Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכה בטמבון אחורי שקיבלתי מנהג

שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קיבלתי מכה בטמבון אחורי(הנהג לא שמר מרחק.

כרגע מוכן רק לשלם 180 שקל או לעשות ואקס או כלום לא יקבל...קיבלתי הצעת מחיר והמוסך נתן הצעה 480 שקל

מה ממליצים לי לעשות?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

היום: סקודה פאביה 2012 ידני

פעם: סיוויק 1.6 2003,ניסן אלמרה פרפקט 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת דעתי האישית בלבד:

הייתי לוקח 180 שקלים ולא מתקן במוסך.

קונה פוליש מתאים ועושה לבד - מה שמצליח להוריד , וזהו.

הטמבון עוד יספוג שפשופים, שריטות, דפיקות (ולא יהיו לך פרטים של מי שעשה זאת ). חבל להשקיע בזה מאמצים וכספים . חבל גם לבזבז זמן על התעסקות בתאונה הזאת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לבחור את הצעת המחיר

קבל ממנו את הסכום הגבוה ביותר האפשרי וסע לשלום

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך זמן וחשק להמשיך להתעסק בסיפור הזה.

לכן, תיקח הצעת מחיר מודפסת (בלי לנפח את הסכום ) ותשלח אותה לבעל הרכב הפוגע, בהצעה ידידותית לשלם את הסכום הנקוב בה. תסביר לו, שאין בכוונתך לוותר על שקל בודד, ובמקרה של סירוב לשאת בעלות נזק, תתבע אותו בבית משפט לתביעות קטנות, בתוספות של חוות דעת של שמאי, בזבוז ימי עבודה לטובת דיונים בבית משפט, הוצאות נסיעה לבית משפט וכו.. אולי הוא ישתכנע.

יש לך את הפרטים שלו/ של הרכב?

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג חוצפן ללא ספק.

במקומך ללא ספק אם אחרי הברירה שנתת לו(של לשלם את הצעת המחיר וזהו)הוא עדיין היה עושה בעיות הייתי תובע בבית משפט לתביעות קטנות.

הבחור פגע בך,הוא לא שמאי ולא יכול להעריך מה הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...