Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה צריכת הדלק בפקק בסיאט איביזה

roei1234
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה מצאת פקק כזה? מהירות הנסיעה 10-14 קמ"ש.

הרכב שורף לפחות ליטר דלק בנסיעה מהסוג הזה (6 שקלים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מצאת פקק כזה? מהירות הנסיעה 10-14 קמ"ש.

הרכב שורף לפחות ליטר דלק בנסיעה מהסוג הזה (6 שקלים ).

בנסיעה משכונת אם המושבות בפ"ת לרחוב הברזל ברמת החייל, זה רק בבוקר, ובחלקי זמן מסויימים, זה בערך 7.5 ק"מ, מתוכם בערך 3 ק"מ בפקק ממש רציני. זה לא כל הזמן ככה, אבל בשעות הכי קשות בבוקר זה 30-40 דקות. בשעות הפחות קשות בבוקר זה 25-30 דקות ובחזור 15-30 דקות, תלוי בשעה. ככה שיוצא שבחזור הנסיעה ממש אחלה (15-20 דקות), אבל בהלוך אני אוכל פקק רציני.

אני פשוט מנסה לתמחר כמה זה עולה לי והאם שווה לי לנסוע ברכב, כי חופשי חודשי עולה 213 ש"ח.

אתה בטוח שהנסיעה של הבוקר זה רק ליטר אחד? כי אם כן אז זה יוצא נגיד 6 שח להלוך ו 3 ש"ח לחזור. נגיד 10 ש"ח ביום, ואז זה 220 ש"ח בחודש עבודה, מקביל לחופשי חודשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אוטובוס ישיר ובשעות המתאימות? שלא צריך לנסוע כמו סרדינים מרוב שהאוטובוס מפוצץ?

הייתי נוסע באוטובוס.

מעבר לצריכת דלק, יש בלאי לרכב - לגיר הרובוטי DSG סוג הנסיעה בעיר עם פקקים ממש לא בריא.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אוטובוס ישיר ובשעות המתאימות? שלא צריך לנסוע כמו סרדינים מרוב שהאוטובוס מפוצץ?

הייתי נוסע באוטובוס.

מעבר לצריכת דלק, יש בלאי לרכב - לגיר הרובוטי DSG סוג הנסיעה בעיר עם פקקים ממש לא בריא.

התחבורה הציבורית לא להיט, אם זה רק דלק אחד הנסיעה הזו בבוקר אז זה שווה. אתה בטוח שזה ליטר אחד אבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון יש לך רכב חסכוני.

הגיוני שבפקק צריכת דלק שלו תהיה 1:7.5 קילומטרים לליטר.

אין סיבה לצטט הודעה סמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, אני לא רואה סיבה שהרכב ישרוף ליטר שלם ב-7.5 ק"מ עירוניים. יותר בכיוון של שני שליש או שלושת רבעי ליטר. מצד שני, מדובר על נסיעה שבחלק מהזמן המנוע קר ועובד על תערובת עשירה יותר. אז אולי כן.

בכל מקרה, בטוח לא יותר מליטר דלק אחד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אפילו לא נסיעה עירונית - זאת זחילת צב בפקק, אותי היה מעצבן דבר כזה על בסיס יומי, 7 קילומטרים ב 40 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח כן זה אכן מעצבן. זה עוד יותר מעצבן שמדובר בערך על 2-3 ק"מ של פקק. השאר זורם חח. אם זה היה גם בבוקר וגם בערב אז הייתי מוותר על זה מהעצבים, אבל בערב זה באמת אחלה - 15 דקות בבית, וזה משמעותי אחרי יום עבודה, מאשר 40 דקות בתחבורה ציבורית. מה גם שבהייטק לפעמים אתה נשאר יותר מאוחר ואז התדירות של התחבורה הציבורית על הפנים. זו אכן זחילה ב 3 ק"מ האלה ולא נסיעה עירונית, כולל ההתחשבות שזו זחילה אז לדעתם זה לא יעלה על ליטר דלק אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיר כפול מצמדים נסיעה בפקקים מייצרת לו שחיקה גבוהה מאוד - עלות החלפת המצמדים\מכטרוניקס במקרה של תקלה תהיה גבוהה מאוד.

במידה ורוב הנסיעה באמת באיזור פקוק ממליץ לרכוש רכב עם גיר אוטומטי פלנטרי או רציף.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אפילו לא נסיעה עירונית - זאת זחילת צב בפקק, אותי היה מעצבן דבר כזה על בסיס יומי, 7 קילומטרים ב 40 דקות.

הגזמת...

המסלול היומי שלי הוא 13.8 ק"מ בבוקר וקצת יותר מזה בערב (כביש אחר), ובבוקר בשעות העומס הוא לוקח שעה ועשרים ולפעמים אפילו יותר. בערב הסיפור יותר פשוט ולוקח 25 דקות (הרצליה-כפ"ס דרך כביש 531).

בממוצע אני על 12-13 קמ"ל. אם למדוד רק את הנסיעה של הבוקר נדיר שהיא יורדת מ-10 קמ"ל (1.4 טורבו עם גיר ידני, די דומה מבחינת צריכת דלק ל איביזה המדוברת).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב על זה שבמקום שניכם הייתי רוכב על אופניים ( חשמליים או רגילים ), ואת הרכב מוציא בימי גשם/ חום קיצוני. באופניים לוקח פחות זמן. ואתה חושב שזה נורמלי לנסוע 13 קילומטרים קרוב לשעה וחצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...