Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג משפחתי במקום אוקטביה

woodey
שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז עוד שלוש שנים עברו, ואני חושב אליכם עם התייעצות נוספת.

הרכב שיש בידינו כעת הוא אוקטביה שנת 2015 1.2. רכב מאוד אהוב עם המון יתרונות, כאשר החיסרון העיקרי הוא נוחות הנסיעה בכביש עם מהמורות, והגיר שנוטה לתקלות.

קיבלנו רשימת רכבים אופציונליים לבחירה, ואשמח לעזרתכם, לפי הקריטריונים הבאים: ( מסודרים לפי סדר חשיבות)

נוחות: בידוד רעש מהמנוע\מבחוץ, תחושת מהמורות בכביש, מרווח עבור נוסעים מקדימה ומאחורה, תא מטען

ביצועים: האצה, התנהגות כביש ( אחיזה, פניות) , אנחנו כן נשמח לרכז זריז יחסית שלא סובלים כאשר רוצים לבצע עקיפה למשל, או שמאיץ ברמה סבירה.

צריכת דלק: חשובה, אם כי רוב הרכבים דיי חסכוניים מהרשימה.

הרשימה המוצעת:

סקודה אוקטביה(גרסה 1.0\1.4 ליטר), פיג'ו 308 גרסה 1.2 SW, יונדאי איוניק גרסת פרימיום, יונדאי אלנטרה I35, יונדאי I30, אופל אסטרה 1.4,

תודה לכל מגיב\ה!:-)

עריכה אחרונה על ידי woodey
הוספת מידע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים - אוקטביה, 308, מאזדה 3.

מרווח פנימי- אוקטביה ,איוניק.

התנהגות - מאזדה 3 , פיג'ו 308.

נוחות - 308.

כל הרכבים שציינת זריזים מספיק לטעמי. למנועי הטורבו יתרון בזמינות הכוח.

ה308 וה3 פחות מרווחות לנוסעים מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני במקומך הייתי מתלבט בין ה-308 לאיוניק, ומכריע באמצעות נסיעת מבחן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הייתי הולך על האוקטביה 1.4 החדשה. הרכב יותר רך מאשר הקודמת, אין אף רכב מבחינת מרחב פנים ותא מטען גם בקטגוריה מעליה, יש סיכוי שהגיר יהיה אמין יותר.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-308 סטיישן בסיס גלגלים ארוך משל דגם ההאצ'בק והיא מציעה מרווח רגליים משופר לנוסעים מאחור. נוחות הנסיעה טובה וגם הביצועים לא רעים.

אני מציע להמתין קצת ולראות איזה אבזור תקבל ה-308 המחודשת שאמורה להגיע לארץ בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם לא מזמן, האוטו הכי נעים לנהיגה ונסיעה הוא ה 308, לגירסת הסטיישן שלו יש תא מטען ענק ומושב אחורי שאמנם אינו ברמה של האוקטביה, אבל הוא מרווח יותר מזה שבגירסת ההאצ'בק. את האיוניק פסלתי די מהר, למרות האיבזור המרשים, לא מספיק נוח, יותר מדי רועש וגימור פנימי בפלסטיק מעצבן, לא תודה. לבסוף נבחרה אוקטביה 1.4 אבל רק בגלל פתחי מיזוג מאחור שאינם מצויים בפז'ו וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים עד כה.

האמת שהתנסיתי בנסיעה ב - 308, והחוויית נהיגה בה באמת מאוד נעימה.

אחד הדברים שאני לא אוהב בה היא מערכת השליטה במזגן למשל, שהינה אלקטרונית ולעומת כפתור או מתג נוחים...יודעים האם פג'ו שינו משהו בגרסה החדשה?

דבר אחרון, אף אחד בינתיים לא אמר משהו על האופל אסטרה ברלינה. האם למישהו יש חוות דעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שינו את המסך לבקרה פיזית במתיחת פנים ל308.

האסטרה ברלינה היא גרסת הסדאן של הדגם הקודם של האסטרה, לא רואה סיבה לקחת אותה עקב העובדה שהיא מיושנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרה סטיישן עדיפה על הברלינה משום שהיא מבוססת על הדגם החדש של האסטרה. חבל שלארץ היא מגיעה רק בגרסה בסיסית ללא מערכות בטיחות מתקדמות ומסתפקת במובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים - אוקטביה, 308, מאזדה 3.

מרווח פנימי- אוקטביה ,איוניק.

התנהגות - מאזדה 3 , פיג'ו 308.

נוחות - 308.

כל הרכבים שציינת זריזים מספיק לטעמי. למנועי הטורבו יתרון בזמינות הכוח.

ה308 וה3 פחות מרווחות לנוסעים מאחור.

מאיפה הקרצית את המאזדה 3? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן על האוקטביה תבהיר לך האם חל שיפור בנוחות. היא אכן מעט נוחה יותר מלפני מתיחת הפנים,אך לא בפער, בכל אופן ממליץ לך לבדוק את הנושא.

ה 308 זריזה, נוחה ולטעמי מרווחת למדי, כמו שכבר ציינו בסיס הגלגלים שלה ארוך מגרסת ההאצ'בק.

הייתי בודק אופציה לאסטרה סטיישן, נוחה מאוד, מרווחת וחזקה.

אחרי שמתנסים בסטיישן קשה לחזור לתצורות האצ'בק או סדאן. הפרקטיות ונוחות התפעול מנצחות.

בהצלחה ותעדכן בבחירה הסופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלבטות היא בין ה308 לאוקטביה (1.4) לדעתי, לי יש את האיוניק והיא מאובזרת מאוד יחסית מרווחת (דווקא הגימור סבבה), אבל לטעמי לא נוחה ורועשת,

נסעתי לא מעט על האוקטביה החדשה (1.0) והיא עדיפה על האיוניק ברמת השקט נוחות דומה אבל מנוע חלש!

ה308 אני מכיר רק מהפורומים השונים...אבל שמעתי שהיא מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...