Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפסקת עישון הכיצד?

ALOK
שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע את התשובה בעצמך כי כתבת אותה - תפסיק להיות כוסית ותגדל זוג ביצים וחלאס להישבר. זה גם לגבי דיאטה וגם לגבי כל דבר שבן אדם מעמיד לעצמו ו"נשבר" כי הוא חלש.

בלי קשר - תנסה אולי לשם משהו בפה במקום הסיגריה, כאשר אתה מרגיש צורך בסיגריה. אפילו תלעס איזה סלרי, תשם קיסם ותשחק איתו, תלעס מסטיק גדול. זה יכול קצת להקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני עובד במשרד ואם אתה לא יורד לעשן אתה מפסיד את כל השיחות ה"פיקנטיות"

תסלח לי, אבל זה אחד התירוצים היותר מפגרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליקה של מעשנים בעבודה זאת תופעה מוכרת, בכלל לא נשמע לי משהו מפגר. יכול להיות שיש מקומות עבודה שזה לא רלוונטי בהם.

בכלל, יש פה כמה עצות או הערות שלא מתאימות לרמה של הפורום. אם היה כל כך פשוט להפסיק לעשן, לא הייתה כזאת תעשייה מסביב, תרופות וסדנאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע את התשובה בעצמך כי כתבת אותה - תפסיק להיות כוסית ותגדל זוג ביצים וחלאס להישבר. זה גם לגבי דיאטה וגם לגבי כל דבר שבן אדם מעמיד לעצמו ו"נשבר" כי הוא חלש.

מעישון הצלחתי להיגמל לצמיתות.

ניסיתי גם להיגמל מאכילת בשר לא הצלחתי,

נישברתי כמה פעמים בבית של אמא עם הריח של הסטייק המתובלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא מדבר מנסיון כי אני לא מעשן. אבל אולי, אם תרשם למכון כושר ותקבל גם תכנית תזונה. ותתמיד ותשקיע את כל כולך בלבנות גוף בריא , אז זה ייתן לך הרבה יותר כח רצון להפסיק עם ההרגל לעשן.

כל מקרה, אתן לך את הסיפור של אבא שלי עם עישון:

הוא התחיל לעשן בגיל 14. השיא היה בצבא שהיה גומר 3 קופסאות ביום. מגיל 14 היה מעשן באופן יומיומי קבוע עד שהגיע לגיל 32.

יום אחד בגיל 32, הפסיק לעשן בבת אחת. מ2-3 קופסאות ביום ל0.

מה קרה? אחותי הגדולה נולדה, ואבא שלי קיבל פתאום הארה מטורפת על כמה שהוא צריך לשמור על הבריאות שלה ושלו. ולדבריו באותו יום שהחזיק אותה פעם ראשונה בבית חולים, גמר עם הסיגריות לתמיד.

בלי אינטרנט, בלי כדורים, בלי מדבקות, בלי אלקטרונית ובלי אברהמסון.

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשהפסקתי לעשן, לא הרגשתי מנודה או משהו. כל עוד אתה לא מתחיל להטיף למעשנים מוסר, זה לא קורה.

חוץ מזה, אני יודע שמאוד לא קל להפסיק לעשן. במקרה לי היה מספיק כח רצון לעשות את זה בעזרת חבילת מסטיקים ב-20 שקל מיינות ביתן.

לדעתי הטריק הוא לרצות להפסיק. במקרה שלי, אני הייתי קמצן מדי כדי לשלם 30 שקל לקופסה (זה היה ממש לפני העליית מחירים הגדולה), ועצלן מדי לגלגל או להתעסק עם כוילים/נוזלים ושאר השיט של סיגריה אלקטרונית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעשן מגיל 17 קופסת מאלבורו לייט ביום, כחודש לפני תום שירותי הצבאי (בגיל 21 וחצי) החלטנו אני וחבר שמפסיקים לעשן, אותו יום חזרתי הביתה ליום הולדת של חבר שהיה רווי באלכוהול וכמובן שעישנתי את נשמתי בערב אחד עד לרמת גועל, אחרי אותו ערב הפסקתי לעשן עד עצם היום הזה (עברו 7 שנים וקצת).

אחרי שהפסקתי לעשן כל בילוי היה במקום עם נרגילה ונרגילה אחת צמודה אליי כדי לפצות על מחסור בסיגריות.

מאז פעם לקחתי כמה שחטות בחתונה אחרי שהרבה זמן לא עישנתי וזה ממש דחה אותי, בכללי ריח של סגריות דיי דוחה אותי היום.

אני אומר שאם יכלתי לעשן רק 3 סיגריות ביום שהם בבוקר עם הקפה, בצהריים אחרי אוכל ובערב סתם בשביל הכיף, כנראה שהייתי מעשן עד היום! אבל אין מצב כזה.

בתור חייל הייתי מוציא רק על סיגריות 700-800 ש''ח בחודש!

בזמנו גם אשתי (חברתי בימים ההם) קנתה לי ספר איך להפסיק לעשן, קראתי חצי ממנו וזרקתי אותו.

אותו חבר שכביכול הפסיק איתי נשבר אחרי כחצי שנה וחזר לעשן...

בהצלחה!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל זה אחד התירוצים היותר מפגרים

לא תירוץ בכלל, זאת המציאות.

ואני מדבר מניסיון לא ממקום עבודה אחד ולא שניים.

אבל כמו שאמרו, יש מקומות עבודה שזה לא רלוונטי אצלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעייה להפסיק לעשן ?? אני הפסקתי כבר מיליון פעם :-D

אני ניסיתי להפסיק מספר פעמים, פעם ראשונה הפסקתי לשנה וחצי פעם שניה ל 4 שנים ועכשיו לא מעשן כבר שנה.

השיטה שלי היא לקנות קופסא , להשאיר אותה סגורה אצלי בכיס/תיק ובכל פעם שאני מרגיש צורך עז לעשן, אני אומר לעצמי, יש לי סיגריות ואם ארגיש ש "העולם חרב" אז אדליק אחת. למזלי העולם לא חרב , ולאחר חודש כבר אין צורך יותר בקופסא ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הצורך בניקוטין קל להתגבר. במקרה שלי מסטיקים של ניקוטין עזרו לי להפסיק. כשבא לך סיגריה תקח מסטיק במקום, אחרי זה כמה שעות לא תוכל לעשן מרוב גועל.

אחרי כמה ימים אתה תפסיק גם עם המסטיקים (זה די מגעיל).

על ההרגל גם שנתיים אחרי (פחות 11 יום אבל מי סופר) קשה להתגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיליתי שלשהות בחב' מעשנים בלי לעשן זה לר ככ נורא,

אפילו מוריד את החשק לעשן הם עושים את העבודה בשבילך,

אבל רק בחוץ, במקום פתוח שאני לא מעשן פסיבי כמעט.

בתוך מקום סגור בית אוטו וכו מאד מפריע לי ריח סיגריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר לעשן ולכלך את הריאות, אז לפחות שיהיה מעניין... (אפקטים ופיצוצים)

לשרוף טבק/ניקוטין לתוך הריאות?

מה זה בדיוק נותן? מעולם לא הצלחתי להבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר לעשן ולכלך את הריאות, אז לפחות שיהיה מעניין... (אפקטים ופיצוצים)

לשרוף טבק/ניקוטין לתוך הריאות?

מה זה בדיוק נותן? מעולם לא הצלחתי להבין...

זה נותן לך להרגיש מגניב אש

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...