Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I30cw מסוכנות

Schr90bgho
שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי הצעה ל i30cw שעשה 210k שנת 2013 אוטומט ב33k ש"ח

יד ראשונה פרטי

נמכר בסוכנות פרטית בצפון

ברור שהמחיר מאוד מפתה. רציתי לדעת מה יכול להיות הסיכון של הסוכנות?

בכ"מ אני עושה את כל הבדיקות שצריך כולל מכון בדיקה. איפה יכולה להיות הבעיה?

(גם אדם פרטי יכול לשקר בסופו של דבר...)

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Schr90bgho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של אזור ה30 גם ככה אני אצטרך לכוון לרכבים עם מעל 160k קילומטר אז במקום שיהיה בלאי של גיל ושל קילומטר יהיה רק קילומטר.

אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלרכוש רכב עם קילומטרז אסטרונומי רק בשביל לרכוש מודל חדש יותר זה טעות גדולה - למה לא לרכוש I30 בת 5-6 שמורה במקום אחת שחוטה בת 3?.

היתרון היחיד של לרכוש רכב עם קילומטרז גבוהה כ"כ מסוכנות פרטית(כאלו שמוכרות רק נבלות שחברות הליסינג לא רוצות להתמודד איתן) זה העובדה שהקילומטרז הגבוהה הוא סביר להניח הסיבה שחברת הליסינג בעטה את הנבלה לסוחר - מהצד השני? חשוב לבדוק היטב את הרכב ולבדוק שהוא נקי מתאונות, כי חברות הליסינג ישר מגלגלות אותן לסוחרים(בדיקה משלך במכון שמרוחק מהסוכנות, לקחת למוסך שאתה מכיר שיבחן את הרכב).

לדעתי בכל מקרה מדובר במצב של lose-lose situation - דלג הלאה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלרכוש רכב עם קילומטרז אסטרונומי רק בשביל לרכוש מודל חדש יותר זה טעות גדולה - למה לא לרכוש I30 בת 5-6 שמורה במקום אחת שחוטה בת 3?.

היתרון היחיד של לרכוש רכב עם קילומטרז גבוהה כ"כ מסוכנות פרטית(כאלו שמוכרות רק נבלות שחברות הליסינג לא רוצות להתמודד איתן) זה העובדה שהקילומטרז הגבוהה הוא סביר להניח הסיבה שחברת הליסינג בעטה את הנבלה לסוחר - מהצד השני? חשוב לבדוק היטב את הרכב ולבדוק שהוא נקי מתאונות, כי חברות הליסינג ישר מגלגלות אותן לסוחרים(בדיקה משלך במכון שמרוחק מהסוכנות, לקחת למוסך שאתה מכיר שיבחן את הרכב).

לדעתי בכל מקרה מדובר במצב של lose-lose situation - דלג הלאה.

האמת שזה יד ראשונה מפרטי לא מליסינג

למרות שבהחלט מתאים שזה יהיה ליסינג..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק טוב שאכן הרכב פרטי.

אם אתה לא נוסע הרבה או שמדובר ברכב שני בבית, הייתי בודק אותו לעומק ואולי רוכש. הסיבה שאינני שולל במקרה הזה היא שדגם 2013 הרבה יותר איכותי ונעים מדגמי 2011 (צורה ישנה מול חדשה).

אם מדובר ברכב העיקרי בבית, הייתי מתאמץ למצוא משהו טוב יותר. למשל רכב עם שוק חלש יותר כמו לאנסר או פורטה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמור להיות רכב עיקרי.

ובאמת חשבתי לכיוון פורטה. החשש שלי איתה היא צריכת הדלק.

ניסיתי לחפש גם קורולות 2010 ועם קצת מזל גם 11 (מאוד קשה למצוא אנשים שמוכרים אותה מתחת למחירון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורטה ול-i30CW מכללים מאד דומים וגם צריכת הדלק שלהם דומה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטה 2011 עם גיר שישה הילוכים זהה ליונדאי 2013 שראית מבחינת מנוע/גיר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בצריכת הדלק בין גירסת ה-4 הילוכים לגירסת ה-6 הילוכים הוא מיקרוסקופי - בניגוד למה שמקובל לחשוב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...