Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אתם סוחרים-קונים מניות?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 2373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהיה פה פורום מסחר :shock:

אני מרגיש צורך להתחיל להצהיר שהשוק לא פשוט וקשה להשיג תוחלת (במקרה הטוב לא להפסיד לאורך זמן במקרה הרע לא להימחק לגמרי).

לי נוח להישאר בבנק, כרגע בלי פעילות כמעט 0.2% לפעולה ישראלית, יותר פעילות 0.14 לפעולה ועוד היה אפשר ללחוץ.

עמלה מצוינת תהיה סביב 0.09%.

נסה לפנות לספונסר

http://www.sponser.co.il/landingpages_temp/hatava1.html?from=mobile.Menu

אין לי שום אינטרס, עשיתי אצלם קורס ניתוח טכני ואני בפורומים שלהם שנים - נתפסים אצלי כאמינים ולכן מרגיש בטוח להמליץ.

עריכה אחרונה על ידי Moonlight Theory

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש השוואה בין כמה הצעות, חלקן ממש אטרקטיביות:

https://supermarker.themarker.com/Account/CompareInvestmentAccounts.aspx

כפי שצוין מעלי, 0.09%-0.1% המינימום שאני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית יש חשבון ב Interactive Brokers , חיסרון שצריך לנסוע עד לראשון לציון בשביל לפתוח חשבון ויש מינימום הפקדה של כ 3000$ . יתרון הוא שהם אמינים מאוד , והם חברי בורסה , כלומר אין צד שלישי ולכן העמלות שלהם מאוד נמוכות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמלות בבנקים הן לא קבועות אלא רק נקודת פתיחה למו"מ בינך לבין מנהלת הסניף.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמלות בבנקים הן לא קבועות אלא רק נקודת פתיחה למו"מ בינך לבין מנהלת הסניף.

אתה יכול לתת איזה הערכה גסה לכמה זול הגעת?

לי אישית יש חשבון ב Interactive Brokers , חיסרון שצריך לנסוע עד לראשון לציון בשביל לפתוח חשבון ויש מינימום הפקדה של כ 3000$ . יתרון הוא שהם אמינים מאוד , והם חברי בורסה , כלומר אין צד שלישי ולכן העמלות שלהם מאוד נמוכות .

יש לי ניסיון רע עם USG CAPITAL...

בוא נגיד שהפסדתי שם קצת כסף...

השאלה היא אם הם אמינים

אגב לגבי הלינק למעלה אני רואה הצעות מאוד טובות מ:

IBI TRADE

י אינטראקטיב ישראל - חשבון השקעות של אינטראקטיב ישראל

ואחריהם

בנק ירושלים - חשבון השקעות של בנק ירושלים

למישהו יש ניסיון עם אחד מהגורמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת איזה הערכה גסה לכמה זול הגעת?

זה מאד תלוי בנתונים הפינסיים האישיים שלך. אם הבנק מאד רוצה אותך אז גם 90% הנחה זה אפשרי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...