליהם כתמים שלא יורדים, הוא מוריד בקלות לכלוכים שאחרת לא יורדים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוג הפלא בנוי ומורכב מסיבים חדים כמו של זכוכית על בסיס מלמין, בגלל זה הוא "מנקה" הכל, הוא בעצם משייף בעדינות וזה פשוט לא מתאים למוצרי עור ופלסטיקה או צבע.

אם אתה משתמש איתו על פלסטיקה שחורה - רצוי מאוד להוסיף ציפוי שמחזיר את החיים לפלסטיקה כגון - Gtechniq c4, אל תשאל איך אני יודע.

בכל אופן - לא מומלץ בעליל להשתמש בספוג הפלא, בנוגע לניקוי רכב - לא משתמשים במוצרים שלא נועדו כגון לא לשטוף את הרכב עם סבון כלים, לא לנקות את הג'אנטים עם סנט מוריץ' , ולא לנקות לכלוך על הפח עם ספוג הפלא.

NFDMW31 - בחומרים כגון קונדישר לעור יש יתרון, כי הוא בין ככה או ככה מגן מפני קרינת UV אז גם אם העור הוא לא באמת עור אמיתי (יש חלק שכן ואני מדבר גם על המושבים בין היתר), תמיד עדיף שיהיה חומר כזה שמגן במיוחד אם הרכב נוטה לשבת בשמש הרבה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הגה עור בלאון שלי, קניתי קונדשיונר ומנקה של כמיקלגייז אחד לחודש אני עושה ניקוי עם APC כתום של מגוואירס ואחרי זה מיישם את התכשיר.

תנקה היטב עם APC ותקנה קינדישיונר לעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...