Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות תקשורת סלולרית (נערך. ברור שזה ברכב)

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שיש דונגל עם סים. רציתי לשאול דרך מי יש לכ ם וכמה אתם משלמים?

בקיה יש לי דרך אדי מערכות ואני משתמש רק לצורך וויז ושילמתי איזה 200 שקל ל3 שנים אני חושב.

באינפיניטי דרך קומפוננט ושם עוד לא נגמרה לי החבילה מאז שיצאתי מהסוכנות.

בבמוו זה דרך קוברה והם רוצים לא פחות מ30 שקל בחודש. לא הגזימו בכלל.

כמה אתם משלמים ולמי?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הגזימו.

היו דוחפים לך עוד 1080 ש"ח למחירון הרכב או האבזור ואומרים לך שאתה מקבל שלוש שנים במתנה בכדי שתהיה מרוצה..

אני לא מכיר חברה סלולרית שתוציא לך סים תמורת 5.5ש"ח לחודש, גם אם זה רק לווייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלם על סים עם חבילת גלישה של 1GB של רמי לוי 20 שקלים לחודש.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי דונגל כזה ב-ebay תמורת 135 ש"ח. לקחתי את החבילה הבסיסית של 012 של 6GB גלישה עולה לי 25 ש"ח בחודש, אני שומע רדיו ומוסיקה רק דרך האינטרנט + Waze בין 2 ל-3 ג'יגה בחודש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בפאר הרכב בחולון סטיק שעלה 200 ש''ח,

וסים 24 ג'יגה שעלה 300 ש''ח,

הסים מספיק בערך לשנה ואני מחדש אותו כל שנה,

משתמש בעיקר בוויז,

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני לא גיבור גדול כי ההוצאות הסלולריות שלי מכוסות באופן מלא ע"י מקום העבודה - יש לי חבילת "ללא הגבלה" במובן הזה אבל ממש כיף לקרוא שהעלויות היום ממש זניחות לסוג של צרכנות מדיה שרק תלך ותהיה נפוצה יותר מרגע לדודלי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בסיאט ליאון מסתבר יש סים דרך איתוראן (עבור ה-Waze), התקשרו להודיע שהשנה חינם הסתיימה והחידוש הוא 15 ש"ח בחודש.

אין לי מושג כמה זה כולל אבל בנתיים לא נתקלתי בבעייה אז פשוט חידשתי דרכם (אני חושב שהסים הוא של סלקום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...