Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רחפן XIAOMI Mi Drone 4K

m1011409
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחלתי להתעניין ברכישת רחפן, נראה לי כאחלה תוספת לטיולים - בטח בהתחשב בכך

שאני אוהב לצלם וגם יודע לערוך ווידאו ברמה סבירה +.

עד עכשיו אני מרוצה מהמוצרים של שיאומי (מניסיון עם כמה וכמה; מכשיר סלולרי, power bank, מצלמת אקסטרים,

צמיד כושר), כל המוצרים הותירו בי רושם של איכות טובה בתמורה למחיר מעולה.

מקריאת תגובות ברשת, ראיתי שרבים מפנים טענות נגד הרחפן של שיאומי בגלל שמדובר במוצר סיני (וככזה, לכאורה לא

ניתן לסמוך עליו) - אומנם אכן מדובר במוצר סיני, אך גם הרחפנים של DJI (פאנטומים וכו') כאלו.

בהמשך לכך, חיפוש ביוטיוב העלה מספר סירטונים בהם נראה כי היו מקרים בהם הרחפן הפסיק לפעול באופן פתאומי

לחלוטין והתרסק. תגובת הספק הייתה כי המשתמש לא חיבר את הסוללה כנדרש לרחפן, מה שגרם לכך שבמהלך הטיסה

התנתק המגע בין המגעים של הסוללה לבין הרחפן (אציין שבאחד הסירטונים נראה שבמהלך ההתרסקות

המנועים דווקא המשיכו לעבוד). כסת"ח\כשל תכנוני\כשל בתוכנה\באמת טעות של המשתמשים?

מנגד, סקירות של הרחפן של שיאומי שראיתי ביוטיוב (אנגלית, עברית ורוסית) מאוד אוהדות וחיוביות.

המתחרה הישיר ברמת המחיר הזאת (סביב ה 400$ אחרי קופונים ולפני משלוח ומיסים) זה ה Phantom 3 Standard של DJI.

על הנייר, ההבדל שמיד נראה זו המצלמה - 2.7K בפאנטום לעומת 4K בשיאומי, הבדל זניח מבחינתי, שכן המחשב

שלי לא "יסחוב" 4K בכל אופן.

אשמח לשמוע על הבדלים נוספים ביניהם, יתרונות וחסרונות. כמובן שהמוניטין של DJI בתחום מהווה יתרון גדול מבחינתי.

השאלה עד כמה ובמה, אם בכלל, הוא נופל מול הרחפן של שיאומי.

ממה שראיתי ברשת, השיאומי מאושר לייבוא (וזאת למרות שבדף המוצר רשום שהוא משתמש גם בתדר 5GHZ),

האם למי יש ניסיון ביבוא של הרחפן של שיאומי והמצאת האישורים הנדרשים (כנ"ל לגבי הפאנטום 3)?

עוד מעט מתחיל ה"חורף", האם ניתן להטיס רחפן גם בעונה זו המתאפיינת ברוחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הרחפן של שיאומי גם משדר על ויפי כמו הפנטום 3 סטנדרט? זה טווח של 300 מטר בלחץ ומתאים יותר כצעצוע לילד.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות רזולוציות צילום לא ילמד אותך שום דבר לגבי איכות הסרטונים שתפיק. ברחפנים חשוב יותר להסתכל על חדות ועל טווח דינאמי. וידאו בלי פרטים ועם אזורים שחורים/שרופים לא יראה טוב ולא משנה הרזולוציה.

לא אומר שום דבר לגבי טיב המצלמה בXiaomi - מעולם לא בדקתי, אבל אתה מסתכל על הפרמטר הלא נכון.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כמובן שאתה צודק, אך חבל שנתפסת דווקא לזה כי לא השוותי ביניהם לפי נתון זה אלא ציינתי את העובדה לגבי

השוני הנ"ל, מתוך רצון להבין אילו הבדלים נוספים יש ביניהם. יתר על כן, אפילו ציינתי שזה בכלל לא קריטי עבורי, שכן

אינני מתכוון לצלם ולערוך ברזולוציה כזאת.

למה הרחפן של שיאומי גם משדר על ויפי כמו הפנטום 3 סטנדרט? זה טווח של 300 מטר בלחץ ומתאים יותר כצעצוע לילד.

לא כל כך הבנתי את תגובתך. הפאנטום 3 סטנדרט משדר רק ל 300 מטר?

ממה שראיתי לגבי השיאומי, הטווח הוא יותר מק"מ (כאשר בחלק מהמקומות מדברים על למעלה מ 3 ק"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשים רק את שני הסנט שלי - לא התלהבתי כלל מעניין הרחפנים עד שחבר הציג לי את ה Mavic Pro שרכש באילת. חתיכת צעצוע טכנולוגי מטריף (וגם איכות הצילום לא פחות ממדהימה).

הבעסה - זמן הטסה של פחות מחצי שעה (אלא אם כן מוכנים להצטייד בסוללות ספייר שכ"א עולה בסביבות ה 700 ש"ח). השלט לפי מה שזכור לי אמור להחזיק 3-4 הטסות לפני שגם יזדקק לטעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הסטנדרט משדר לפלאפון דרך ויפי (תחשוב ראוטר ממש חזק) וחצי שעה זה ה-מ-ו-ן בשמיים. ומי שקונה את המוויק ולא קנה את הFLY MORE COMBO שמגיע עם 3 סוללות עושה טעות.

אני הגעתי עם ה3 אדוונס ל4.2 קילומטר סטוק לגמרי ולא ניסיתי יותר, מעל איזור הררי אז אין הפרעות לאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאביק פרו נראה רחפן מדהים, אך מדובר ברמות מחיר אחרות.

פה מדובר על רחפנים בסדר גודל של 500$ כולל הכל (מוצר, משלוח ומיסים - שיאומי דרון ופאנטום 3 סטנדרט).

כן הסטנדרט משדר לפלאפון דרך ויפי (תחשוב ראוטר ממש חזק) וחצי שעה זה ה-מ-ו-ן בשמיים. ומי שקונה את המוויק ולא קנה את הFLY MORE COMBO שמגיע עם 3 סוללות עושה טעות.

אני הגעתי עם ה3 אדוונס ל4.2 קילומטר סטוק לגמרי ולא ניסיתי יותר, מעל איזור הררי אז אין הפרעות לאות.

הבנתי שזמן טיסה ריאלי עם רחפנים בסדרי גודל האלו הוא סביב ה 25 דקות (+- 4 דקות).

למעשה, מה ההבדל בין הפנטום 3 אדוונס לבין הפנטום 3 סטנדרט? מדבריך אני מסיק כי הסטנדרט יותר בגדר

צעצוע שפועל למאות מטרים בודדים והאדוונס הוא כלי רציני בעל טווח של קילומטרים, האם אכן כך הדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסטנדרט יש שלט פשוט יותר וטווח הטיסה המוצהר שלו הוא 1000 מ׳, לעומת האדוונס בעל טווח של 3500 מ׳.

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אובד הקשר עם השלט או שהסוללה עומדת להכחד, הוא אמור לחזור אוטומטית אליך או שזה פיצ'ר שקיים רק במאוויק?

קשר עם השלט - חוזר. סוללה - מה שהגדרת. בכל מקרה להגיע למצבים כאלה זה קשה. יש לך המון הפרעות באות לפני שאובד קשר לחלוטין.

וכן הסטנדרט משדר דרך ויפי והאדוונס דרך LIGHT BRIDGE ככה שהטווח לפי ניסיון שלי בשטח הוא בערך פי 10 ויותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...