Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית ב-60K או ליסינג פרטי

adiel11
שימו לב! השרשור הזה בן 2391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחר 4 שנים נפלאות שהייתה ברשותי פולו ידנית 2011,אנחנו נאלצים להיפרד

אני נשוי שהולך להתרחב בקרוב,מחפש מחליפה שתהיה כבר משפחתית עם גיר אוטומט.

דרישות:

שוב משפחתי שיוכל לשרת בקלות כרגע זוג צעיר פלוס אחד.

בטיחות,הרכב ישמש את אישתי והעולל רוב הזמן.

רכב נוח,פרקטי.

חסכוני.

הנסועה הצפוייה היא בין 15-18km בשנה.

שרובה בין עירונית.

כרגע אני מאוד מתלבט לא רק איזה דגם לבחור אלה גם באיזה דרך לבחור לבצע את הרכישה.

אני אסביר ואשתף אתכם במחשבות.

אפשרות לקנות מיד 2 פרטיות לכתת רגלים לכל בארץ בתקווה למצוא אחת שמורה.

אפשרות הליסינג התפעולי לי זה ניראה אחלה,לאישתי פחות היא מסתכלת על סוף החודש ואני לטווח הרחוק יותר.אשמח לדעת את עצתכם בנוגע לזה.

אחת הסיבות שזה עלה לי בראש זה כדאי להשאיר את הכסף ממכירת הרכב אצלי ולתת לי עוד בוסט קטן להשלמת הון עצמי לדירה.

בכללי אשמח לעצמכם,איך כדאי להתנהג ברכישת רכב בשוק היום כרגע שאני נשוי ויש לי התחייבויות שלא היה לי כרווק.

אציין שאם הרכב יירכש מיד שניה אני משלם מזומן ללא הלוואה.והסכום שאני מקציב עד 60k₪

לגבי דגמים אני עד היום נסעתי על גרמניות ידניות מכולם הייתי מרוצה!!!רכבים פנטסטיים!דלק סע.

עכשיו שאני צריך אוטומט לאישה. קשה לי להשלים עם עניין הdsg.

כאילו אני מרגיש קושי בפתאום לרדת לאיזה קוריאנית מרעישה.ואני אובד עצות לגבי הדגם הבא.

עוד משהו קטן אישתי חולמת על קרוסאובר או גיפון.(עדיפות אחרונה)

אשמח לעצמכם ונסיונכם

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmpTw/Mid: genesis st60 AmpWoofer:celesrta fa 2150x AmpSub: jbl GTO 601.1

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

HU:Alpine CDA 9887 SQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון לליסינג פרטי (תפעולי זה בד"כ ללקוחות עסקיים)

קח בחשבון שלקחת מכונית משפחתית בליסינג פרטי יעלה לך כ-2000 ש"ח בחודש כולל תחזוקה וביטוח בלי דלק.

וזה יחייב אותך בעוד כשלוש להוציא הוצאה נוספת כי תצטרך לרכוש רכב אחר (או את הרכב שלך).

ההגיון הכלכלי אומר לחפש רכב בן 3-4 בתקציב שיש לך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי יש גם חברות שנותנות ליסינג תפעולי ללקוחות פרטיים.

שבעיניי זה אטרקטיבי,ונוח. אם באמת הבנתי נכון..

במידה אפשרות קניי

הבנתי שיש חברות שעושות ליסינג תפעולי גם לפרטיים. האופציה הזו טובה לי כי הכסף נישאר אצלי ואני לא מוציא מהכיס.

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהחישובים שלך לא נכונים. זה זאת אומרת, לא מוציא כסף מהכיס? אתה משלם כל חודש על ירידת ערך של הרכב + רווח של חברת ליסינג. גם כאשר קונים דירה ולוקחים משכנתא אתה יכול להגיד שהכסף לא יוצא מהכיס שלך? ועוד איך יוצא! פשוט בתשלומים.

תשלום חודשי לליסינג מפחית הכנסה פנויה של משפחה. ואם בכוונתך לקנות דירה בקרוב ( בעזרת משכנתא ), כן צריך לחשב ליסינג כהוצאה חודשית.

לכל חברת ליסינג יש מסלול ליסינג פרטי שכולל חבילת טיפולים וביטוחים ( לא כולל דלק ואגרת הרישוי ). התנאים משתנים בין חברה לחברה. במידה ותחליט על מסלול ליסינג, ממליץ לבדוק "אוויס אקספרס ".

זוג +1 יכולים להסתדר מצויין בהונדה ג'אז מבחינת מרחב הפנים וגודל הבגאז'. רכב אמין מאוד וחסכוני. ב 60 אלף שקלים תוכל למצוא רכב כזה במצב שמור. אותו דבר לגבי טויוטה ספייס וורסו.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שבסוף הכסף הזה יוצא מהכיס.

נכון שזה מקטין לי את ההכנסה הפנויה בסוף החודש.

כרגע הכסף שלי לא שוכב בבנק ומושקע באפיק שעובד קצת.

שאני אומר אני מוציא ,זה את כסף המכירה(במקום להשקיע אותו באותו אפיק)

פלוס כמה שאצטרך לאותו הרכב,מה שיוצא אותה השקעה.

השאלה איך באמת כדאי לקנות רכב בשוק היום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אתם יודעים הכי טוב מה המצב הכלכלי ומה העדפות שלכם - העיקר שאתה מבין שעסקת ליסינג זה רכישת רכב בתשלומים או השכרה לתווך ארוך, שעולה לא מעט כסף בחישוב הכללי.

כאשר המשפחה מתרחבת, ההוצאות עולות, ולא תמיד אפשר לקחת מראש בחשבון את כל ההוצאות.

אם תחליטו על מסלול ליסינג, לדעתי, במקום ג'יפון יקר ולא חסכוני ( דוגמת קיה ספורטאג' או מיצובישי אאוטלנדר ) אפשר לעשות עסקה לרכב יותר קטן, אבל פרקטי, זול יותר וחסכוני. יש עסקאות ליסינג פרטי להונדה ג'אז . אגב, לא חייבים לוותר לגמרי על ג'יפון - יש את 2008 שמתאים לצרכים . כאן יש דוגמאות לעסקה כזאת לגבי ג'אז או 2008:

http://www.opl.co.il/ליסינג_פרטי/מחירון_ליסינג_פרטי

כמובן, כדאי לבדוק בעוד חברות ליסינג, גם לגבי חבילת התחזוקה - טיפולים+ ביטוחים ( דוגמת אוויס אקספרס ).

ושוב, בגלל ירידת ערך יותר נמוכה, יותר זול בחשבון הכללי לקנות רכב בן 3, אמין וחסכוני. וניתן גם לקחת הלוואה בבנק ולשלם אותה בתשלומים, זה לא שונה מעסקת ליסינג.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה התתלבטות כמוך. בסופו של דבר ואחרי שיקולים שונים החלטנו משפחתית בת 4 ולא להכנס לליסינג. הרכב כבר ספג את רוב ירידת הערך, ככה שבשלוש שנים אתה תשלם על ירידת ערך 20-30 אלף, ולא 60. חסכון של פי 2 ויותר.

בסופו של דבר, כל אחד וההחלטה שלו. היום, עם נפילת מחירי המשומשות, הרבה יותר שווה לקנות רכב בן 4 ולא רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב אירופאיות וחייב אוטומט ולא רוצה להתעסק עם DSG אתה יכול ללכת על רנו מגאן או אופל אסטרה. אם תמתח קצת את התקציב תוכל לקנות גם פז'ו 308 משנת 2015.

אל תלך על ליסינג פרטי. סתם תממן את חברת הליסינג 3 שנים ובסופו של דבר תישאר בלי אוטו שלך שיש לו ערך בשוק. ב 60 א' ש"ח תוכל לקנות רכב חדיש שישרת אותך יופי בשנים הקרובות ושירידת הערך הגבוהה של השנים הראשונות ירדה אצל מישהו אחר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות באופן פרטי אסטרה, מגאן או 308 מודל 2015, לדעתי, לא מתכון טוב להימנע מירידת ערך גדולה ב 3 השנים הקרובות.

שני הרכבים שהזכרתי בהודעה מס.4 הרבה יותר מוצלחים בשמירת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות באופן פרטי אסטרה, מגאן או 308 מודל 2015, לדעתי, לא מתכון טוב להימנע מירידת ערך גדולה ב 3 השנים הקרובות.

שני הרכבים שהזכרתי בהודעה מס.4 הרבה יותר מוצלחים בשמירת ערך.

מסכים לגבי ירידת הערך אבל יש אנשים כמו פותח השרשור שאוהבים אירופאיות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הרווח הגדול בלקנות רכב משומש לא סחיר ומחוץ לאחריות לעומת ליסינג פרטי? יש סיכוי שכל הרכבים האלה שהזכרת מפסידים כל שנה 12-15 אלף שקלים ירידת ערך, גם אחרי 3 שנים.

אפשר להשאיר כספים בתכנית ההשקעה ולשלם מקדמה קטנה וכל חודש 1365₪ על 2008 לליסינג - אחלה רכב, גם ג'יפון קטן כפי שאשתו מעדיפה, מספיק מרווח ודי חסכוני.

בנוסף, רכב משומש בן 3, גם אם אין תקלות יקרות, צריך השקעה - סט צמיגים, מצבר, טיפול גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אירופאיות אני לא נעול עליהם,אבל מרגיש לי קצת קשה ״לרדת״.

ייתכן ואני לא מכיר דגם שיכול להתקרב ואף להתעלות על ההכרות שלי.

למשל אמא שלי נוהגת בהודנה סיוויק סדאן חדישה.עשיתי איתו נסיעות ארוכות ותמיד היה לי יותר נעים לחזור לפולו הקטנה.

לגבי הצרפתיות המחירים שלהן נמוכים יחסית למה שניראה על הנייר שיש להם להציע.

למשל הסתכלתי על c-5 משנת 14 נתונים טובים על הנייר ואני נישאר עם עודף מ60.

עדיין לא הייתי באף סוכנות אני מתכוון מחר להתחיל לפחות רק לשמוע את חברות הליסינג.

לגבי עניין של טיפולים 80% מהם אני מבצע לבד כך שהחישוב שלי זול יותר מאדם שנכנס למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-c5 (וכל שאר רכבי PSA עם אותו מנוע) - מדובר במנוע שמצדיק את המוניטין הצרפתי. חפש קצת על thp156. לא מעט תקלות, לא זולות לטיפול. במקרה הזה 308 או c4 עם מנוע 1.2 עדיפות משמעותית מבחינת תחזוקה (כמו גם 508 החדשות יותר עם גרסת 165 כ"ס, שלא הגיעה ל-c5), אבל הן נדירות ומחוץ לתקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

ראיתי שגם סובארו בי 4 חדישות נמכרות כמו הc5.

להם יש גם מוניטין רע?או שרק שוק חלש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של רכבי "מנהלים" נפגע בעיקר בגלל ג'יפונים.

לכן טויוטה אוונסיס בשוק יד 2 עולה פחות מקורולה.

B4 , חוץ מצריכת דלק של 1:8 יופי של מכונית.

נוח, אמין, מרווח, יציב על הכביש ולא מרגיש חלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...