Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות גרועה מ"איציק מצברים" (הגיע ללקוח, בדק וטען שאין צורך להחליף מצבר. ושהמצבר באחריות של ספק אחר. ביקש תשלום על הגעה ובדיקה)

bnsagi
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי לשתף בחווית שירות גרועה ביותר שנתקלתי בה מצד "איציק מצברים".

בערב החג השני של סוכות גיסי ואחותי היו אמורים להגיע אלינו לחג, אך גילו להפתעתם שהרכב אינו מניע (קורולה 2014).

יצויין שמספר ימים קודם לכן חזרנו מירושלים (נסיעה ארוכה יחסית) והכל היה תקין.

לאחר שהאוטו הניע עם כבלים בעזרת אחד השכנים, צלצלתי לאיציק מצברים וביקשתי לברר מחיר.

נמסר לי כי עלות החלפה למצבר מתוצרת ורטא גרמני עם 20 חודשי אחריות היא 530 ש"ח. סיכמנו על התנאים ומסרתי לו את הכתובת של גיסי והטלפון שלו.

כשהגיע הבחור לרכב, טען כי לא מדובר בבעיית מצבר וכי המצבר "בסדר גמור", ולא הסכים להחליף אותו.

מעבר לכך, הוא טען כי המצבר באחריות לחודש נוסף ולכן ניתן להחליפו. לדבריו, מאחר שקראנו לו "סתם", הוא מצפה לתשלום של לא פחות מ-200 ש"ח (על לא לעשות כלום).

גיסי אמר לו שלא משנה לו שהמצבר הישן באחריות, ומכיוון שהוא כבר הגיע עד פה וסתם לשלם 200 שקל זה לא משתלם, שיחליף לו למצבר חדש כפי שסוכם.

הנציג סירב בתוקף למשך דקות ארוכות והתעקש לקבל 200 שקלים (למרות שלא עשה דבר), ולא הסכים לשמוע שום פתרון אחר, גם לא לקבל סכום נמוך והגיוני יותר עבור "הגעתו סתם".

בלית ברירה גיסי שילם לו 200 ש"ח כפי שביקש ושלח אותו לדרכו.

בשיחה עם "איציק מצברים" לאחר עזיבתו ענו לי בצורה גסה ומכוערת, כשבין היתר נאמר לי ש"אתה לא חושב שאתה חוצפן שאתה קורא לנו סתם כשהמצבר תקין?" ולא הסכימו לשמוע את טענותיי בנושא כי אכן מדובר בבעיית מצבר.

לאחר החג לקחנו את הרכב לחשמלאי רכב אשר קבע כי המצבר דפוק, והרי זה פלא - לאחר החלפת המצבר התקול הכל עובד כשורה.

לסיכום, את ה-200 שקל שגנבו מאיתנו "איציק מצברים" על כלום אני כבר לא אצליח להחזיר, אבל אם לפחות אצליח להזהיר אחרים מהתרמית הזו של "שיטת מצליח" להוציא סתם 200 שקל מאנשים הרי שעשיתי את שלי.

עריכה:

נפתח בטעות בפורום הטכני, אודה למנהלים על העברה לפורום חוות דעת. תודה!

עריכה אחרונה על ידי bnsagi
פורום לא נכון

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידידי - יש סתירה מובנית במה שכתבת.

מדבריך עולה שאם הבחור היה נענה, מחליף לך את המצבר במחיר מלא, ונוסע לחשמליה הקרובה ומחליף את המצבר באחריות (למעשה מרוויח מצבר חינם) אז הוא היה בסדר?

השירות של "איציק מצברים" (או כל אחד אחר דומה) בנוי על כך שהוא מרוויח ממכירת מצברים. הוא בא ואבחן שלא צריך מצבר? מגיע לו תשלום על הטרחה.

זה עובד כך גם אצל נותני שירותים אחרים, וזה מקובל לגמרי.

גם אצל "חיים הכט" בחור כזה היה יוצא אחלה צדיק שבעולם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את החלק בסיפור על כך שהמצבר עדיין באחריות לחודש נוסף, וניתן להחליפו .

אחריות של מי?

של איציק מצברים?

הוא טען שקראתם לו כדי להחליף את המצבר באחריות, שאמורה להסתיים עוד חודש, למרות שהמצבר תקין?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אולי לא הייתי ברור מספיק מתנצל:

המצבר שהיה ברכב והתקלקל, היה מצבר של שנפ בחודש האחרון לאחריות שלו (נקנה ע"י הבעלים הקודם - פחות רלוונטי).

מה שמעצבן כאן זה שגם לא איבחנו את הבעיה כמו שצריך, וגם סירבו להחליף למצבר חדש למרות דרישת הלקוח (מה איכפת לי אם נשארה אחריות? אתה כבר כאן תחליף מצבר ונסגור הסיפור).

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 שקל על "לא לעשות כלום"?

לנסוע עד אליך הוא היה צריך? לשרוף דלק, ובלאי לרכב, ולהיעדר מה"חשמליה", לאבחן את המצבר שלך ("בדיקה" במוסך, בלי שהמוסך יגיע אליך, עולה 100-200 שקל) לבזבז זמן? אלא אם כן זו נסיעה של 4 דקות מהצומת הקרובה, 200 שקל זה מחיר סביר והגיוני לגמרי לקריאת שירות.

יותר מזה, אם הוא כן היה מחליף מצבר (אני מניח) שהוא לא היה גובה ממך את ה-200 שקל האלה, ואז למעשה את כל הפסקה הקודמת הוא ספג על חשבונו.

ואם היה מחליף ובעוד יומיים עוד פעם הרכב היה לא מניע? מה אז? היית קורא לו שיבוא שוב כדי להחליף את המצבר באחריות? ואחרי עוד יומיים עוד פעם? ובעוד שבוע אחרכך?

וברור שהוא לא אבחן את הבעיה. הוא מצבריסט, לא דיאגנוסטיקאי. אתה לא נכנס לאורטופד ומתלונן שהוא לא מצא לך את השפעת, נכון?

אבל כן, אין ספק. כולם גנבים ורמאים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא היה לטובתך ומספיק הוגן להגיד שהמצבר עדיין באחריות ( של מישהו אחר)?

אם המצבר באחריות, לא חייבים לשלם 530₪, אלא רק על קריאת שירות של איציק מצברים ולקבל מצבר ללא התשלום ממי שנתן בזמנו אחריות.

וזה שדיבר איתך בסוף בטלפון מבית העסק אולי חשב שהזמנת אותם כדי לבדוק את תקינות המצבר חודש לפני תום האחריות?

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד מצידו שהוא זיהה שהמצבר הישן עודנו באחריות.

לא לגיטימי לטעמי לסרב להחליף מצבר. אם סוכם מחיר על החלפת מצבר, אין שום רלוונטיות לשאלה האם המצבר הישן תקין, תקול, באחריות או בלעדיה. זה בדיוק כמו שאזמין צבעי הביתה והוא יסרב לסייד את הקיר כי הישן לא מספיק מלוכלך לטעמו או שניתן לנקותו. השאלה היחידה הינה האם הוא מחויב להשאיר בידך את המצבר הישן או שהתמחור שלו מניח החזרת מצבר ישן.

למען שלמות התמונה אנא ציין באיזה איציק מצברים מדובר. יש לפחות שתי חברות בשוק המצברים שעונות לשם הזה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד מצידו שהוא זיהה שהמצבר הישן עודנו באחריות.

לא לגיטימי לטעמי לסרב להחליף מצבר. אם סוכם מחיר על החלפת מצבר, אין שום רלוונטיות לשאלה האם המצבר הישן תקין, תקול, באחריות או בלעדיה. זה בדיוק כמו שאזמין צבעי הביתה והוא יסרב לסייד את הקיר כי הישן לא מספיק מלוכלך לטעמו או שניתן לנקותו. השאלה היחידה הינה האם הוא מחויב להשאיר בידך את המצבר הישן או שהתמחור שלו מניח החזרת מצבר ישן.

למען שלמות התמונה אנא ציין באיזה איציק מצברים מדובר. יש לפחות שתי חברות בשוק המצברים שעונות לשם הזה.

קלעת בדיוק לנקודה. אם אני רוצה לקנות הוא צריך לספק לי.

פחות עניין אותי האחריות או מה יעשו עם המצבר הישן אחר כך.

לא ידעתי שיש יותר מ"איציק מצברים" אחד, זה הטלפון של מי שדיברתי איתו 052-2260521

Hyundai Kona 2023 1.6T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור בכייני ומכפיש.

ולא רק שבכייני ומכפיש, נשגב מבינתי למה לא הלכתם לממש אחריות על מצבר שבאחריות אלא בחרתם להתעלם ולרכוש במחיר מלא מצבר חדש ולכן בכנות, לא מאמין שהסיפור הוא 100% כפי שהוצג.

יכלת לתת לו 200 ש"ח, להודות לו על השרות הנהדר, הישר ועל הכנות ולמחרת ללכת להחליף למצבר חלופי באחריות. העלות שלך, 200 ש"ח.

במקום זה החלטת ללכת למקום שלא קשור בכלום לסיפור ולהוציא אצלו 530 ש"ח על מצבר חדש?

מצטער, לא קונה את הסיפור הזה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה בכייני ולא בסדר בתלונה של פותח השרשור?

סיכמו על החלפה X במחיר שמקובל על 2 הצדדים, אחלה- תבצע. מה אכפת אם המצבר תקין/באחריות/או שסתם בא לי להפוך אותו לסוללה לפלאפון שלי?

אם אפילו לקחת את זה לרחוק יותר, הסירוב של בעל העסק להחליף את המצבר, ולקיחת הכסף ,נשמע לי כמו גניבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ממש בערב החג והכל סגור אז אפשר להבין למה בעל הרכב רצה מצבר חדש ולא משנה לו אם יש אחריות על המצבר הישן.

אבל כן, לשלם על הגעת בעל מקצוע זה לגיטימי.

זה שזה נגמר לא כמו שרציתם לא מצדיק אי תשלום לבעל מקצוע על הגעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן ניקרעה לי רצועת מנוע ברכב(חדשה מלפני 4 חודשים). עקב שהמוסך הקבוע שלי היה סגור, החלפתי במוסך אחר.

כמה ימים אחר כך,עקב שחשדתי שאולי משהו נכנס לרצועות ואולי יקרע לי גם את הרצועה השניה, החלטתי להחליף גם אותה.

המוסך שאני מטפל בו עובד בצורה של : אבחון- 200 שקל. אבל אם אני עושה את הטיפול- אני משלם רק את עלות הטיפול.

עכשיו באתי למוסך בידיעה שאני מחליף רצועה חדשה- עלות-120 שקל. באיזה מצב בעולם זה היה תקין אם בעל המוסך היה אומר לי- "הרצועה חדשה, אני לא מחליף אותה, תשלם על האבחון- 200 שקל. תודה" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם היה מחליף ובעוד יומיים עוד פעם הרכב היה לא מניע? מה אז? היית קורא לו שיבוא שוב כדי להחליף את המצבר באחריות? ואחרי עוד יומיים עוד פעם? ובעוד שבוע אחרכך?

מה הבעיה בכלל? אז הוא היה פותח שרשור על הנוכל שהחליף לו מצבר שבכלל לא היה צריך והוא עוד בכלל היה באחריות...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...