Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חריגה בגודל כבודת היד עם האוקראינים

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 2352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מחר על הבוקר אני טס לאוקראינה בפעם הרביעית,

להבדיל מכל הפעמים הפעם הזו אנחנו לא לוקחים מזוודות במטוס אלא רק כבודת יד.

מבחינת אל על הבנתי שהם לא קטנוניים וגם המזוודה שלי לא חורגת ביותר מס"מ.

אצל האוקראינים (בחזור אנחנו עם אוקראינה אייר ליינס) יש חריגה של 7 ס"מ באורך המזוודה של הכבודת יד, עד כמה זה משנה?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחינת כל חברות התעופה, חריגה של מ"מ ואתה משלם קנס!

מזה ומעוד כמה הכנסות חברות הלאו-קוסט מתפרנסות.

תכלס בשטח, הרבה פעמים, מאלף ואחת סיבות טיסות מתעכבות (גם אם בדקות), הדיילים בלחץ ואין שום מדידה ושום בדיקה.

במידה והטיסה ללא כל איחור, הם מוציאים את מסגרת הברזל של המידות שלהם, מוציאים פנקס קבלות ומתחילים לייצר כסף לחברה.

הקנאות שהם עושים את זה מראה די בבירור שהם מתוגמלים בדרך כל שהיא על הגביה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה - יש חברות יותר נוקשות ויש יותר גמישות.

תלוי גם בנמה"ת יש מקוות יותר קפדנים, יש מקומות שפחות. לפני מספר שנים טסתי לוינה עם אלעל - בנתב"ג לא היתה בעיה, בוינה אילצו אותי להעביר מטען ממשוודה למזוודה.

פות"ש - במדידת המטען כוללים גם ידיות וגלגלים - את זה הבאת בחשבון?

עוד שאלה - כמה יעלה לך לשלוח מזוודה בבטן המטוס אם אתה מזמין את ההובלה מראש (כלומר לפני הצ'ק אין), וכמה אם אתה עושה זאת בדלפק?

ד"א - אלעל יחסית גמישים בטיסות הרגילות שלהם, אבל איני יודע גבי Up. המודל שונה ולכן יתכן שגם ההתייחסות שונה.

ד"א - בשבוע שעבר טסתי בחברה שמוכרת כנוקשה. החליקו לי קילו במזוודה, בדלפק לידי היתה למישהו חריגה של 3 קג והיתה כבר הצגה. את תיקי הגב (מהסוג הקטן, שלא מצריך תשלום) לא בדקו לאף אחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם החברה הזו כמה פעמים, לא שונה מחברות Low cost אחרות. רוב כבודת היד לא נבדקת במסגרת, אם יראו משהו חריג יבקשו לבדוק וכנראה שלא יאשרו לעלות ללא תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אבהיר משהוא, הרי לכולכם ברור שאין לדיילת בגייט שום שיקול דעת להיות גמישה או לא להיות גמישה, לא ככה מתנהלות חברות כאלה.

מה שנראה לכם מהצד כ"גמישות" או "חוסר הקפדה" בנמלי תעופה שונים הוא לא יותר מאשר הפקטור הכמעט יחיד של האם הטיסה ממהרת להמריא או לא.

באגירה - יש חברות יותר נוקשות ויש יותר גמישות.

בוינה אילצו אותי להעביר מטען ממשוודה למזוודה.

ד"א - בשבוע שעבר טסתי בחברה שמוכרת כנוקשה. החליקו לי קילו במזוודה, בדלפק לידי היתה למישהו חריגה של 3 קג והיתה כבר הצגה. את תיקי הגב (מהסוג הקטן, שלא מצריך תשלום) לא בדקו לאף אחד.

אתה מדבר על אובר-ווייט, זה משהוא אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, יש להן כבר טביעת עין לראות בתור של העליה למטוס איזה מזוודה חורגת ואיזה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום לשאול ממישהו מזוודות במידות המותרות, אחרת אתה תקנס בסבירות גבוהה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסנו איתם בסוכות, חוץ מהמזוודה שהלכה לבטן המטוס היו שתי טרולי קטנים בגודל תקין אבל במשקל חורג. בנתב"ג לא בדקו כלום, בחזרה ממילנו שקלו לכולם את כל מה שעולה למטוס (גם תיקי גב). מה שכן, כשראיתי את זה פיצלתי את התכולה שבטרולי הכבד לתיק גב כך שעלינו למטוס עם שני טרולים ותיק גב שכל אחד מהם במשקל תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שהאוברוויט היה באשמת החברה - בטיסה הלוך המזוודות לא הגיעו (ואני מתכוון לכך שבמטוס עם למעלה מ-200 נוסעים הגיעו לא יותר מ-10-20 מזוודות) - ונאלצנו לרכוש קצת בגדים, שלאור מזג האויר היו יחסית כבדים. אבל כאשר התקשרנו לחברה לבקש אישור למטען חורג נתקלנו בסירוב. בסופו של דבר לא עשו לנו בעיות בשדה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביולי האחרון טסתי עם אוקריאן איירליינס מנתב"ג לקייב ובחזרה ביחד עם מזוודה קטנה (לא זוכר מידות). מנתב"ג - לא הייתה בעיה, העלתי את המזוודה למטוס בלי שאלות. בחזור מאוקראינה - הכריחו אותי להכניס את המזוודה לבטן המטוס. לאחר הנחיתה בנתב"ג חיכיתי איזה שעה וקצת עד שבכלל מישהו נזכר לפרוק מזוודות הנוסעים מהמטוס.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיסה עם איזיגט, לאמסטרדם , בהלוך לא בדקו כלום.

בחזור ישבו כמו שאמר בגירה ובדקו אחד אחד לפני העליה למטוס האם הטרולי הוא בגודל מתאים והאם אתה עם תיק אחד בלבד.

(שקיות הכריחו אותי להכניס למזוודה או לשלם אקסטרא. , הוצאתי מעיל ולבשתי אותו ושמתי את השקיות בטרולי. )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזיג'ט זה היה כ"כ מגוחך, שקניתי בדיוטי פרי 3 פריטים, כל אחד בשקית, הם הכריחו אותי להכניס את כל 3 הפריטים לשקית אחת ורק אז לעלות.

הייתי בטוח שהדיילת מסתלבטת עליי אבל היא הייתה רצינית לגמרי, העליה למטוס רק עם שקית אחת ולך יש 3.

לא ברור לי מה זה נתן לה שלקחתי 2 שקיות והכנסתי לשקית השלישית.

טיפשות אחרת הייתה פעם בלא פחות מסוויס בציריך שהיינו 2 אנשים עם 2 מזוודות, אחת במשקל חורג של 5 ק"ג השניה במשקל נמוך מהמקסימום ב 10 ק"ג. הכלבה בצק-אין הכריחה אותי לפתוח מזוודות ולהעביר 5 קילו מפה לשם או שאשלם 5 קילו משקל יתר.

כאילו זה לא ברור שאנחנו זוג שטס ביחד וסה"כ הכבודה שלנו קלה ב 5 ק"ג מהמקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה לך בציריך קרה לי עם אלעל בוינה. הבעיה היתה שלקחתי מזוודה אחת גדולה ואחת קטנה. בסופו של דבר הסתדרתי.

אולי עניין של חלוקת משקל לאורך המטוס, אבל ממש לא ברור לי.

מאז כאשר אנו טסים כזוג אנחנו לוקחים שתי מזוודות גדולות גם אם חצי ריקות.

ויש לי מאזניים לשקילת המזוודות לפני היציאה לדרך (משהו קטן שלוקחים כדי לשקול גם לפני הטיסה חזרה).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפשות אחרת הייתה פעם בלא פחות מסוויס בציריך שהיינו 2 אנשים עם 2 מזוודות, אחת במשקל חורג של 5 ק"ג השניה במשקל נמוך מהמקסימום ב 10 ק"ג. הכלבה בצק-אין הכריחה אותי לפתוח מזוודות ולהעביר 5 קילו מפה לשם או שאשלם 5 קילו משקל יתר.

כאילו זה לא ברור שאנחנו זוג שטס ביחד וסה"כ הכבודה שלנו קלה ב 5 ק"ג מהמקסימום.

יש איזה עניין שמזוודה מעל 23 קילו מסומנת כמשקל חריג וכנראה שגם עולה לחברת התעופה יותר מול נמל התעופה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...