Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידית ראצט נשברה בפתיחת בורג ניקוז שמן גיר והחלק תקוע בבורג - הונדה ג'אז 2004

giliav
שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב שאלה - האם ראצט חשמלי טוב (נניח של מילוואקי) חזק דיוק לפתיחת דברים כאלה או שרק כלים ידניים?

שואל כדי לדעת אם להשקיע בחשמלי או לא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?636077-%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%92%D7%94-WU278-1-Impact-Wrench-WORX

לא יודע לגבי ברגים כאלה (בורג ניקוז גיר כזה במקום מסובך ) אבל הקטן הזה מצליח לפתוח אצלי את ברגי הגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל מספר אחד במוכנאות רכב/מטוסים/ספינות טילים לא פותחים פתיחה התחלתית ברגים בעזרת רא'צט או רינג ראצ'ט אלא בעזרת מפתח פתוח/רינג או ידית מתאימה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בצבא למדו אותי דווקא לפתוח קודם במפתח סגור ולא פתוח, כי זה יכול להחליק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל מספר אחד במוכנאות רכב/מטוסים/ספינות טילים לא פותחים פתיחה התחלתית ברגים בעזרת רא'צט או רינג ראצ'ט אלא בעזרת מפתח פתוח/רינג או ידית מתאימה.

זה כלל מספר 2.

כלל מספר 1 זה לא להשתמש בכלים סוג ז', וזו הטעות שהביאה למצב המדובר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאתם צודקים והפקתי לקחים.

הזמנתי סט ראצ'ט איכותי של האסקי (אמריקאי) עם אחריות לכל החיים. נקווה שיהיה מוצלח יותר :-)

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שתרכוש ראצ'ט טלסקופי, הוא יאפשר לך גמישות במקומות צפופים וכו'.

רכשתי שניים כאלה (3/8, 1/2 דרייב) בהמלצתו של אסף מהכנופייה מ-ל.כ ברמלה והם ממש ממש עזרו לי.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...