Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יפני? האצ'בק? תקציב 20K

Almog sisso
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיריון ויאריס 1:1 מבחינת מנוע.

מספיק לכל סוגי הנסיעה, כולל עליות.

לא הייתי יורד מתחת ל 2007.

מחירון יצחק לוי לא אמין יותר אלא הרכבים מבוטחים לפי המחירון הזה בביטוח מקיף. אולי בכלל תעשה רק צד ג' - לא רלוונטי מבחינתך. המוכרים מציגים את המחירון שנוח להם ( מתמחר יותר גבוה ). אחרי זה הכל עניין של משא ומתן בין הצדדים. ב 95% מהמקרים המחיר הסופי יותר נמוך מהמבוקש ע"י המוכרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אנשים טובים אתם !:angel:

אני אמשיך לחפש אחר סירון או יאריס

ואולי אם אמצה מאזדה 2 טובה

תודה לכולם , אשמח אם יש לעוד אנשים להגיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רישיון על ידני, תקנה רכב ידני חדש ב 3-4 שנים מכל מה שהציע לך.

מכניות ידניות עם מנועים ופשוטים אמינות גם כשהן תוצרת אירפה. ב 25 אלף אפשר לקנות רכב ידני קטן מודל 2011 - 2012, הבדל בין זה לבין מודל 2006-7 גדול מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רישיון על ידני, תקנה רכב ידני חדש ב 3-4 שנים מכל מה שהציע לך.

מכניות ידניות עם מנועים ופשוטים אמינות גם כשהן תוצרת אירפה. ב 25 אלף אפשר לקנות רכב ידני קטן מודל 2011 - 2012, הבדל בין זה לבין מודל 2006-7 גדול מאוד.

אני קצת סולד מהיולכים , בגלל שאני נוסע מלא בפקקים

אך בכול אופן על איזה דגמים הייתם ממליצים לי בהילוכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו 2011-2012 ידנית יכולה להיות אופציה טובה, אני הייתי מאוד מרוצה מהרכב, למעט סעיף הביצועים (חלש יחסית).

אולי איביזה או פאביה בתקציב הזה יכולות להתאים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת סולד מהיולכים , בגלל שאני נוסע מלא בפקקים

אך בכול אופן על איזה דגמים הייתם ממליצים לי בהילוכים?

פורד פיאסטה, סיאט איביזה, סקודה פאביה, ניסאן מיקרה, רנו קליאו. מנוע 1.4 או 1.2 אטמוספרי בהתאם לדגם וגיר ידני, רק השילוב הזה.

צריך להבין שמכונית ממוצעת בארץ בגיל 10 שנים היא כבר יד 3-4, כבר בחלק גדול מהמקרים מתוחזקת ככה ככה במינימום האפשרי, הותקנו בה חלקים תחליפיים באיכות נמוכה.

עדיף משמעותית לדעתי לקנות משהו חדש יותר, יד שניה, רכב שכל (או לפחות רוב) המכלולים שלו עוד מקוריים שהגיעו מהיצרן.

בשבילי ובשביל עוד מיליוני אנשים בעולם גיר ידני לא מהווה בעיה גם בפקקים. הכל עניין של הרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר לפסול, בייחוד אם המוכר החזיק את הרכב הרבה זמן. כמובן תלוי במחיר ובמצב הרכב.

לגביי הרובוטי - תלוי באיזה רכב, יש גירים יותר אמינים ופחות אמינים, ויש כאלו שנעימים יותר לנהיגה ולנסיעה, ויש כאלו שפחות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ממשיך לכתוב פה על מנת לא לפתוח נושא חדש

(אם זה בעיה אני אפתח חדש)

אז חיפשתי וחיפשתי

שללתי ומצאתי כמה מכוניות

ועכשיו לשלב הבא,

קראתי פה את המדריכים הרבים

וכולם עוזרים מה לשאול בזמן שרואים את הרכב

אך לא מצאתי מישהו שאומר בערך מה לשאול בפלאפון

עוד לפני המפגש?

סוחרים? למה להתרחק מהם?

ראיתי שממש לא אוהבים אותם פה בפורום

מצאתי רכבים מרוחקים מאזור המגורים שלי

כמו תל אביב או בת ים

איך אדע לאן להיכנס עם הרכב לבדיקה, כנראה שהמוכר ימליץ לי על מקום

אך אין לי אימון במקום שלו

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ המרחק בין מה שסוחרים מספרים למציאות - די גדול.

הם יעשו הכל כדי שתגיע לראות, ואז ידחפו לך מה שיש להם (שלא בהכרח רע - אבל כנראה לא מה שרצית)

לא הייתי נוסע רחוק בשביל רכב בכלל, ובשביל רכב מסוחר בפרט.

השוק מלא בכלי רכב ב-20K סביר שאם תחפש טוב, תמצא רכב שלא תצטרך לנסוע רחוק בשבילו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ המרחק בין מה שסוחרים מספרים למציאות - די גדול.

הם יעשו הכל כדי שתגיע לראות, ואז ידחפו לך מה שיש להם (שלא בהכרח רע - אבל כנראה לא מה שרצית)

לא הייתי נוסע רחוק בשביל רכב בכלל, ובשביל רכב מסוחר בפרט.

השוק מלא בכלי רכב ב-20K סביר שאם תחפש טוב, תמצא רכב שלא תצטרך לנסוע רחוק בשבילו.

זה לא שזה רחוק, אני פושט גר יחסית בחור שככה הכול רחוק

בגלל זה שאני מחפש אני מוציא כמה אנשים באות ומקום ועושה סבבה מכוניות

ממני לתל אביב זה חצי שעה +/-

הקטע שאני מדבר בפלאפון ואני לא יודע מה לשאול

שאוכל לפסול/להמשיך בקניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...