Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול טיימינג - פורד פוקוס 2007 נפח 1600

amirkol
שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי פוקוס 2007 נפח 1600 סמק.

בספטבר 2012 עשיתי טיפול טיימינג - הקילומטראז היה 96000.

כעת, 5 שנים וקצת אחרי, נאמר לי במוסך לעשות שוב את הטיפול. הק"מ היום הוא 175 אלף.

1. האם אכן נדרש טיפול?

2. העלת שהוצעה לי כוללת ער' רצועת מנוע + רצועת תזמן + בורג גלגלת גל ארכובה + מותח רצועת תזמן והכל במחיר של 1750 שח כולל מעמ ועבודה לחלקים מקוריים או 1200 לחלקים לא מקוריים.

מה דעתכם לגבי המחיר?

מודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חליפי איכותי.

אין צורך לשלם יותר על מקורי, הרי לא פורד היא זאת שמייצרת את הרצועה והמותחנים אלא DAYCO, GMB, GATES, וכו...

רק תקפיד לבצע במוסך שמכיר את המנוע הבעייתי הזה ויש לו סט נועלים ייעודי, כי אין שגם על הקראנק, מה שנקרא NO KEY.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חליפי איכותי.

אין צורך לשלם יותר על מקורי, הרי לא פורד היא זאת שמייצרת את הרצועה והמותחנים אלא DAYCO, GMB, GATES, וכו...

רק תקפיד לבצע במוסך שמכיר את המנוע הבעייתי הזה ויש לו סט נועלים ייעודי, כי אין שגם על הקראנק, מה שנקרא NO KEY.

השמות שציינת אלה החברות האיכותיות?

את המשפט האחרון לא הבנתי אבל אני במוסך מרכזי אז נראה לי שזה בזדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, תוסיף לזה גם את INA כמובן.

ואם מדובר במוסך מרכזי אתה יכול להיות רגוע.

אתה יכול לראות בתמונה איך נראה קראנק שיש לו שגם, ובגלגל השיניים שיושב עליו יש מגרעת. הם נכנסים אחד לתוך השני רק בזווית אחת, אין אופציה אחרת. כך זה ברוב המוחלט של המנועים.

crank.jpg

בפורד לעומת זאת, הקראנק חלק, וגלגל השיניים יכול להסתובב חופשי על הקראנק, והדבר היחיד שמחזיק אותם יחד בזווית הנכונה זה הבורג של הקראנק. מה שמאוד מסוכן וחולני ואני לא רואה שום סיבה הגיונית שהינדסו את זה ככה חוץ מלעצבן ולגרום לך לקנות סט נועלים ייעודי.

באוטודאטה מזהירים בפירוש:

warning: Crankshaft sprocket NOT keyed to crankshaft.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במוסך ביקשתי חליפי...הם הציעו להימנע מכך (כמובן...) והורידו את המחיר על החלקים המקוריים משמעותית כך שזה כבר נהיה הבדל זניח יחסית (250 שח). הלכתי על מקורי. תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חליפי איכותי.

למה בעייתי? כולה פותחים מכסה שסתומים שמים נועל ולמטה פותחים בורג 10 שמים נועל.

סט דייקו עולה סבובות 350 שזה רצועת טימינג +מותח +בורג פולי ושני רצועות אביזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...