Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים שחוקים - החלפה צמיגים

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

לפני כחצי שנה החלפתי 2 צמיגים לקלבר

רציתי להחליף את הכל אבל הבחור שם אמר שלא צריך וכו' ואפשר לסחוב עוד קצת (הצמיגים מ2014)

2 צמיגים הוחלפו לקלבר

השבוע היה לי פנצ'ר ובזמן שתיקנתי הבחור שם אמר שהצמיגים כבר שחוקים וכו' וגם הראה לי פרורים של הצמיג בפנים ואמר ש...

בכל אופן רציתי לשאול האם באמת כדאי כבר להחליף את הזוג האחרון של הצמיגים?

ואם כן למה להחליף?

טויוטה קורולה שנת 2000

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש התפרקות של הצמיגים מבפנים, הגיע הזמן להחליף. ולהקפיד על ניפוח אוויר תקין בעתיד.

אם אתה מרוצה מהקלבר, החלף את הזוג הנותר לאותו הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע מה שרצוי זה 32, אבל היה רשום באיזה טבלה בתחנת דלק שזה משתנה לפי העומס (כמות אנשים) ברכב.

אגב אין לי מושג מה זה מרוצה מקלבר.. לא זכור לי שינוי משמעותי...

ואם אחליף לדגם אחר?

מה אתה ממליץ? שיהיה איכותי וזול.

וכל כמה זמן מומלץ לודא אוויר בצמיגים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית להמלצה היא כדי להוביל לאחידות בין שני הסרנים ושמירה על האיזון הטבעי של הרכב.

הבדלי צמיגים בין סרן קדמי לאחורי עשויים לגרום לשינוי בהתנהגות (כתלות באיזה סרן אוחז יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה השאלה ? יש לך זוג צמיגים שחוקים, תחליף אותם.

Kleber hp3 נותנים תמורה טובה, והם צמיגים לא רעים בכלל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם על אותו הסרן ( קדמי או אחורי ) והרכב שלך לא 4x4 - אין בעיה.

בנוסף, שים לב שהצמיגים החדשים בעלי קוד עומס ומהירות זהה לזוג הקיים. ואם קוד מהירות שונה, את הצמיגים בעלי קוד מהירות יותר גבוה מרכיבים על הסרן האחורי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...