Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למוסך לפיאט במרכז

FARM
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

ברשותי פונטו ספייס 2001 16 שסתומים שמורה ביותר שטופלה עד היום במוסך מורשה (יבואן) שמשון ביהוד - יש לי רק דברים טובים על המוסך הזה, אבל הרכב ישן ואני מנסה להוזיל עלויות.

ביקרתי בעבר במוסך פיאטון - האנשים שם הוגנים אבל לא התרשמתי במיוחד מרמת המקצועיות ו/או ההקפדה על פרטים.

הפרמטרים שאני מחפש במוסך:

1. מטפל באופן תדיר בדגם הזה - פונטו ספייס (לא רוצה שהמכונאי יגרום בטעות נזק בגלל חוסר הכרות עם הדגם)

2. עובד עם חלקים מקוריים של פיאט או תחליפיים איכותיים ולא יעשה תיקוני "קומבינה".

3. עם הפנים ללקוח (סבלני לשאלות, ונותן לצפות במה נעשה ברכב בזמן העבודה)

4. מחיר זול יותר ממורשה יבואן

ראיתי המלצות על מוסך תלתן פ"ת - האם עונה על הפרמטרים?

האם לא נחשב מוסך "פרימיום", לבעלי איטלקיות אקזוטית (עם מחירי פרמיום)?

האם יש המלצות על נוספים באזור המרכז?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהתבלבלת עם מוסך אוטואיטליה ולא תלתן. טיפלתי אצלם כמה פעמים, הם מקצוענים אמיתיים.

אני לא ממש התחברתי לגישה, הרגישו לא ממש נעימים ומסבירי פנים, אבל יש לציין שרוב בעלי פיאט/אבארט/אלפא שאני מכיר לא הבינו על מה אני מדבר.

הם לגמרי עונים על כל הקריטריונים שלך - מקצועיים, נותנים לצפות ברכב, ועונים לשאלות. אני לא יודע לגבי התדירות בה הם מטפלים בפונטו ספייסים.

היום אני מטפל אצל מיכאל אלפא (חפש בווייז/גוגל), הוא מקצוען ברמות אחרות, ויותר מזה איש מאוד נעים ונחמד (מתקשר חזרה כשהוא לא עונה לטלפון למשל. שמעת פעם על מוסכניק שחוזר אליך?!?!?). המחירים הוגנים אבל לא נמוכים באופן מיוחד, מעט יותר נמוכים מאלה שבאוטואיטליה, אבל לא משהו לבוא בשבילו. הבעיה אצלו היא שהוא עובד לבד והוא טובע בעבודה. הוא מאוד בררן במי הוא מעלה על הליפט, אני למשל מחכה כבר איזה חודש לבוא אליו להחליף איזה חלק. זה לא קריטי לי אז אני לא מתעקש או מתקרצץ עליו, אז למען ההוגנות אגיד שאני בטוח שאם זה היה משהו יותר חשוב (לי, לא לו) כבר הייתי עושה את זה.

חוץ משני אלה, יש את מוסך "עדי" בחדרה. לא מכיר באופן אישי, אבל שמעתי עליהם בעיקר המון דברים טובים. ולמיטב הבנתי הם זולים ביחס למוסכים מורשים אחרים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, דברים פשוטים כמו החלפת שמן ופילטרים אני מבצע לבד.

אני צריך את המוסך לעבודות יותר מורכבות - טיפול בבלמים, טיימינג, אבחון תקלות וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל אלפא עונה על כל הבקשות שלך, באמת מוסכניק נדיר.

הבעיה, שכמו אמרו לפני - הבן אדם עמוס בצורה חריגה [ויש לו רק ליפט אחד].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של 9 שנים אצל שמשון יהוד. תישאר איתו בדברים המורכבים יותר. הוא לא מחפש להכניס אותך להוצאות סתם. מציע חלפים חליפיים גם והשירות והמקצועיות מס' 1.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...