Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות גרועה מ"איציק מצברים" (הגיע ללקוח, בדק וטען שאין צורך להחליף מצבר. ושהמצבר באחריות של ספק אחר. ביקש תשלום על הגעה ובדיקה)

bnsagi
שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל הוא כתב שהחשמלאי "הוציא לי חדש במסגרת אחריות."

אז או שהוא לא שילם, או שאני ממש ממש סתום.

הפעם דווקא הבנת נכון

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רק כדי לסגור את העניין, בסופו של סיפור בגלל איש השירות הגנב והנצלן, שילמתי 330 שקל פחות ממה שתכננת.

כן או לא?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רק כדי לסגור את העניין, בסופו של סיפור בגלל איש השירות הגנב והנצלן, שילמתי 330 שקל פחות ממה שתכננת.

כן או לא?

וואי, אתה ממש מתיש ובאמת שנגמרת לי הסבלנות אליך.

לא הכל זה עניין של הכסף. העדפתי לשלם יותר באותו יום ולפתור את הבעיה על המקום כי היה ערב חג.

ואחרי זה עד שביררו לי אם המצבר באחריות כן או לא ואם ניתן לתת לי או צריך לנסוע עד נתניה לשנפ גם לקח זמן.

זמן שלי = יותר כסף ממה ש"חסכתי".

ועדיין זה לא מחפה על הבורות וחוסר המקצועיות של איציק מצברים. אני לשם לא אתקרב יותר.

אני מניח שנישאר חלוקים בדעתנו. כל טוב

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר,

אם לא הבנת, אז אחרי כל המלל התשובה היא כן!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכן, אבל הלקוח העדיף להוציא עוד 300 ש"ח באותו הערב ולשכוח מזה.

זה מה שהוא הזמין, זה מה שהוא סגר וזה מה שהוא רצה.

זה כמה להזמין מונית מגבעתיים לשדה התעופה ב 5 בבוקר ב 150 ש"ח,

ואז הנהג מונית שיגיע ישאל אותך באיזה שעה הטיסה אם תענה לו 10:00 בבוקר (כי אני אוהב לטייל בדיוטיפרי ולשתות קפה בשדה).

אז הוא יגיד לך עזוב מונית סע באוטובוס לאוניברסיטה, קח משם רכבת ותגיע בזמן ויעלה לך רק 50 ש"ח ...

אה כן ושלם לי 50 ש"ח על הייעוץ ואני לא לוקח אותך לשדה.

עכשיו אחלה נהג מונית ..חסך לך 50 ש"ח... אבל טירטר אותך לאוטובוס ולרכבת ושרף לך את הכיף בשדה

עכשיו מה תגיד ? שהנהג מונית צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. בסופו של דבר פות"ש זרק 200 ש"ח ונשאר ללא המצבר שהזמין.

ותפסיקו לספק תירוצים לשיטת המצליח שעובדת כ"כ טוב בארץ, אם אכן הייתה בעיה ברכב של פות"ש והיה מחליף מצבר האחריות ממילא לא הייתה תופסת. לא בעיה לבדוק תקינות של מצבר, לשם כך יש ציוד יעודי. לא מחליפים מצבר באחריות כי הלך האלטרנטור.

בתור איש מקצוע הגון יכל לציין מה דעתו המקצועית אבל אין לו שום זכות להחליט שלא לספק את המוצר שבשבילו הגיע ועוד לדרוש תשלום עבור אי ביצוע העבודה שלו.

דיון פורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסיפור נכון זה ממש מקומם, מוזר לי שיש כאלה שמצדיקים את נותן השירות.

אצלי הוא לא היה רואה שקל. יתרה מזאת הייתי תובע אותו על הנזק בשל אי-קיום העסקה (מוניות בחג, תשלום עודף וכאלה).

אחרי כמה תביעות כאלה מר איציק היה חושב פעמיים לפני שהוא לא מקיים את תנאי העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, אתה ממש מתיש ובאמת שנגמרת לי הסבלנות אליך.

זה אפס לעומת ההתשה שהיית עובר אם היית פותח את האשכול בפורום הכללי. ראה קישור.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?640500-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%A7%D7%99-50-%D7%A9%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%91%D7%A7%D7%A9%D7%94

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פות''ש... לא מתחיל אפילו להסביר למה. מבחינתי זה כמו 1+1=2. הבעיה שיש כאן אנשים שאפילו על זה מוכנים להיתווכח.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 3 וזה כבר המצבר השלישי ? :shock:

אף אחד לא חשב לבדוק מה הבעיה ברכב ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 3 וזה כבר המצבר השלישי ? :shock:

אף אחד לא חשב לבדוק מה הבעיה ברכב ?

איציק

סלח לי, במקרה קוראים לך איציק? :wink:

מישהו כבר כתב זאת לפני מס' הודעות. אבל זמנו של פות''ש יקר מכדי לבדוק מה קורה בדיוק באוטו שלו. הוא מעדיף לרכוש מצבר חדש.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ברור שבעל מקצע יכול וצריך לקבל תשלום על ביקור ואיבחון. הוא נסע עד אליך ואיבחן בעזרת בידע והכלים שלו.

2. ברור שהלקוח לא מרוצה ושילם 200 ש"ח בלי שפתרו לו את הבעיה באותו רגע.

3.אם היה חוק שאומר שאסור לחליף מצבר באחריות, אז אי אפשר היה לבוא בטענות לאף אחד אבל, בעל המקצע סירב להחליף מצבר מטעמים אחרים: אולי הוא חשש שיש תקלה במער' החשמל שתגרור קריאות שווא מצד הלקוח בהמשך, אולי יש הסכם בין חברות המצברים והמפיצים (מישהו יכול לשפוך או על זה?). בכל מקרה היה עדיף ללקוח אם:

4. בעל המקצע היה צריך להחליף את המצבר ולהסביר היטב את המצב ללקוח ולהוסיף סייג מודגש לאחריות בכתב: שכל קריאה עתידית למימוש אחריות שתתברר כנובעת מתקלה במערכת החשמל, תהיה בעלות של 200 ש"ח.

לדעתי,

סוכם משהו בטלפון: שמחליפים מצבר. אז תחליף מצבר ותרשום את כל הסייגים. גם הזמן של הלקוח חשוב. גם הוא חיכה לבעל המקצע ולא התקשר בזמן זה לבעל מקצע אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...