Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MAZDA 3 VS HONDA CIVIC VS FORD FOCUS

SergDru
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי תקציב של 40K.

אני מתלבט בין:

1. מאזדה 3 האצ'בק 1600 - 2010

2. הונדה סיוויק סדאן 1800 -2009

3. פורד פוקוס האצ'בק ספורט 1600 - 2012

איזו לדעתכם עדיפה יותר?

עריכה אחרונה על ידי SergDru
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך ברכב?

ההונדה כבר זקנה יחסית, כמו כן המזדה.... הפוקוס כביכול הכי צעירה אבל עם פוטנציאל תקלות גיר - אבל יש אחריות להמון זמן שם.

מבחינת אמינות, מזדה והונדה די תיקו, הפוקוס מאחור

ביצועים, ההונדה יותר זריזה משתיהן, זריזה במעט מהפוקוס, המזדה עגלה

צריכת דלק - ההונדה והפוקוס די ביחד עם יתרון קל לפוקוס, המזדה שותה

שמירת ערך, בשנתונים האלה הרכב ספג כבר הכל ובעוד 3 שנים גם ככה כולן יהיו שוות 20 אלף בלחץ.

הנאה מנהיגה ודינמיות, מאזדה ופוקוס, ההונדה זריזה אבל לא הכי מתקשרת ודי נוקשה

אחזקה - מעבר לטיפולים הרגילים אין מחלות מיוחדות למאזדה ולהונדה, בנוגע לפוקוס יש את עניין הגיר שמכוסה באחריות ולא מוציאים שם שקל, מלבד השבתת רכב ליום אחד (יש עלויות כרוכות - זכותך להחשיב אותן בחישוב).

זה בערך מסכם את הבחירות שלך - אילו הייתי במקומך הייתי קונה מאזדה 3 ספיריט 2009, עדיפה על ההונדה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 2012 זאת צורה חדשה עם גיר רובוטי בעייתי. הייתי מוריד אותו מהרשימה, לגמרי מוריד . האחריות על הגיר/ מצמדים 5 שנים ( נגמרת ב 2017 ), האחריות למחשב הגיר 10 שנים עדיין בתוקף.

צריכת דלק של הונדה סיוויק לא יותר גדולה מאשר זאת של מאזדה 3.

בהחלט בשנתונים הרלוונטייים סיוויק עדיפה.

לגבי מאזדה ספיריט - שים לב שמדובר במנוע 2000 ולא 1600 שבהודעת הפתיחה. כאן הסיפור קצת שונה - הרכב מומלץ אבל יותר מבוקש ולכן יעלה יותר מאשר סיוויק מאותו השנתון. עדיין צריכת דלק של הונדה יותר טובה ומרחב הפנים יותר גדול. הביצועים לטובת מאזדה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לדעת מה הדרישות שלך מהרכב, לא נוכל כל כך להמליץ, מעבר לכך ייתכן שיש אופציות ראויות יותר בהתאם לדרישות מסוימות.

על הפוקוס הייתי מוותר, בעיקר בגלל הגיר הידוע לשמצה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש בפורום למכירה פוקוס האצ'בק 2010 , מיד ראשונה ועם קילומטראז' נמוך מאוד. משאיר עודף יפה מהתקציב.

נכון שהרכב לא מרגיש חזק כמו סיוויק או מזדה 3 ספיריט, אבל זה רכב משפחתי מוצלח, מרווח מאוד, בטיחותי ואמין.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לדעת מה הדרישות שלך מהרכב, לא נוכל כל כך להמליץ, מעבר לכך ייתכן שיש אופציות ראויות יותר בהתאם לדרישות מסוימות.

על הפוקוס הייתי מוותר, בעיקר בגלל הגיר הידוע לשמצה.

אני מחפש רכב סביבות ה 40k.

לרוב נוסע לבד בעיר ומידי פעם בסופ"ש מחוץ לעיר.

מעוניין ברכב שלא יחנק כשצריך ללחוץ, לרוב נוסע רגוע.

בנוסף מחפש רכב עם מספיק מקום, אני לא בנאדם קטן- 1.90.

גיר אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש בפורום למכירה פוקוס האצ'בק 2010 , מיד ראשונה ועם קילומטראז' נמוך מאוד. משאיר עודף יפה מהתקציב.

נכון שהרכב לא מרגיש חזק כמו סיוויק או מזדה 3 ספיריט, אבל זה רכב משפחתי מוצלח, מרווח מאוד, בטיחותי ואמין.

נראת הצעה מעניינת, אשקול אותה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב שמגיב טוב כאשר תרצה ללחוץ, מאזדה 3 עם מנוע 2000 מתאימה יותר. פוקוס 1.6 עד 2011 זה לנסיעה רגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב שמגיב טוב כאשר תרצה ללחוץ, מאזדה 3 עם מנוע 2000 מתאימה יותר. פוקוס 1.6 עד 2011 זה לנסיעה רגועה.

מחירון מאזדה 3 מנוע 2000 שנתון 2009-2010 (עם קילומטראז' סביר) גבוה משמעותית יותר ועולה לכיוון ה 50k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 2010 זו עגלה נוראית, הבנאדם לא רוצה רכב שייחנק, והוא נחנק בכל מצב.

מונדאו 2010-2011 רכב מאוד מוצלח ואמין, מנוע 2.3 160 כ"ס אטמוספרי וגיר 6 הילוכים, נוסע יפה - בערך כמו הסיוויק או כמו מזדה ספיריט בתאוצות אבל לא דינמי כמוהן היות והוא רחב יחסית.

2011 ומעלה יש לך מונדאו טורבו שזה כבר סיפור אחר לגמרי הן מבחינת ביצועים והן מבחינת אחזקה.

אם תרצה לקבל עוד מידע על המונדאו אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה, רק בשנתונים של היום.

אקטיב זו רמת גימור בסיסית ביותר ורק עם מנוע 1.6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...