Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאן אם מבריק X3 - נהיגה ראשונה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך למסורת הטירוף שלה, קאן אם ישראל משיקה את ה-X3 המעודכן בשיטה הכי טובה שהיא יודעת. כמה כלים, כמה נהגים, מדריך אחד מוכשר ומסלול משוגע לגמרי. שלומי נסע לפגוש את ה-X3, וחזר מלוכלך.

מאבריק-X3-03.jpgמאבריק-X3-12.jpgמאבריק-X3-18.jpgמאבריק-X3-10.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמגיע מהעולם הזה, צעצועים אלו מאוד יקרים בארץ.

מספקים שעות של הנאה צרופה, הן בנהיגה והן במראות הנופים של ארצנו במהלך הרכיבה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כיפי ביותר

מהצד השני :

על רכב עם מנוע מפלצתי שכזה שלט של הגבלת מהירות 40 קמ״ש נראה מצחיק ובאזור שבו אני גר יש להרבה אנשים כלים כאלה והם נוסעים בכביש ללא מגבלה ובמהירות גבוהה

בתור רוכב אופני שטח אחד הדברים שמפחידים אותי הוא הרעש של הכלים האלה מעבר לסיבוב - טסים בשטח, מעיפים חצץ ואבק

תהנו אבל תתחשבו בסובבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי מגניב ביותר, והכתבה מעולה!

הייתי מת להיות ליד שלומי כשהוא נוהג בדבר הזה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפנטז על הכלי הזה ועל ה rzr חודשים .

לא הבנתי את העניין עם הגרר. נניח הכלי שוקל 750 קילו. העגלה עוד 300 ק"ג.

אז אני צריך שלרכב יהיה מותר ברישיון לגרור 1050 ק"ג או 750 ק"ג ?

מה בדבר ביטוח מקיף ?

האם שבא לקוח " רציני " מקובל לתת הנחה . כמו בחברות הרכב ?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את העניין עם הגרר. נניח הכלי שוקל 750 קילו. העגלה עוד 300 ק"ג.

אז אני צריך שלרכב יהיה מותר ברישיון לגרור 1050 ק"ג או 750 ק"ג ?

1050 ק"ג כמובן. המשקל שהרכב מורשה לגרור הוא המשקל הכולל של הכל.

לגבי שאר הדברים לא יודע לכן לא אוכל לענות.

לגבי הכלי - דריפטים ב-100+ קמ"ש על עגלת גולף מהגהינום. נראה קצת יותר כיף מקוקאין. :yum:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נתון של קילומטרים למיכל? חצי יום עד יום וחצי נראה נתון מוזר. :lol:

מיכל 40 ליטר. כמה הוא עושה על כל ליטר זה טווח מאד רחב שתלוי בתוואי השטח ובכמה לוחצים וכמה סוחבים. משהו בין 3 ל8 קמ לליטר נראה לי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסתי לזה, בהחלט יש משפחתיות שיכולות לגרור מעל טון, לפי הגדרות היצרן. למשל הוולוו V40 שלי יכולה לגרור עד 1500 ק"ג.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלים האלה, על אחת אלה עם הטורבו, הם כלי הנהיגה הכי כיפי בעולם רכבי השטח. נקודה. אין כאן בכלל התלבטות או שאלה.

סרטונים ומילים לא יכולים להעביר את התחושות המטורפות והאדרנלין שהכלים האלה מייצרים. הכל נבלע ונרמס על ידי הכלים האלה כאילו הם מרחפים מעליהם. סלע באמצע הדרך שנראה שהולך לשגר אותך כמו טיל צפון קוראני נבלע תחת גיבוב הברזלים הזה ונשכח מיד.

על המאבריק טורבו, זה עם "רק" 131 כ"ס כתבתי בזמנו שיש לו יותר מדי כוח, אין לי צל של ספק שהכלי הנ"ל כבר מפגר לחלוטין.

יום יבוא, יום יבוא.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ש-172 כ"ס זה מפגר לגמרי ומוגזם, לפני שנהגתי בו. אחרי שנהגתי לגמרי לא התלוננתי על עודף סוסים.. אבל

אז הסתבר שאחד הכלים בשיירה הוא פרטי ועם שיפורי מנוע שמביאים אותו ל-200 כ"ס, אז כמובן שהייתי חייב לנסות, והדבר הזה באמת באמת מפגר, אבל בקטע טוב! מה שאומר שאין כזה דבר יותר מדי כוח :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...