Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום עם מבחר בירות מהחבית ואווירה/קהל "טובים" במרכז?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3 רוסים באזור ה-30 מחפשים מקום עם מבחר בירות מהחבית ואווירה טובה (מוזיקה, בלי ערסים, מעשנים וכדומה) בין ראשון להרצליה.

משהו בסגנון הפיראט בר (בראשון), רק יותר שוקק חיים (בפיראט האווירה רגועה (מדי) באמצע השבוע, מהניסיון שלנו עד כה).

המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטר מעולה. אוכל נהדר. יקר.

אם הכל עניין של בירה ופחות קריטי אוכל אז BEERSHOP (נסגרים מוקדם יחסית כי הם מקום שכל הקטע שלו זה בירה. מלא סגים והכל מחביות וסופר זול).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, הזיכרון שלי מהאוכל בפורטר'ס היה דווקא בינוני ומטה. השאר מעולה, מבחר בירות מטמטם וטרי.

לא יודע לגבי אווירה, אולי קצת רגועה מדי, אבל גם בנורמה ג'ין יש מבחר נאה של בירות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"החוג הצפוני" - צמוד לאוניברסיטת תל אביב ברחוב חיים לבנון.

אין יותר מידי סוגי בירות ( לדעתי קלסברג, טובורג, סטלה, ויינשטפן, ויינשטפיין ויטוס, מלכה ומרדסו) אבל יש מסלולי שתייה ללא הגבלה, במחיר הוגן.

אחלה מוזיקה אחלה אווירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, הזיכרון שלי מהאוכל בפורטר'ס היה דווקא בינוני ומטה. השאר מעולה, מבחר בירות מטמטם וטרי.

לא יודע לגבי אווירה, אולי קצת רגועה מדי, אבל גם בנורמה ג'ין יש מבחר נאה של בירות.

אכלתי המבורגר ועוגת גבינה ושניהם היו ממש טובים, אבל יש הרבה משתנים (יום, מנה, טעם אישי וכו').

אגב אפשר לשבת שם על הבר ממש נחמד ואז לאכול המבורגר מאוד טעים (יותר מהפורטר) באנגוסרי ליד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסקר ווילד בפתח תקווה / יש גם בחולון אבל טרם יצא לי להיות בו

בפ"ת הוא פשוט אחלה, מחירים טובים ואוכל מצויין. מבחר אלכוהול טוב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות, בסוף הלכנו למייקס פלייס בטיילת :lol:

הביר האוס והפורטרס נראים אחלה (וגם הביר שופ - אחד המקומות האהובים עליי "סתם" לשבת על בירה קרה), אבל יש בהם פחות אווירה (וכנראה שהייתי צריך לציין שבאווירה אני מתכוון לבחורות על הבר, בכל זאת שני שליש מאיתנו רווקים).

האוסקר ווילד נראה אחלה, נבדוק בהזדמנות (מזכיר לי את המרלה סינגר משום מה, אולי זה רק בגלל ששניהם בפתח תקווה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...