Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

rsq3 שנת 2015

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם למישהו יש ניסיון עם הרכב המדובר או מכיר מישהו ויכול לספר לי קצת על מה בוצע וכמה עלה.

קיבלתי הצעה לstage 1 שזה בסהכ עדכון תוכנה ברכב אבל עם שיפור משמעותי מאוד באופן יחסי.

הרכב קופץ מ 310 ל 415 כס עם דלק 95 או 425 עם 98.

מדובר על עדכון של apr כמובן.

למישהו יש ניסיון עם קפיצה כזו בהספק וההשפעה ארוכת טווח על בלאי הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש מה לדאוג יותר מדי, עשרות אלפי רכבים נוסעים עם עדכון תוכנה שנים רבות והבלאי לא מורגש.

כמובן שעובדתית הבלאי מואץ, אבל אני מאמין שהאחוזים הם חד ספרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש מה לדאוג יותר מדי, עשרות אלפי רכבים נוסעים עם עדכון תוכנה שנים רבות והבלאי לא מורגש.

כמובן שעובדתית הבלאי מואץ, אבל אני מאמין שהאחוזים הם חד ספרתיים.

עודכן בהצלחה , מפחיד כמה כוח יש בעדכון כזה פשוט.

התווסף לרכב 95 כס או 105 כס תלוי בדלק .

מה גם במומנט הייתה קפיצה ל 60+ קגמ.

בקצרה 30 אחוז תוספת כוח. הרכב משתגע :) 420 כס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי רכב חדש ?

למעשה יש משהו במה שאתה אומר.

הרכב פשוט הפך להיות מחזק מאוד , למטורף מאוד , הגיר למעשה מתמודד עם השינוי טוב למרות שהצלחתי לא לשמחתי אבל הצלחתי כבר לתת לו כמה מכות בהחלפות הילוך בין ראשון לשני ששם צריך להזהר ולהחליף הילוך מהר מאוד כי הסלד טס למעלה הרבה יותר מהר , הבנתי שהוא מספיק חזק להתמודד עם אפילו הרבה יותר וסביב ה 600 כס לפי מה שאני הבנתי מפורומים שונים ואפילו מנציגי אאודי ספורט פה בישראל.

עם launch control כרגע הרכב מדגדג את ה 4 שניות ל 100 ושאני לא יתחיל לדבר על תאוצות הביניים שטסו למעלה ,

סגירה ל 200 מגיעה סביב ה 15 שניות שזה מטורף לגמרי.

המומנט עלה מעל ל60 קגמ.

והכל בעדכון תוכנה בסיסי של apr , כיף גדול אבל מה שבטוח הבלמים שלי ילכו הרבה יותר מהר וזה יעלה לי ביוקר, שלא לדבר על טיפולים יותר תכופים כפי שצויין כאן על ידי אדי.

שווה כל שקל זה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...