Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב גיר לסיאט מי 2015 רובטית

Avior Aharon
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחותי יש סיאט מיי 2015 רובוטית, לפני כמה ימים באמצע הנסיעה הרכב לא הגיב לדוושת הגז ונתקע לה, אחרי שגררו את הרכב לצ'מפיון בירושלים אבחנו את התקלה במחשב גיר ואמרו לה שצריך להחליף אותו.

בהתחלה רצו ממנה 8,000 ש"ח אבל אחרי דין ודברים ירדו ל6,500 ש"ח.רציתי לשאול האם מניסיונכם המחיר נשמע סביר? (היא קנתה את הרכב חדש ומאז מטפלת שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שלישית אמורה להיות שנה של "רצון טוב" מצד היבואן כלפי מי שטיפל במוסכי הרשת בתקופת האחריות. תפנו לשרות הלקוחות של היבואן - אולי אפשר לשפר את הרצון הטוב שלהם. היבואן היחיד שנותן שנתיים אחריות לרכבים שלו, בזמן שאחרים נותנים לחלק מהדגמים גם 5 שנים אחריות מלאה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קמ עבר הרכב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שלישית אמורה להיות שנה של "רצון טוב" מצד היבואן כלפי מי שטיפל במוסכי הרשת בתקופת האחריות. תפנו לשרות הלקוחות של היבואן - אולי אפשר לשפר את הרצון הטוב שלהם. היבואן היחיד שנותן שנתיים אחריות לרכבים שלו, בזמן שאחרים נותנים לחלק מהדגמים גם 5 שנים אחריות מלאה.

5 הרחבת אחריות נתנו לדגמים עם DSG7.

על הרחבת אחריות לASG (גיר חד מצמדי) טרם שמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראת טוב את ההודעה שלי. לא כתבתי שיש אחריות 5 שנים לגיר של סיאט מיי.

אני לא מבין אנשים שקונים רכבים עם שנתיים אחריות ובשנה השלישית משלמים מכיסם על תיקונים יקרים, והיבואן לא מוכן לכסות את התיקונים במסגרת "רצון טוב". מה זה, גיר מתקלקל אחרי 52 אלף קילומטרים? לדעתי, בלי שאלות ובלי להערים קשיים צריכים לתקן את הגיר בשנה השלישית, ללא תשלם מצד בעל הרכב.

סובארו, פיג'ו, קיה נותנים אחריות ארוכה לחלק מהדגמים שלהם. אחרים (חוץ מסיאט וסקודה ) 3 שנים לפחות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון וולוו מגיעה גם עם שנתיים אחריות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בסקודה סיטיגו 2014 (אותו גיר) היה קנאק בשילוב הילוך אחורי, הוחלף מפעיל מצמד שעלותו כ6000 שח (למזלי באחריות) אך זה לא פתר את הבעיה, ורק לאחר שהחליפו את המצמד עצמו (גם באחריות) התופעה חלפה, לא רוצה לדעת כמה הייתי מוציא אם זה לא היה באחריות, בכל מקרה ממליץ לך לגשת למוסך רון בת"א לקבל הצעת מחיר ואבחון מקצועי

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מיני עם הוצאות כאלה? תקן ומכור כמה שיותר מהר, לא מחזיקים ואגית משומשת מחוץ לאחריות (אם אתה רוצה לשמור על הכיס).

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחותי יש סיאט מיי 2015 רובוטית, לפני כמה ימים באמצע הנסיעה הרכב לא הגיב לדוושת הגז ונתקע לה, אחרי שגררו את הרכב לצ'מפיון בירושלים אבחנו את התקלה במחשב גיר ואמרו לה שצריך להחליף אותו.

יש לבקש מהמוסך לפנות למחלקת השירות של צ'מפיון ולבקש כיסוי באמצעות אחריות של רצון טוב - אני משוכנע שהבקשה תיענה בחיוב, ואחותך לא תצטרך לשלם כלום - או השתתפות זניחה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע לחבר בעבודה היה מקרה דומה והחליפו גיר בצ׳מפיון בני ברק,רכב 3.5 שנים על הכביש.בסוף לא לקחו שקל על תיקון ותקנו גיר וחשדו במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון ירושלים מאוד לא מקצועיים מניסיון אישי של כמה שנים

כך בחשבון שהתקלה יכולה להיות אחרת לחלוטין

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקבל חוות דעת שניה.

גש לקובי גירים, באזה"ת תלפיות, יחד איתו יש בחור שעוסק בדיאגנוסטיקה ממוחשבת (VAG COM)

שווה בהחלט לשמוע את דעתם.

כמו שמיכאל אמר, אולי הבעיה היא אחרת לחלוטין.

תעדכן.

seat leon 1.8 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...