Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אוטומט מפנק ואמין לנסיעות קצרות - תקציב של כ50 א' ש"ח

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

אני מחפש רכב שיחליף את הקטנוע.

אנסה לתת כמה שיותר פרטים על מנת שתוכלו לעזור לי הכי טוב :-P

1. מחפש אמינות, אני לא רוצה להיכנס למוסך בגלל בעיות כלשהן חוץ מטיפולים שוטפים.

2. מחפש כוח זמין, מאוהב במנועי טורבו (בעבר הייתי נוסע על 1.2TSI באיביזה ומאוד אהבתי, מבחינתי היה לה כוח זמין מספק אבל מחפש קצת מעבר)

3. מחפש מותרות ככל האפשר - כל המרבה הרי הוא משובח. מה שכן חשוב לי זה סאנרוף נפתח.

4. דלק - פחות מדבר אלי צריכת הדלק. האוטו משרת אותי לנסיעות של כ10 ק"מ ביום בתוך העיר.

5. שנתון - בעיקרון מכוון על 2010 ומעלה.

6. נוחות - אוהב שקט, נוח, עוטף ושט.

7. גודל הרכב - לא אכפת לי בכלל, משרת רק אותי. אני אוהב מסופר מיני מעניינות ועד לרכבים שהם "מנהלים".

8. אני אוהב לחפש רכבים עם יד נמוכה וק"מ נמוך, אז נא לקחת את זה בחשבון בתקציב. אם יש רכב שרק ביד 8 עם 250 א' ק"מ נכנס לתקציב אז אעדיף לוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדיאו טיטניום? יענה על כל הצרכים פרט לאמינות מוחלטת (קצת עניין של מזל להבנתי), וק"מ נמוך - איכשהוא אין כמעט כאלו למכירה עם ק"מ נמוך. זה כנראה רכב שקונים בשביל לנסוע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גם לאנצ'יה דלתא יכולה להיות פיתרון סביר, גם במקרה הזה לא מדובר בתחזוקה של קורולה (אבל כנראה לא קטסטרופה, היה פה פעם שרשור תחזוקה, שווה לחפש).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו טיטניום, חבר מוכר בדיוק, רכב מפנק בהרבה רמות מעל האלפא והדלתא והרבה רכבים אחרים בטווח המחירים הזה, עם מנוע שיגרום לך לגחך על האיביזה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא צפופה לי בגג, אני 1.86.

לנצ’יה נראית מחריד אז אני פוסל על הסף.

לגבי מונדאו, נראה שעונה לי על הצרכים. למה המחיר כזה נמוך? האם מדובר בגיר הבעייתי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי iAmital
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גיר אחר, אמנם רובוטי דו מצמדי עם 6 הילוכים כמו בפוקוס, אבל עם מצמדים רטובים.

היו דיווחים על בעיות בצילינדר 4 שגרמו להחלפת מנוע, וגם שמועות על תקלות ספורדיות בגיר, אבל לא משהו גורף. אם כי, כנראה שאם כבר קורית תקלה, היא ממש לא זולה לתיקון.

גם התחזוקה השוטפת מעט יקרה (החלפת שמן גיר בעיקר, למיטב ידיעתי), אבל לא ברמה נוראית.

לדעתי המחיר הנמוך הוא תוצאה של המותג והבעיה בפוקוס, הביקוש הנמוך לרכבי מנהלים בכלל, ולרכבים מורכבים עם תחזוקה יקרה וגדולים אפילו לסגמנט בפרט.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שפו בר אמר, צריך לשים לב לתחזוקה מונעת.

בגדול, רכב מסיבי, מרווח, חזק מאוד, לי יש רמת גימור טרנד(שהייתה בליסינג לסמנכלים) עם תוכנה, 270 כס הרכב חיה.

מתנהג בכביש, אמנם קצת גדול אבל כיף לתקוף פניות.

הטיטניום מאובזרת מאוד, חפש בגוגל תראה תמונות.

זה הכי הרבה רכב לשקל שתקבל היום

הגיר במונדאו אמין בתנאי שתשמור עליו ותטפל בזמן.

ופשוט לך תיסע על אחת, אני במרכז בסוף שבוע באזור הרצליה, מוזמן לתאם איתי באם אתה גר באזור.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתפשר על #2, נשמע שיונדאי כלשהי תענה לך על כל השאר, אפילו עניין הסאנרוף שקל למצוא אצלן (מגיע לעיתים אף בגרסת הבסיס, שאצל יונדאי זו עדיין גרסה יחסית מאובזרת). כרגיל, מומלץ לקחת אחת לנסיעת מבחן כדי להתרשם.

אגב, דווקא עניין המנועים האטמוספריים והתיבה האוטומטית הפלנטרית של רוב הדגמים ביונדאי, זה מה שמוסיף לאמינות שלהן, אם כי אמת שהנהיגה בהם קצת "משעממת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להסתכל על הפוקוס שאני מוכר בקישור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?641308-פורד-פוקוס-2009-גיאה-מנוע-2000

עונה על כל הדרישות שלך (מלבד הטורבו, אבל עדיין יש כוח זמין),

בכמעט חצי מהתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...