Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מצלמה עבור חנייה פרטית בבניין

shimronfio
שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

בקרוב אנחנו מקבלים את הרכב החדש, והרכב יחנה בחנייה פרטית מקורה, החשש שלי הוא שהשכנים או כל צר עין אחר ינסה לפגוע לי באוטו בכל דרך שהיא. שקלתי להתקין מצלמת רכב שתעבוד במידה ויהיה מגע עם האוטו, אך הבנתי שעבור מצב כזה עליי לגשת למוסך ולהתקין את המצלמה ישירות למצבר.

החיסרון של מצלמה כזאת לעומת מצלמה עילית מעל החנייה, הוא שמצלמת הדש בורד לא תקיף לי את האוטו 360, לעומת מצלמה עילית.

מבחינה משפטית האם אמורה להיות בעיה לבצע התקנה של מצלמה עילית?

אשמח לשמוע אם קיים רעיון אחר לצילום הרכב שיוכל להקיף את הרכב 360, שהמצלמה תוכל להיות באוטו ובכך למנוע בעיות משפטיות אם יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שגר בקומה רביעית, והוציא מצלמה על קיר הדירה שלו, והיא מכסה את כל שטח החניה. אם זה עזר לו בפועל, זה כבר סיפור אחר...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

החניה שלו מקורה, הוא לא יכול להשקיף עליה מהחלון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...