Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חור קטן אני לא רואה, אני מצליח להבחין רק בשריטה.

לגבי הגריל למטה, הוא אכן נשבר.

למה ישר הוחלט לפנות לביטוח? נזקים קטנים שכאלו עדיף לתקן לבד, אלא אם נעשה נזק גדול לרכב הנפגע (רוב הסיכויים שלא)

אני אישית הייתי מחליף גריל בלבד אם יש אופציה כזו, ומבצע תיקון נקודתי על השריטה\חור.

לא רואה סיבה לביצוע צביעה של טמבון שלם, אלא אם כבר הוחלט להביא חדש. לא אמורה להיות בעיה לבצע צביעה בלי שיהיו הבדלי צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום

היום שמתי לב שמישהו שרט \ דפק לי את המכסה מנוע, את השריטות האפורות הצלחתי להוריד בפוליש ידני אבל את השחור אין סיכוי להוריד, זה ממש עמוק וגם יש שם דנט די גדול באזור.

רציתי לדעת כמה אמור לעלות לתקן את זה? ואם פחח רגיל מספיק או שצריך איזה PDR? כי הגישה לאזור הזה יחסית קלה כשפותחים את המכסה.

בנוסף, אם אני לא מתקן, יכולה להיווצר חלודה איפה שהפס השחור?

זה נראה לי עמוק ומעבר לצבע המקורי של הרכב.

ymawqgzzjztz.jpeg

jt1tnbuoiimn.jpeg

תודה!

עריכה אחרונה על ידי axeor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חור קטן אני לא רואה, אני מצליח להבחין רק בשריטה.

לגבי הגריל למטה, הוא אכן נשבר.

למה ישר הוחלט לפנות לביטוח? נזקים קטנים שכאלו עדיף לתקן לבד, אלא אם נעשה נזק גדול לרכב הנפגע (רוב הסיכויים שלא)

אני אישית הייתי מחליף גריל בלבד אם יש אופציה כזו, ומבצע תיקון נקודתי על השריטה\חור.

לא רואה סיבה לביצוע צביעה של טמבון שלם, אלא אם כבר הוחלט להביא חדש. לא אמורה להיות בעיה לבצע צביעה בלי שיהיו הבדלי צבע.

תודה על התגובה.

ישנו חור בגודל של 2 ס"מ היכן שהשריטה בלבן .

תאמת שפניתי לביטוח כי לא ידעתי איך לפעול גם מלחץ כנראה ולא היה לי כל כך אם מי להתעייץ החלטתי להפעיל ביטוח כדי לחסוך כאבי ראש,לשלם השתתפות עצמית ולגמור את הסיפור.

הוחלט עלידי השמאי להחליף טמבון שלם חדש מקורי מצמפיון ראיתי בפירוט, המחיר של הטמבון החדש הוא 4700 פלוס מינוס לא זוכר בידיוק,נקווה שיצבעו טוב.

עכשיו הרכב שלי ממש מלוכך,ללכת לשטוף אותו לפני שאני ניכנס למוסך?

הבנתי שלאחר צביעה עדיף לא לשטוף.

או שלבקש מהם לנקות האם זה נהוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין אותך, אני גם פדנט, אבל על השטות הזאת העלית לעצמך את הפרמיה עכשיו ונרשמה לך תביעת ביטוח.. חבל.. במקרים כאלה, כמו שאמרו לפני, עדיף לתקן לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קרוב לטבריה מוזמן לקפוץ אליי וננסה כמה חומרים שטובים לפלסטיקה.

בגדול אתה יכול לנסות עם נטוראל שיין\אופטיבונד\פירל

מה לגבי מחדש פלסטיק Chemical Guys Vintage Natural Shine?

או משהו אחר שנמכר כאן?

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%97-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7.html

אני מהדרום ככה שתודה על הכוונה הטובה אך זה רחוק לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מישהו ניסה?

http://www.autostore.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-SONAX.html

וזה בטח מתאים לשריטות שנעלמות עם מים נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה?

http://www.autostore.co.il/%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-SONAX.html

וזה בטח מתאים לשריטות שנעלמות עם מים נכון?

זה קיט פוליש רגיל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, במהלך ניקוי הרכב חלק מהאוטו נשרט מסקוץ (חלק חלקי פלסטיק צבועים כמו פגוש, וחלק על הרכב עצמו)

השריטות לא נראות כאשר הרכב רטוב אלא רק לאחר ייבוש כך שאני מניח שאלה שריטות שטחיות.

הרכב בצבע כסף מטאלי.

חשבתי על לקנות את הפוליש הבא:

http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-Meguiar-s-Scratch-X.html

ואת הווקס הבא:

http://www.autostore.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C%D7%99-Meguiar-s-Gold-Liquid-Wax-175ml.html

ולנסות לעשות על האזורים שנפגעו, זה יעזור? החומרים שאני מעוניין לקנות מומלצים או שיש משהו עדיף?

זאת תהיה פעם ראשונה שאעשה וקס/פוליש

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה הפתרון הקל בשבילי אבל אני דיטיילר אז המיכשור שונה..

תעלה תמונה של הפגיעה.. ככה אפשר יהיה לאמר אם מה שאתה מתכנן לקנות יעזור לך או לא. כנראה שלא כי זה לא חומרים חזקים אבל תעלה בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור מדובר בשריטות על הלקה, תעלה תמונה.

אם זה מה שאני חושב, פוליש + פד ידני מתאים והשריטות יעלמו דיי בקלות.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה הפתרון הקל בשבילי אבל אני דיטיילר אז המיכשור שונה..

תעלה תמונה של הפגיעה.. ככה אפשר יהיה לאמר אם מה שאתה מתכנן לקנות יעזור לך או לא. כנראה שלא כי זה לא חומרים חזקים אבל תעלה בכל זאת.

לפי התיאור מדובר בשריטות על הלקה, תעלה תמונה.

אם זה מה שאני חושב, פוליש + פד ידני מתאים והשריטות יעלמו דיי בקלות.

sagiarye, על איזה פוליש אתה ממליץ? מה ששלחתי מומלץ?

מצטער שלקח לי זמן, הנה תמונות (השריטות ממש ממש שיטחיות, בתמונה אומנם נראה יותר רציני אבל הן קצת מטעות):

20171016_192856.jpg20171018_145411.jpg20171016_192837.jpg

20171018_145322.jpg20171016_192900.jpg

עריכה אחרונה על ידי eden55
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יום מכה חדשה שפשוף חדש כל יום הצבע מתקלף במקום אחר, ככה זה רכב בן 9, רכב עדיף לקנות כמה שיותר חדש למדתי להבא

האם יש דרך להעלים שריטות באופן ידני ללא מכונה? ואין פתרון לשריטות על השמשה הקדמית? זה כל כך מפריע לי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...