Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה עור דביק

שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספוג הפלא בנוי ומורכב מסיבים חדים כמו של זכוכית על בסיס מלמין, בגלל זה הוא "מנקה" הכל, הוא בעצם משייף בעדינות וזה פשוט לא מתאים למוצרי עור ופלסטיקה או צבע.

אם אתה משתמש איתו על פלסטיקה שחורה - רצוי מאוד להוסיף ציפוי שמחזיר את החיים לפלסטיקה כגון - Gtechniq c4, אל תשאל איך אני יודע.

בכל אופן - לא מומלץ בעליל להשתמש בספוג הפלא, בנוגע לניקוי רכב - לא משתמשים במוצרים שלא נועדו כגון לא לשטוף את הרכב עם סבון כלים, לא לנקות את הג'אנטים עם סנט מוריץ' , ולא לנקות לכלוך על הפח עם ספוג הפלא.

NFDMW31 - בחומרים כגון קונדישר לעור יש יתרון, כי הוא בין ככה או ככה מגן מפני קרינת UV אז גם אם העור הוא לא באמת עור אמיתי (יש חלק שכן ואני מדבר גם על המושבים בין היתר), תמיד עדיף שיהיה חומר כזה שמגן במיוחד אם הרכב נוטה לשבת בשמש הרבה

אם אנחנו מדברים מבחינת עלויות אז כן כדי לספר את העבודה הזאת קונדישיינר יספיק. כי גם Sealant מגן מקרינת UV. לפחות מה שאני עובד איתו. והוא הידרופובי וגם אנטי בקטריאלי והורג את כל השאריות של הדרעק שנשאר על ההגה.

הנה סרטון טוב שממחיש את מה שאני מנסה להסביר:

עריכה אחרונה על ידי nfsmw31
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנקה את ההגה עם APC של מגווירס + מברשת שיניים ומתי שצריך גם עם ספוג הפלא של Scholl.

אין בעיה להשתמש בספוג הפלא כל עוד מפעילים הגיון בריא ולוקחים בחשבון שזה ספוג מעין "שיוף" ( Abrasive ).

יחד עם זאת, אם המשטח שאתה מנקה הוא בעל טקסטורה, הספוג לא ינקה בין החריצים וכאשר זה קורה אתה עלול להפעיל על הספוג יותר מדי לחץ שעלול לגרום לתוצאות לא רצויות ופה מברשת תהיה עדיפה.

כמו שאמרתי, אין בעיה להשתמש בספוג הפלא, אבל לפני שאתה עושה את זה, קודם תבין מה אתה עושה זה נכון לגבי לכל חומר, מברשת, ספוג או מה שלא יהיה.

בתמונה לפני ואחרי של ידית הילוכים שנוקתה עם ספוג הפלא ו apc בדילול

1:10

Collage 2017-10-08 14_51_24.jpg

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלנסות לנקות עם APC.

במידה וזה לא עוזר אפשר לעבוד עם אלכוהול שאמור להסיר את מרבית המזהמים שנדבקו להגה.

בסיום הניקוי כדאי לשים קונדישנר לעור, לתת לו "לעבוד" על העור איזה שעה, להסיר שאריות עם מטלית מיקרופייבר ולשים ציפוי איכותי.

הסיבה למדוע לא להשתמש בספוג הפלא היא כי זה מוריד שכבה דקה (בשימוש סביר והגיוני) ומשנה את מרקם העור בדיוק כמו בתמונה שפרסם sagiarye. המטרה פה היא להסיר לכלוך ושומן, בספוג פלא הייתי משתמש רק אם ההגה במצב קטסטרופלי.

עריכה אחרונה על ידי ZvikH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלנסות לנקות עם APC.

במידה וזה לא עוזר אפשר לעבוד עם אלכוהול שאמור להסיר את מרבית המזהמים שנדבקו להגה.

בסיום הניקוי כדאי אפשר לשים קונדישנר לעור מחדש, לתת לו "לעבוד" על העור איזה שעה, להסיר שאריות עם מטלית מיקרופייבר ולשים ציפוי איכותי.

הסיבה למדוע לא להשתמש בספוג הפלא היא כי זה מוריד שכבה דקה (בשימוש סביר והגיוני) ומשנה את מרקם העור בדיוק כמו בתמונה שפרסם sagiarye. המטרה פה היא להסיר לכלוך ושומן, בספוג פלא הייתי משתמש רק אם ההגה במצב קטסטרופלי.

לא עובדים עם אלכוהול על עור. זה יעשה אותו אפור יותר. בדיוק כמו מה שיקרה אם תעשה את זה על פלסטיק ועל דאשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפור עליו אתה מדבר אינו הסרת צבע מהעור אלה הסרה של מזהמים + שומן + שכבת ההגנה המקורית מהיצרן (שלרוב לא תרד במלואה בשימוש באלכוהול ) - האלכוהול אינו הורס את העור - הוא מסיר את השומן ומייבש אותו, פעולה שמקנה לעור מרקם מט ואפרורי.

זו בדיוק הסיבה שציינתי מדוע לאחר השימוש לשים קונדישנר שיחזיר את החיות והצבע לעור וליצור מעליו שכבת הגנה עם אוטם.

כמובן שכל זאת אחרי שמנסים עם APC עדין. מאמין ש APC יסיר את הרוב אם לא הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בקבוק אחד של הקארפלן עולה 24 ש"ח

גלון של מגווירס APC עולה 79 ש"ח ואפשר להוציא ממנו 85 בקבוקים של 500 מ"ל.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בתרסיס InnerClean CG, הוא מנקה בצורה מעולה את ההגה וגם על הדרך אתה יכול לנקות איתו כל חלק ב-dashboard.

בתחילת הסרטון הוא מראה איך הוא מנקה עם התרסיס הגה עור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...