Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגיאה - קוד p0108 רנו קליאו 2014

yossiyemin
שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי רנו קליאו החדשה שנת 2014.

לפני כחודש החלפתי מחשב גיר בגלל שהחליט להתפגר (מחלה ידועה ברכב)

בזמן האחרון אני מרגיש מין דפיקה קטנה בין הורדת הילוך משני לראשון.

החלטתי לחבר סורק שגיאות ועלתה השגיאה p0108 .

מישהו יכול להסביר לי פחות או יותר מה זה אומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהחליף את המחשב גיר הוא פירק את הגלגל ואת בית הגלגל כדי להגיע למחשב גיר, יש דרך אחרת שניתן לבדוק האם החוטים מחוברים כראוי ? בכללי איפה נמצא החיישן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם OBD היא בדיוק זה.

הודעה כללית שמתיימרת לספק מידע שלא אומר כלום ושום דבר, ויכול מאוד להיות שהוא לא נכון בכלל.

גוגל מוסר שמדובר בתקלה בחיישן במנוע שאחראי על אופן תפקוד המנוע וזרימת הדלק.

ואני אומר, גש למוסך שטיפל לך ברכב, שקיבל כסף כדי לטפל בבעיה מסויימת, שיבדוק את הרכב ויעבור שוב על העבודה שלו.

תן לו הזדמנות לתקן את הבעיה - גש אליו, תגיד לו אני עברית קטן, לפני שנגעת ברכב עבד, אחרי שנגעת ברכב, לא עובד. לטיפולך המסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...