Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכה בדופן של הרכב (תמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות רכב שיש לו מכה בחלק התחתון, מתחת לדלת האחורית - כפי שרואים בתמונות.

רציתי לדעת האם מדובר בפגיעת שילדה או בפגיעה במרכב הרכב. מה משמעות של כזאת מכה מבחינת ירידת ערך הרכב (אם בכלל)

מדובר ברכב שנת 2014

האם כדאי לתת חשיבות לזה מעבר לעלות התיקון?

IMG_80461.jpg

IMG_8050.jpg

IMG_8049.jpg

IMG_8048.jpg

IMG_8045.jpg

IMG_8047.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב שזה שילדה גם לי יש מכה כזאת ברכב והשלדה נקייה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

איך יודעים אם יש נגיע בשלדה בלי לפנות לשמאי? האם יש למכה כזאת ירידת ערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איך מתקנים את המכה. החאפרים חותכים את הפח ומלחימים אחר העבודה זולה והנזק לרכב בלתי הפיך וזה נחשב פגיעה במשמעות גבוהה.

פחח אומן יתקן ללא חיתוך או הלחמה, העבודה לא פשוטה ולא זולה - ירידת הערך לרכב תהיה מינימלית.

המלצתי: גש לפחח להערכה כמה תעלה עבודת התיקון ללא חיתוך. כמו כן סביר שלו המוכר היה מפעיל ביטוח היו מחליפים גם את הדלת. כפי שציינתי לא מדובר בעבודה פשוטה, מדובר בעבודת תיקון לא זולה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לחפש רכב נקי מפגיעות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לחפש רכב נקי מפגיעות

ברור שאפשר. אני ממש לא חייבת לקנות את הרכב. לכן שאלתי אנשים שמבינים לגבי סוג המכה. האם זה משהו רציני שבגללו פוסלים קנייה של רכב או שזה עניין שלולי ואין לו שום משמעות. אחרי התיקון כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מכת מדרכה או משהו דומה.

יש לי משהו קצת דומה באחת המכוניות, בלי הפגיעה בדלת. המלצת הפחח - לעזוב את זה, התיקון יקר וממילא יצטברו עוד פגיעות.

בעוד כמה שנים, כאשר הרכב יגיע לפרקו ויוצע למכירה, אפחית כמה זוזים וזהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משהו קצת דומה באחת המכוניות, בלי הפגיעה בדלת. המלצת הפחח - לעזוב את זה, התיקון יקר וממילא יצטברו עוד פגיעות.

לא יודעת איך זה אצלך. אבל כאן המכה די מכוערת. וגם נוצר פתח בין הדלת למרכב כך שהמים יכולים להיכנס.

איזה תיקון הציעו לך במוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לוותר על הרכב ולעבור לרכב הבא.

אני מאמין (בסבירות גבוהה) כי בעל הרכב קיבל מחברת הביטוח את הפיצוי על הנזק (רכב שנת 2014 - סביר להניח שיש לו ביטוח מקיף), כולל ירידת ערך.

במקרה כזה, אם יהיו לך תאונות בעתיד - חברת הביטוח תקזז לך את ירידת הערך שכבר שולמה עבור הרכב.

מעבר לכך - אם וכאשר תרצה למכור את הרכב בעתיד - יהיה לך קשה למכור אותו עם נזק כזה.

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לוותר על הרכב ולעבור לרכב הבא.

אני מאמין (בסבירות גבוהה) כי בעל הרכב קיבל מחברת הביטוח את הפיצוי על הנזק (רכב שנת 2014 - סביר להניח שיש לו ביטוח מקיף), כולל ירידת ערך.

במקרה כזה, אם יהיו לך תאונות בעתיד - חברת הביטוח תקזז לך את ירידת הערך שכבר שולמה עבור הרכב.

מעבר לכך - אם וכאשר תרצה למכור את הרכב בעתיד - יהיה לך קשה למכור אותו עם נזק כזה.

בעל הרכב מתקן את המכה על חשבונו. אני רק צריכה להחליט אם אחרי התיקון מדובר במכה שגורמת לירידת ערך הרכב או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם - אם יבחר הפחח בדרך הקלה והזולה- יתכן שתהיינה החלמות בשלדה, ואז לא הייתי רוכש את הרכב בכלל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי בהתחלה מדרכה ,אבל כשמסתכלים טוב רואים גם שיש פגיעות מגבוה ,לכן סביר להניח שזה מרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה כן, ויש פגיעה בדלת, מה שמשנה לחלוטין את אופי המכה.

במקרה שלי זה מתחת לסף, מרוחק כמה ס"מ ממנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם - אם יבחר הפחח בדרך הקלה והזולה- יתכן שתהיינה החלמות בשלדה, ואז לא הייתי רוכש את הרכב בכלל.

בעל הרכב מתקן את המכה על חשבונו. אני רק צריכה להחליט אם אחרי התיקון מדובר במכה שגורמת לירידת ערך הרכב או לא.

אלא אם בעל הרכב הוא מזן נדיר לחלוטין, אז הוא יבחר בתיקון הכי זול שאפשר.

ולגבי תיקון כזה - ראי את תגובתו של ZVIT

ההמלצה לחפש רכב אחר עדיין בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...