Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכה מתקלפת

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר 12 שנים של שמירה על הרכב מתחילה להתקלף לי לכה בדלת נהג בחלק שמתחיל הגומי של החלון.

כרגע זה ממש בגודל מילימטרים בודדים אבל אני רוצה לתקן את זה בנקודות הקטנות שזה מתחיל לפני שזה יגיע למצב שכל הדלת תתקלף.

הלכה שיש על הרכב היא אותה לכה כמו שמוכרים בהום סנטר? או שזה משהו שונה?

אני רוצה להשלים את הנקודות שהתחילו להתקלף ולשייף את זה לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה את המוצר הזה? או יודע אם אפשר לצבוע איתו את האזור שהתקלף?

http://www.autostore.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%99-%D7%9C%D7%9B%D7%94-%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A3-%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%A7.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אחרי 12 שנה מתחילה להתקלף לך הלקה אז כנראה שהרכב הזה לא ראה יישום ווקס אחד בחייו ולכן לא הייתי קורא לזה כזאת שמירה.

לא יעזור לך לתקן את זה איזורית, אתה תתקן איזורית ואז הלקה תתחיל להתקלף מסביב לאיזור שתיקנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, הרכב היה מקבל וקס כל חצי שנה.

האוטו שמור מאוד והלכה שמתקלפת היא במקום שעשו תיקון צבע. שם היא לא מקורית ולכן אני יודע שהאזור הזה יתחיל להתקלף שוב בעתיד.

אני רק רוצה לתקן את זה כך שהצבע שמתחת ללכה לא יהרס, אם אם בעוד כמה חודשים אני אצטרך לתקן שוב את הלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא טועה, מצטער לאכזב אבל מעטים הווקסים שיכולים להחזיק חצי שנה על רכב, אולי הפוסו ביישום נכון ובתנאים אופטימליים.

ווקס זה להדגשת הצבע, הגנה היא מועטה ביחס לזמן שהוא מחזיק על הרכב ויכולת ההגנה, להבא תעבור ליישום אוטם צבע, וגם פה, כל שלושה חודשים מקסימום.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הוא לא על הוקס, עובדה שבכל שאר האזורים שהצבע בהם מקורי הכל נשמר כמו שצריך גם אחרי 12 שנים.

כרגע המצב הוא שיש אזור קטן מאוד שהוא בעייתי ודורש תיקון גם אם כל כמה חודשים\ חצי שנה יהיה דרוש תיקון לכה נוסף עדיין זה עדיף לי מאשר שהיא תתקלף לגמרי ויהרס הצבע.

ברור לי לגמרי שצבע שאינו מקורי מחזיק פחות טוב וראיתי את זה על הרבה מכוניות אבל כרגע אני חייב לטפל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקישור שנתת, אני לא מאמין שתוכל לרסס לכה מפחית צבע על אזור ושזה "יתאחד" עם הלכה המקורית.

אם תרסס את הלכה, כן זה ייתן הגנה על הצבע, אבל זה לא יראה טוב. אם אתה מחפש שזה יראה 100 אחוז אז רק שיוף וצביעה, אולי אפילו בשיטת בלנדינג, בכל מקרה אם תעלה לכאן תמונה יהיה יותר קל לחשוב על פתרונות.

בלי קשר, יש לך את restorfx שלפי מה שהבנתי הם עושים בדיוק את זה, חידוש לכה על לכה ישנה, יש מצב שהם יכולים לסדר לך את האזור הפגום ושזה יראה כמו שצריך.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...