Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מראות מתקפלות סיאט איבזה 2014

talko95
שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה נשמע חברים, קניתי מראות חשמליות מתקפלות והייתי מעוניין להחליף אותם במראות הישנות

היום עם עוד חבר התחלנו בפירוק הדלת ואני חייב לציין שאיכות חומר של הפלסטיק בסיאט היא נוראית, השיניים והקליפסים נשברים בקלות לא נתפסת והפלסטיק מתעוות בקלות.

רציתי לדעת אם למישהו יצא להתקין מראות באיבזה אוו יש לו סרטון איך לפרק את הדלת מבלי לשבור חלקים בפלסטיק ולפרק ולהרכיב חזרה כראוי.

תודה רבה

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להחליף את כל המראה מה שיעלה לך לא מעט בכלל, אם לא תמצא בפירוקיה המחיר של מראה חדשה הוא אסטרונומי, אני חושב שחבל על הכסף כי גם מראה משומשת תעלה מעל 1000 לאחת וצריך לקוות שיהיה בצבע.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ שתלך למקום בו איש מקצוע יעזור לך לפרק את הדלתות, וגם אם ישבר איזה קליפס יהיה לו כזה בארגז כלים.

זה מה שאני עשיתי: קישור.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לפרק את הדלתות באיביזה לפירוק המראה, מקפלים את המראה ויש מתחת גומי, מתחת לגומי יש בורג שמחזיק אותה.

ללא שם.jpg

עריכה אחרונה על ידי dimblaster

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפלסטיק דיי חזק באיביזה. לא אמורים להישבר לך שום קליפסים אלא אם כן אתה עבד בצורה אלימה מדי . תסתכל בפורום אודיו ומולטימדיה יש שם תמונות מההתקנה שעשיתי ברכבי אולי התמונות של הדלת מפורקת יעזרו לך. אתה תצטרך גם להעביר חיווט חשמלי ,וחיווט זה לדעתי אמור להתחבר ליחידת הבקרה שארחאית על הנוחות של הרכב..לדעתי זה לא סיפור כזה פשוט..

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להחליף את כל המראה מה שיעלה לך לא מעט בכלל, אם לא תמצא בפירוקיה המחיר של מראה חדשה הוא אסטרונומי, אני חושב שחבל על הכסף כי גם מראה משומשת תעלה מעל 1000 לאחת וצריך לקוות שיהיה בצבע.

קניתי כבר מראה חשמלית בצבע של הרכב + המתג ב1170 בפירוקיה באשקלון ירדו מאיבזות חדשות, לא נוראי

ממליץ שתלך למקום בו איש מקצוע יעזור לך לפרק את הדלתות, וגם אם ישבר איזה קליפס יהיה לו כזה בארגז כלים. זה מה שאני עשיתי: קישור.

ראיתי מה עשית באודי ומברוק אחי זה ים עבודה כל הכבוד איך התחברת למחשב? יש לך את המתאם?

שאלה נוספת ראיתי שהמתג שהזמנת מקורי וזה נראה בדיוק כמו המתג בסיאט אותה פעולה איך הגדרת אותה במחשב?

אין צורך לפרק את הדלתות באיביזה לפירוק המראה, מקפלים את המראה ויש מתחת גומי, מתחת לגומי יש בורג שמחזיק אותה.

כן? בכל מקרה אני אצטרך לפרק את הדלת בשביל העברת חוטים מתלבט עדיין איך לעשות את זה.

דווקא הפלסטיק דיי חזק באיביזה. לא אמורים להישבר לך שום קליפסים אלא אם כן אתה עבד בצורה אלימה מדי . תסתכל בפורום אודיו ומולטימדיה יש שם תמונות מההתקנה שעשיתי ברכבי אולי התמונות של הדלת מפורקת יעזרו לך. אתה תצטרך גם להעביר חיווט חשמלי ,וחיווט זה לדעתי אמור להתחבר ליחידת הבקרה שארחאית על הנוחות של הרכב..לדעתי זה לא סיפור כזה פשוט.. Sent from my iPhone using Tapatalk

תשמע יש לך רעיון איך לעשות את זה? את הפנסי ערפל שהתקנתי חיברתי עם רילאי למחשב הרכב והעברתי צמת חשמל לרכב ועובד מצויין, השאלה פה אם אני מחבר אותו אם המתג המקורי אם אני מסובב את המתג זה ימשיך לתת חשמל והמראה תמשיך להסתובב לפי מה שהבנתי מה שעושים בסיאט זה פקודה שהמחשב מפסיק לתת זרם ברגע שהוא רואה שהמראה הגיעה למקסימום כיפול ומנסה בכוח אז היא צורכת יותר חשמל, אז המחשב מפסיק לתת חשמל ואז הפעולה מופסקת

וואלה חברים צריך את עזרתכם בנושא תודה רבה שוב!

עריכה אחרונה על ידי talko95
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הוחלט לפרק בעדינות רבה ושימוש בטיימר מתח למראות, למישהו יצא פה להשתמש בזה? מקום ממולץ להזמין אחד כזה?

שוב תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...