Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב במימון 60k+-

IbizaRed94
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני סטודנט ומעוניין להחליף את הפונטו 2006,

אני מתלבט בין רכב חדש לבין רכב משומש ממגרש, חשוב שיהיה במימון (כנראה מלא, אין כל כך אופציה למקדמה)

יש המלצה למגרש אמין באיזור אשדוד? שמעתי לא מעט מקרים על מנוע/גיר שהולך או תקלה כזו או אחרת אחרי מעט זמן שהרכב נמצא אצל לקוח, או לחילופין על דיל טוב לרכב חדש.

רכב בסגנון איבי החדשה / i20.

עדיפות לאוטומט, הרכב ישרת אותי בשנים הבאות, לכן יש להתחשב בעגלה/בוסטר וכדו׳..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב שלך הוא 60 אלף , איך בדיוק אתה פוזל לאיביזה חדשה או I20 ?

I20 תוכל למצוא למשל 2013 בכלמוביל טרייד אין בתקציב שלך משומשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו שלך יכולה לשמש כמקדמה (כדאי למכור בשוק הפרטי ולא במגרש במחיר נזיד עדשים).

מימון אתה יכול לקבל בכל המגרשים היום וחוץ מקרסו באשדוד אולי יש חברות ליסינג כמו אלבר/הרץ באיזורכם זה שווה בדיקה.

עם המגרשים הפרטיים והסחורה המפוקפקת שלהם תן לאחרים להתעסק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש הלוואת בלון ברכבים חדשים ככה שאתה משלם סכום מסויים ומשאיר חלק לסוף התקופה,ואז יש לך 3 אופציות לסגור את ההלוואה למכור את הרכב ולסגור את האלוואה או לשדרג לחדש... כדאי לבדק את העניין אגב הרבית היא ברוב המקומות פריים+חצי.

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bmw700 - סחתיין על הניק.

אבל ההמלצה שלך מסוכנת, כמו מחשבותיו של פות"ש. הלואות צריך להחזיר. וזה כולל הלוואות בלון. נניח שיש לו האמצעים להחזרת ההלואה השוטפת - מה לגבי ה"בלון" בעוד 3 שנים? הבחור סטודנט ובעל משפחה - אם אין לו תמיכה ניכרת מהמשפחה לא ברור לי כיצד הוא רוצה להחזיק רכב בכלל (הרי יש עוד כמה דברים לא פחות חשובים, והבחור מדבר גם על ילדים). לפי מה שאני קורא בין השורות הלואה בכלל, והלוואת בלון בפרט, עלולות להכניס אותו לסחרור כלכלי לא פשוט.

פות"ש - מה הסכומים העומדים לרשותך לצורך רכישת ואחזקת הרכב? כולל מקדמה, תשלום חודשי לפרעון ההלוואה, הוצאות שוטפות (ביטוח, רישוי, טיפולים, דלק וכו')? האם הבאת בחשבון שהילד שאתה מתכנן יעלה לך כמה אלפי ש"ח בחודש? האם הבאת בחשבון שאם אין לך רזרבות כספיות בבנק ו\או הכנסות יציבות ומשמעותיות הלואה תהיה יקרה?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו שלך יכולה לשמש כמקדמה (כדאי למכור בשוק הפרטי ולא במגרש במחיר נזיד עדשים).

מימון אתה יכול לקבל בכל המגרשים היום וחוץ מקרסו באשדוד אולי יש חברות ליסינג כמו אלבר/הרץ באיזורכם זה שווה בדיקה.

עם המגרשים הפרטיים והסחורה המפוקפקת שלהם תן לאחרים להתעסק.

הפונטו הזאת שווה 6k-8k, כנראה שלא יעזור יותר מדי במקדמה, וראיתי מקרים גם מחברות ליסינג גודלות של תקלות ברכבים ומלחמות נגדם, משהו שלי אין זמן אליו ..

היום יש הלוואת בלון ברכבים חדשים ככה שאתה משלם סכום מסויים ומשאיר חלק לסוף התקופה,ואז יש לך 3 אופציות לסגור את ההלוואה למכור את הרכב ולסגור את האלוואה או לשדרג לחדש... כדאי לבדק את העניין אגב הרבית היא ברוב המקומות פריים+חצי.

אני מכיר את הלוואת הבלון, שוב בשנה הקרובה אני אהיה סטודנט, אני מעדיף רכב שיהיה ללא מקדמה ורק בעוד שנתיים שלוש לדבר על אופציה למימון לסכום שנותר בתום התקופה.

ואני מעדיף לקנות רכב טוב שישרת אותי שנים רבות ולא להכנס ללופ של החלפת רכב כל 3 שנים.

bmw700 - סחתיין על הניק.

אבל ההמלצה שלך מסוכנת, כמו מחשבותיו של פות"ש. הלואות צריך להחזיר. וזה כולל הלוואות בלון. נניח שיש לו האמצעים להחזרת ההלואה השוטפת - מה לגבי ה"בלון" בעוד 3 שנים? הבחור סטודנט ובעל משפחה - אם אין לו תמיכה ניכרת מהמשפחה לא ברור לי כיצד הוא רוצה להחזיק רכב בכלל (הרי יש עוד כמה דברים לא פחות חשובים, והבחור מדבר גם על ילדים). לפי מה שאני קורא בין השורות הלואה בכלל, והלוואת בלון בפרט, עלולות להכניס אותו לסחרור כלכלי לא פשוט.

פות"ש - מה הסכומים העומדים לרשותך לצורך רכישת ואחזקת הרכב? כולל מקדמה, תשלום חודשי לפרעון ההלוואה, הוצאות שוטפות (ביטוח, רישוי, טיפולים, דלק וכו')? האם הבאת בחשבון שהילד שאתה מתכנן יעלה לך כמה אלפי ש"ח בחודש? האם הבאת בחשבון שאם אין לך רזרבות כספיות בבנק ו\או הכנסות יציבות ומשמעותיות הלואה תהיה יקרה?

לשנה הקרובה אני אהיה סטודנט, מה גם שאני עושה לא מעט קילומטר עם הרכב (ממוצא של 1500 בחודש) עקב נסיעות בינערוניות רבות של בית-מכללה-עבודה, לכן אני מעדיף שהרכב יהיה חדש ולא לדאוג מתקלה לא צפויה ברכב משומש (ראיתי גם רכבים שהם 3-4 שנים על הכביש ומתחילות צרות) ומכיוון שללא רכב אני מושבת מבחינת לימודים ועבודה אני נמנע מלקחת סיכון כזה.

בעוד כמה חודשים אני מתחתן, וגר אצל ההורים (כנראה יישאר ככה בשנה שנתיים הקרובות עקב רצון שלא לבזבז כסף על שכירות), והמחשב על בוסטר/עגלה נובעת מכך שאני רוצה רכב שיישאר אצלי שנים קדימה ואני חושב על דברים כאלה מעכשיו.

כמו כן תמיד יהיה לי את הגב של ההורים כך שאני פחות דואג במידה ואמעד פה ושם מבחינת התשלום.

תודה לכם על התגובות, אבל התקציב יכול להמתח במידה ויהיה רכב במימון משתלם ובלי מקדמה!

אפילו חשבתי לכיוון של ההיברידיות מטעמי חיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האישי שלי הוא שתקלות משמעותיות מתחילות יותר מאוחר. היו לי מכוניות שביקרו במוסך ביקור שנתי עד גיל 10, ורק אז נזקקו לראשונה לתיקון לא מתוכנן. אבל, כמובן, שזה תלוי בדגם הרכב, בנהג ובטיב התחזוקה. וגם קצת במזל.

אני חוזר, דווקא כיון שאתה עומד להתחתן ומתכוון להקים משפחה בטווח הנראה לעין עליך להיות זהיר יותר מבחינה כלכלית. וגם לחשוב על מצב שאתה מסיים את הלימודים ולא מוצא עבודה מייד. ועל כך שאתה רוצהלצבור כסף לרכישת דירה, וכמה עשרות אלפי ש"ח שיוזרמו לרכב נראים אולי סכום קטן בקנה מידה של דירה, אבל פרוטה לפרוטה מצטרפות לסכום גדול, ולא הייתי מוותר על סכום כזה בקלות.

כמובן שאם יש (פוטנציאל ל)מימון על ידי ההורים במקרה תקלה אתה יכול להיות יותר חופשי בהחלטות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...