Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים למאזדה 3 ספיריט 2014

YuvalShs
שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני צריך להחליף את כל ארבעת הצמיגים ברכב

המידות זה 215/45R18

חשוב לי מאוד האחיזת כביש, עם כוכבית על רעש יחסית נמוך

אשמח לקבל המלצות לצמיגים טובים ותואמים לרכב.

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא שמעת על pirelli??

כן שמעתי, ברור.

התבלבלתי כי לא הבנתי את השם בעברית

בכל מקרה, הייתי היום אצל הפנצ'רמאכר והוא ממש לחץ עליי לשים את הדנלופ MAXTT שזה המקורי שיש לי ברכב, נתן לי הצעה של 2990 ש"ח לסט של 4 צמיגים, האם שווה?

ניסיתי לשאול אותו האם יש עוד חברות טובות לרכב הזה והוא היה נעול שבשביל הרכב הזה הכי טוב המקורי שמגיע עם הרכב שזה הדנלופ.

לאחר מכן נכנסתי לאתר הזה:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre-Size/18-Inch-Tyres/215-45-18-Tyres.htm

וראיתי שהביקורות עליהם לא הכי מהללות, ודווקא הפאלקן ZE914 (שאמרתי לפנצ'רמאכר) הוא אמר שהם לא טובים ובביקורות הם מאוד גבוהות.. מה דעתכם על זה? מה אני צריך לעשות? האם המחיר הגיוני?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

את הפאלקן ZE914 תוכל לרכוש דרך אתר טייר קלאב ישירות מאיתנו היבואנים.

מחיר רביעייה הינה 2,236 אך לאחר הנחת 5% באופן אוטומטי ועוד 2% כגולש קארספורום,

עלות רביעייה הינה 2,082 ש"ח בלבד!

המחירים כוללים הכל - מע"מ, איזון והתקנה ותקפים כמובן להזמנה דרך האתר או המוקד הטלפוני בלבד.

לכל שאלה נוספת, אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאנצ'רמכר ינסה למכור לך את הצמיג שיש לו הכי הרבה רווח עליו.

ה-ZE914 הם אחלה צמיגים ונותנים תמורה מצויינת יחסית למחירם.

שלום רב.

את הפאלקן ZE914 תוכל לרכוש דרך אתר טייר קלאב ישירות מאיתנו היבואנים.

מחיר רביעייה הינה 2,236 אך לאחר הנחת 5% באופן אוטומטי ועוד 2% כגולש קארספורום,

עלות רביעייה הינה 2,082 ש"ח בלבד!

המחירים כוללים הכל - מע"מ, איזון והתקנה ותקפים כמובן להזמנה דרך האתר או המוקד הטלפוני בלבד.

לכל שאלה נוספת, אשמח לעזור.

תודה רבה על העזרה.

אני פשוט מאוד מאוכזב מכל האנשים שממליצים רק מתוך אינטרס אישי.

אין לי בעיה באמת לשלם אבל אני רוצה לקבל את ההכי טוב והכי מתאים לרכב שלי.

האם הפאלקן עדיפות על הדנלופ לרכב שלי? זה לא בעיה של מחיר, פשוט מעדיף לדעת מה הכי טוב ולא לחסוך על הבטיחות של המשפחה.

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה של דנלופ ברמה יותר גבוהה מאשר פאלקן מבחינת האחיזה. הביקורות באתר שצירפת אלה ביקורות של משתמשים אשר לוקחים בחשבון תמורה לכסף ( מה שקשה להתחרות מול פאלקן ) ולא על בסיס מבחן השוואתי בין הצמיגים.

יש גם הבדלים בכמות המשתמשים אשר דירגו את הצמיגים.

בכלל, מדובר בצמיגים מקטגוריות שונות : צמיגי נוחות ( פאלקן ) מול צמיגים "עם ביצועים" ( דנלופ ) .

אם סגנון הנהיגה הוא רגוע ומנהלתי, אפשר לחסוך ולקחת פאלקן. לנהיגה שכוללת כניסה לסיבוכים במהירות שדורשת אחיזה משופרת, דנלופ יותר מתאימים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה של דנלופ ברמה יותר גבוהה מאשר פאלקן מבחינת האחיזה. הביקורות באתר שצירפת אלה ביקורות של משתמשים אשר לוקחים בחשבון תמורה לכסף ( מה שקשה להתחרות מול פאלקן ) ולא על בסיס מבחן השוואתי בין הצמיגים.

יש גם הבדלים בכמות המשתמשים אשר דירגו את הצמיגים.

בכלל, מדובר בצמיגים מקטגוריות שונות : צמיגי נוחות ( פאלקן ) מול צמיגים "עם ביצועים" ( דנלופ ) .

אם סגנון הנהיגה הוא רגוע ומנהלתי, אפשר לחסוך ולקחת פאלקן. לנהיגה שכוללת כניסה לסיבוכים במהירות שדורשת אחיזה משופרת, דנלופ יותר מתאימים.

תודה רבה על התגובה המקצועית.

הנסיעה שלי די משולבת, לרוב נוהג רגוע אבל לפעמים אוהב קצת אקשן..

מבחינת רכות הנסיעה (לא אוהב להרגיש יותר מדי את הכביש אלא לחוש כמו "בסלון") מה עדיף מביניהם?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה הזאת, בחתך נמוך, לא כל כך מאפשרת להרגיש כמו בסלון. יש הבדלים בין הצמיגים, אבל אל תצפה להשפעה רצינית. דווקא למה שרשמת בתגובתך האחרונה הייתי מעדיף pirelli p7.

ועוד משהו - אני לא יודע מאיפה אתה, אבל הדגם המדובר של דנלופ נמכר בחלק מפנצ'ריות במחירים הרבה יותר נמוכים.

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=1045&cs=1&diameter=9&aspectRatio=11&width=19

ואם אתה יכול להשיג דנלופ בפחות מ 600₪ לצמיג, זה שווה את התוספת למחיר של פאלקן.

עכשיו שים לב לקוד עומס ומהירות שרשומים לך ברישיון הרכב.

במידה הזאת יש כמה אופציות, ואם רשום לך קוד עומס 93, 89 כבר לא מתאים ( הפוך כן ). אותו דבר גם מהירות, יש v, w, y, כאשר הכי נמוך v והכי גבוה y.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה הזאת, בחתך נמוך, לא כל כך מאפשרת להרגיש כמו בסלון. יש הבדלים בין הצמיגים, אבל אל תצפה להשפעה רצינית. דווקא למה שרשמת בתגובתך האחרונה הייתי מעדיף pirelli p7.

ועוד משהו - אני לא יודע מאיפה אתה, אבל הדגם המדובר של דנלופ נמכר בחלק מפנצ'ריות במחירים הרבה יותר נמוכים.

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=1045&cs=1&diameter=9&aspectRatio=11&width=19

ואם אתה יכול להשיג דנלופ בפחות מ 600₪ לצמיג, זה שווה את התוספת למחיר של פאלקן.

אני מחיפה, ואם המחיר שהוא נתן לי זה 3k כולל עבודה אז זה בערך באיזור ה-730 שקל לצמיג

אני חושב שבסוף אשאר עם הדנלופ ולא אחליף, עכשיו רק נשאר למצוא מישהו זול לזה :\

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי הודעה קודמת שלי..

ב 700₪ בחיפה יש לך צמיגים עדיפים על הדנלופ הזה מכל הבחינות:

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=540&cs=1&diameter=9&aspectRatio=11&width=19

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר שצריך לקחת בחשבון :

צמיגים ספורטיביים בדרך כלל נשחקים יותר מהר ומעלים צריכת דלק בכמה אחוזים בודדים בהשוואה לצמיגי נוחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי הודעה קודמת שלי..

ב 700₪ בחיפה יש לך צמיגים עדיפים על הדנלופ הזה מכל הבחינות:

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=540&cs=1&diameter=9&aspectRatio=11&width=19

ברישיון רכב רשום לי 89W בשני הצמיגים (קדמי ואחורי)

במה מתבטא שהגודייר טוב יותר מהדנלופ? כי ההתלבטות שלי הייתה בכלל בין הדנלופ לפאלקן.

מבחינת המיקום שלי זה פשוט משנה כי אני יכול לבקש מכל פנצ'ריה שירכוש מהספק את הצמיג הרלוונטי

לגבי ההודעה האחרונה של הצמיגים הספורטיביים - כן אני כן מחפש אחיזה מעולה, אבל חשוב לי גם קצת הנוחות, אפשר להגיד באחוזים שזה בערך 70-30% לספורטיביים

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...